Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kessica
2. únor 2012

@manamani1 no ja mam aj prvy cyklus s clostilom a estrofemom :D cize uplny novacik som 😀 😀

manamani1
2. únor 2012

@kessica tak s clostilom som uz 3 cyklus....

kessica
2. únor 2012

@manamani1 no to ja iba tento cyklus som zacala brat 🙂 cize sa snazim dodrziavat pokyny lekara,ale ak to nebude fungovat mu poviem co bude asik vo veci 🙂

janusa_
2. únor 2012

@manamani1 od minuleho leta, cize cca 8mesiacov 😒 tento cyklus prvykrat s clostylom

janusa_
2. únor 2012

@kessica sme na tom podobne aj ja mam clostil tento prvy mesiac.

manamani1
2. únor 2012

@janusa_ ja berem clostil od oktobra a tiez sa snazime od leta..

katriska
2. únor 2012

Tak se "bohužel" taky přidávám mezi uživatelky C. Doktorka mi ho nasadila po roce planého snažení. Dle ov. testů ale OV ani čtyři dny po dobrání C nedorazila :( Takže nejspíš bude následovat ještě jeden cyklus s C a pak další kroky k um. oplod. 😖 Proč jen je to tak složité?

uzovicka
2. únor 2012

@ili08 ahoj, dakujem za info. Moj cyklus je presny, tych 28 - 29 dni. To nie je ani kratky, ani dlhy, cize u mna s clostilom ako?

kessica
2. únor 2012

@janusa_ heeeej 🙂 tak hadam nam pomoze 😉 a od kedy ho beries? ja od 3 DC do 7DC 😉

uzovicka
2. únor 2012

@kessica ahoj, beries clostil uz dlho, ci len prvy mesiac?

kessica
2. únor 2012

@uzovicka prvy mesiac ho mam 🙂

janusa_
2. únor 2012

@kessica tiez od 3-7DC vcera som skoncila , v pondelok mam navstevu u lekara tak uvidime ci pomohol 😉

janusa_
2. únor 2012

@katriska vitaj, zivot je jednoducho komplikovany su zeny ktore by velmi chceli otehu a nedari, ale netreba stracat nadej raz sa to urcite podari 🙂

ili08
2. únor 2012

@manamani1 tak já myslím,že zítra bude testík pozitivní 😉

@kessica duphík stejně jako utrogestan pomáhá udržet hlavně plod v prvních dnech otěhotnění,proto se píše,ale jak mi holky co s tím nají zkušenost psaly má se brát až po ovu.Jedna se dokyho ptala a ten jí řekl,že je blbost aby ho brala před ovulkou-takže asi co doktor to názor.

janusa_
2. únor 2012

@manamani1 a kolko mesiacov sa moze max clostil brat? lebo mne dr. hovorila ze max. tri styri mesiace 😒

uzovicka
2. únor 2012

@kessica nech pomoze cim skor, vsetkym 😉

kessica
2. únor 2012

@janusa_ a aku mavas dlzku cyklu ? 🙂 urcite pomohol . . . zo mna bol dr. prekvapeny ako sa to pekne zvacsuje no dufam,ze sa to niekde nepokazi 😉

ili08
2. únor 2012

@uzovicka já myslím,že budeš brát 3-7 ale fakt to raději nechej na doktorovi 😉

manamani1
2. únor 2012

@ili08 tak dufam,aj ked dnes bolesti nemam uz☹

ili08
2. únor 2012

@manamani1 já měla test včera stejný jako ty,dneska v noci docela nepříjemný bolesti v podbříšku a dneska pozitivní 😀 Takže držím palce ať je pozitivní,to bychom měly ovulku kousek po sobě 🙂

kessica
2. únor 2012

@ili08 no sak ja to tento cyklus uz nebudem riesit ked pride menzes opat zacnem s clostilom a pak sa dr. opytam nech mi presne vysvetli ako to je . . 😉

manamani1
2. únor 2012

@janusa_ mne tak vravel doki ze pol roka🙂

kessica
2. únor 2012

@uzovicka presne tak 🙂 🙂 🙂

ili08
2. únor 2012

@kessica tak snad další měsíc už nebude clostík zapotřebí 😉

manamani1
2. únor 2012

@ili08 juj to je super, tak zajtra urcite napisem 😉

uzovicka
2. únor 2012

@kessica nasadili ti clostil kvoli comu? Ja si len myslim, ze by mi ho mohla dat, pol roka sa snazime. Na folikulometrii mi zistila, ze mi vajicko nedozrieva, praskol mi 14mm folikul 😒

ili08
2. únor 2012

@manamani1 určitě,budeme čekat na dobré zprávy 😉

katriska
2. únor 2012

@janusa_ Díky. Uvidíme, když se tohle nepovede, pošle mne dr. na cituji "profouknutí" 😀 Už se začínám těšit 😉 Jen mi přijde trochu divné, že mi dr. nasadila C od 10 dne cyklu - mám sice dleší cyklus, ale co jsem četla dává se tak kolem 5 dne...no, budu jí věřit a doufat 🙂

janusa_
2. únor 2012

@kessica ja mam nepravidelny cyklus, akurat teraz posledne 2mesiace mam nove lieky na upravu cyklu tak som mala MS 27-29DC inak som mavala od 13 az do 54dni cykly 😒 treba dufat ze sa to nikde nepokazi a hlavne poriadne sexikovat 😉 drzim palce nech vam to vyjde 🙂 a nepovedal ti lekar na kolko mm sa ti to zvecsilo?

janusa_
2. únor 2012

@manamani1 aked vam to nepomoze ako budete dalej pokracovat?