Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zana21
23. led 2012

zana21 Ahojky holky, tak mě v pátek čeká vyšetření průchodnosti před naším druhým IUI. Docela se toho bojím, ale pevně věřím, že vše dopadne dobře 🙂 Dr mi říkala, že nově teď používají pěnu, která by měla být k tělu šetrnější..
Neobsolvovala jste nějaká?

drndapetka
23. led 2012

@silvik1 já měla akorát po Clostíku špatnou náladu a depky, hlava mě nebolela, ale já moc na bolest hlavy netrpívám ani tak

mijadave
23. led 2012

@silvik1 ano, ja som to mala... je to vedlajsi ucinok... treba pit vela tekutin, zmiernuje to.... 😉

silvik1
23. led 2012

ďakujem pekne za odpovede. no už som vypila vyše litra vody. ja mávam dosť často bolesti hlavy (mám nízky tlak, tak asi preto). zaberajú aj také veci ako káva alebo cola ?

antana123
23. led 2012

Ahojky holky hlásím se od našich jsem tady na týden tak nebudu mít ted moc čas nějaké novinky???

mijadave
23. led 2012

@silvik1 no na mna nie, lebo ja kavu nepijem a colu sa snazim obmadzovat... ja mam tiez nizsi tlak, ale pomahalo mi vypit denne min. 2l tekutin.... 😉

mijadave
23. led 2012

@antana123 u mna nic nove 😉 dietujem dalej, zatial uspesne 😉 tak si to tam uzi 😉

drndapetka
23. led 2012

@mijadave jojo, to bude asi tím, proč mě nebolela, vypiju denně 4 litry vody 😀

drndapetka
23. led 2012

@silvik1 na nižší tlak třeba dobré červené víno-to podporuje i růst sliznice 😉

silvik1
23. led 2012

@drndapetka len neviem či sa pri týchto tabletkách dá piť nejaký alkohol. ale vínko mám rada 🙂

elys
23. led 2012

@jeny moja neboj sa. ja viem ze sa to lahko hovori, ja som stresovala hned od zaciatku, uz len kvoli tomu ze minimalne 2 mesiace som mala stale bolesti ako pred ms, aj vajecniky ma pobolievali, sem tam nejake spinenie. takto tyzden po tyzdni som sa prehupsla do druheho trimestra, ktory sice tiez prinasa svoje problemy, ale je to take kludnejsie obdobie. hlavne si najdi babenky tu na MK s podobnym terminom, myslim, ze som tu uz videla September 2012, mne to moc pomaha, ked si s junovkami vymiename skusenosti, pocity, vysledky zo sona a krvi, riesime spolocne problemy a tak. budes kludnejsia. hlavne si nasad vitaminky - kyselinu listovu, papaj vela zeleniny, pi mlieko a jedz syry. ja som po poslednej kontrole ostala chudokrvna, tak som ostala na tabletkach.

iinka
23. led 2012

@antana123 ahoj🙂 čo si išla oddychovať? no ja som začala merať bt po ms....a dnes hruuuza, mi klesla na 36,5, mi napísalo na fertility, že pravdepodobne neplodná..to takto vypíše, ked klesne teplota?ale to je len dva dni po skončení ms, tak to je normálne?

antana123
23. led 2012

@iinka Ahoj jo relaxuju 😀 to neví to mi nikdy nenapsalo 😲

ivoka
23. led 2012

Ahojte ! potrebujem poradiť.Som po dobratí duphastonu a clostilbegytu(3-7DC),dnes na 10 deň naplánované kontrolné sono a potvrdený folikul 26mm,čo mi doktor prízvukoval,že to už sme prepískli,že to už je veľa.Následne som dostala Pregnyl injekciu a odporúčanie na snažilkovanie zajtra,t.j. 11 deń cyklu.
Je to normálne,že sa rast folikulu pri clostíku tak prejaví rýchle?Žiadny iný folikul sme nevideli len ten jeden aj ten vraj bohužiaĺ už moc veĺký :((( Tak neviem malý je zle,veľký je zle...Kde robím chybu??? ďakujem za rady.. 😉

jerryjanka
23. led 2012

@ivoka je to normalne - my sme šli na 10 den na uzv a boli tam 26 a 28 mm foliky - o dva dni sme šli na iui a mame Janku

kessica
23. led 2012

no uz beriem 3 deň clostil ;) juuuuj keby to tak vyšlo ;) ešte dva dni ho budem brat a pak sa uvidi ci pride alebo budu //. 🙂

ivoka
23. led 2012

@jerryjanka hm,tak nechápem,prečo mi vravel,že sme to už trochu prepískli...že je to už moc veľké ,ale i tak mi dali pregnyl.... Je možné že pri IUI sú lepšie väčšie foliky...ja plánujem IUI na bud .mesiac,ak to nevyjde,alebo marec...uvidím,chcem sa na to pripraviť 😝 Dík Jerryjanka 🙂 😅

jerryjanka
23. led 2012

aj mne to povedal doktor - a vidiš 😀

iinka
23. led 2012

@kessica tak držím palce, mne nepomohol clostyl☹

cuculik1
23. led 2012

@ivoka ja som z 26 mm foliku ostala tehotna a tiez mi vraveli, ze to uz je vela, tak zajtra sup do toho 🙂

veronicka33
23. led 2012

@drndapetka Ahojte dievčatá dakujem za rady určite ich vyskúšam 🙂 zajtra mám CO a potom tri dni dovolenku dnes som ledva robila nádcha,kašel ma dostali idem ku dr a uvidím že čo mi dá ale cítim aj hrdlo takže asi chcrípka alebo priedušky tak sa majte krásne a zajtra sa ozvem 🙂

veronicka33
23. led 2012

@jeny gratulujem a držím palčeky nech je všetko ok 🙂 😀

zusanna
23. led 2012

ahojte,mňa čaká už po 2x liečba clostikom, po 1x som ich začala brať až po skončení m 5 deň, porozumela som dr. takto, no mala som ich brať v 5.deň m, samozrejme pri 1raze sa nič nedialo,meškala mi mrcha, musela som ísť na vyvolávačku 😒 , dokonca som nemala ani žiaden folikul ☹ , tak dufam že to tentoraz víde,po dobratí clostíku v 12 deň ma čaká folikulometria-ultrazvuk, tak uvidíme, drobca do rodiny by sme veľmi uvítali a ešte viac chceli...je to riadny zaberák na psychiku,pri 1 užívaní lieku som bola stráááááášne precitlivelá a strašne mi bolo do plaču 😢 ,mám strach čo ma čaká a verím že to víde,mám obavy zo sklamania ☹ ...všetkým vám držím prsty aby to vyšlo každej, veď dieťatko je dar na celý život 🙂

kessica
23. led 2012

@zusanna je to veru na psychiku,ale stoji to za to . Sice ece nemam bejby a tiez sa liecime clostilom prvy mesiac 🙂 tak sa uz teraz na to spolieham a ak sa nepodari podari sa inokedy treba v to verit 🙂
Ja mam dobrat ece 2 tabletky a pak cca na 12 DC prist ku gynekologovi,ze ako som na tom 🙂 dufam,ze budem mat pre mna len tie dobre spravy 🙂

manamani1
23. led 2012

@ivoka mala si aj priznaky???

ivoka
23. led 2012

@manamani1 trochu ma pobolievalo v podbrušku,ale nič výrazné...výrazná bola chuť do jedla a stály hlad... 🙂 či sa celkom trafíme do ovu..uvidíme... 😝 ,tiež už by som rada,vzhľadom k veku mi už veeeeľmi doporučuje lekár... 😨

mijadave
24. led 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Petulak1988..........23.........18m..............50..............26.......................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Kytula......................33...........1r.................46..............40.......................Clostil,listovka,pangamin,alchemilka,lanové semena,Hormeel
Zuzi_k.....................29...........2m...............39...............28.......................Duphaston
Govinda .................31.........35m...............34................37......................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Jania023................30............3r.................32................32........18.........Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Janielik87..............24...........8m................25...............34...........9..........Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m..............24...............30.......................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Drndapetka...........27.............4r.................19...............31...........3..........Clostil,duphaston,femibion 800,kontryhel,ACC long,metformim
Stella881................22..........14m..............16...............37.......................Clostil, Pregnyl, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Kacnov....................23..........13m..............15...............50.......................Gynex
Nativanativa...........29..........12m..............15...............29.......................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Ili08.........................28...........5m................13...............29.......................Clostil, estrofem, utrogestan, listovku
Strawbery...............27...........2r..................13...............37.......................Clostil, pregnyl, duphaston
Majkushka.............32...........7m................11...............28.......................Clostil, pregnyl, utrogestan, befoli
Safirah....................23..........1r...................11...............29.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34...........2r....................8...............28.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Antana123.............28...........1r....................7...............27.......................Sanus
Ingris......................31..........6,5r..................7................28.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Manamani1...........25...........6m..................7...............45.......................Clostil,duphaston,Alchemilka,myší chvost,gravital,maca,grep.dzus
Mijadave.................35..........2r.....................6...............28.......................Alchemilka, grep. dzus
Zana21...................31...........8m..................4...............36......................Clostil, merional, listovka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................29+3..................29+3............8.-10.4.2012...........31.1............................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........25+6............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................20+5.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............18+5..................18+0................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............15+0...................15+2................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............13+3..................13+4................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r..............10+4............................................16.8.2012............13.2.
Veji......................25................8m.................9+6..................10+1..............22-28.8.2012.........26.1
Jeny....................30................2,5r................6+2...................5+4.................21.9.2012..............31.1.....listovka

mijadave
24. led 2012

dobre ranko 😉

manamani1
24. led 2012

@mijadave ahoooj 😉

majkushka
24. led 2012

@manamani1
@mijadave ahojte pekny dnik , ide sa na folikulku dam vediet ako som dopadla pa 🙂