Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
5. kvě 2009

Jo a Moa, neboj, tu návštěvu zvládneš. Teď se ti zdá těžké, ale až uvidíš to malinkaté bábetko, tak se to změní a budeš šťastná, že si ho pochováš. A hlavně - brzy už budeš mít v bříšku vaše miminko 😵

dasa.77
5. kvě 2009

wolf...to teda koukam......diky za odpoved,mas tam dotaz v IP

wolfskinka
5. kvě 2009

dasa ... nemas za co ... mas IP

dasa.77
5. kvě 2009

wolf,IP prectena 😀

wolfskinka
5. kvě 2009

dufam, ze teraz ti uz je vsetko jasne ,,,, ak nie tak rada vysvetlim

dasa.77
5. kvě 2009

leni,to same jsem napsala .moa.....do IP.Ja jsem byla u kamaradky vcera.Maly ma neco malo pres 2 tydny.Je supr.Rucickama porad caruje,strasne zivy clovicek.Nosila jsem ho dve hodiny na rukach,spokojene spinkal.Pak nasledovalo krmeni.Ovsem i kdyz ma jen 4kg,pronese se.Vecer jsem malem nemohla pohnout rukama a bolely me i ramena,jak jsem si mela lehnout na bok.Jako v posilovne 🙂

dasa.77
5. kvě 2009

wolf...jasne,tak na pul.ted zase nechapu rozdil mezi ivf a ET. 😀

dasa.77
5. kvě 2009

PRY JSEM DOBRA TETA,FUNGUJI JAKO HOUPACKA.a ze si me pozvou na osmou vecer.to zacina radit,boli ho brisko

dasa.77
5. kvě 2009

holky,budu muset jit.Ceka me plny drez nadobi a pak do prece ☹
aspon ze uz mam navareno.
pokud neco,poslete mi IP. At mi neutece nejake dulezite tema.Budu tu nejspis az zitra dopoledne.tak cago a at nemusim moc docitat!!!

prdecek
5. kvě 2009

holky kuk 😵 tohle je test z předchvilky 😵 😀 už je silná jak kontrolní

alka8
5. kvě 2009

kamka, som v praci preto pisem tak sporadicky..som z liptovskeho mikulasa, snazime sa presne rok...teraz v maji je to presne rok, mam uz 30 rokov tak sme sa rozhodli ist do heliosu, no a zistili, je som uplne v poriadku co sa hormonov a ovulky tyka, a drahy ma celkom dobry spermiogram az na tu morfologiu, preto mam zacat brat clostil...a dakujem, aj ja ti drzim palce, a vlastne vsetkym, dost tu vela citam ale az teraz som sa prihovorila🙂

lenka_bohousek
autor
5. kvě 2009

prdečku, to je nádhera 😵

michamicha
5. kvě 2009

prdečku, super 😵 😵 😵 😵

holky, já nedočkavka, udělala jsem si dneska zase testík a ta potvůrka tam je zase vidět 😀 na zítřek jsem se vyzbrojila mamatestem (tyčinka do proudu moči), ten je citlivější než namáčecí proužek, takže by se na něm stopro měla ukázat slušná čárka 😉 nebudu moct ani dospat 😅

http://leteckaposta.cz/283336557
ps: tahle fotka se moc nepovedla, ve skutečnosti jsou vidět líp 🙂

prdecek
5. kvě 2009

micha tak to zkus naskenovat 🙂 to bude videt lip

michamicha
5. kvě 2009

já jsem na skenování asi antitalent, se mi to nějak nedaří 😠 ☹

barunka0208
5. kvě 2009

Ahooj holky, můžu mít na vás dotaz???

Ode dneška beru clostík, kvůli první inseminaci mám ho brát 5-9 den a 11 den jdu na ultrazvuk, zda mi tam folikulíky rostou...

to toho 10-11 den se nic nebere?? Mám strach, abych něce nespletla. Dali mi ještě Utrogestan, ale k nemu mi nic neřekli..., takže předpokládám, že se bude brát až v druhé půlce cyklu nebo po ovulce....

díky moc za odpověd....

michamicha
5. kvě 2009

tak jsem to zkusila vyfotit ještě jednou, ale nic moc...
http://leteckaposta.cz/323829874

mima263
5. kvě 2009

ahojte 🙂

síce ku Vám nepíšem (poznáme Vás z grafov) ale nedá mi,

micha, ja vidím // na tom prvom teste

prdecek - no super, tak už aj nech tá krv bude pozitívna ako testík

Držte sa baby 😵
Aj Vy ostatné samozrejme 😉

mannerka
5. kvě 2009

ahojte kocky 😉

prdecek,
ten testik vyzera velmi nadejne 😵 Drzim paceky! Velmi silnooooo 🙂

barunka,
clostil sa berie iba 5 dni, teda u teba 5-9ty den. Tie dalsie dni az do konca cyklu nebudes brat clostil 😉
S Utrogestanom Ti neporadim, ale to ti povie Dr na UTZ, ze co s nim 😉

michamicha,
drzim palce, nech ciarocka silnie 🙂

amisa
5. kvě 2009

ahojte baby.. :( je mi hrozne .. velmi am bolia vajecnikya a ten lavy tak ze nemozem poriadne na naslapovat ani codit.. mam tam na dotik hrcu velkosti maleho vlasaka. Kvikam od bolesti ibuprofen cakam kedy zaberie. Bolia ma uz od stvrtka ale takto vobec prvy krat. Robila osm si ovu test doobeda a bol silnejsi ako vcera ..bol rovnocenny s kontrolnou ciarkou.. tak nadopujem sa ibakoma skusim to s manzelikom ..pekne jemne romanticky hadam to vyjde 🙂..vydrzim

amisa
5. kvě 2009

prdecek.. drziim palceky

lenka_bohousek
autor
5. kvě 2009

Micha, já tam teda moc nevidím, jak píše Prdeček, lepší by bylo to naskenovat. anebo zítra až budeš testit tím lepším testem, tak už to bude krásná druhá čárka 🙂 Držím palečky, aby tam byla 😉

Ahoj Barunko, vítej u nás. Clostík ber jak ti řekl dr. 5., 6., 7., 8., 9. den cyklu (tj. 5 dnů), 11 DC půjdeš na folikulometrii, podle toho ti dr. řekne, kdy provede IUI a pak pravděpodobně den nebo dva po IUI ti řekneš, že máš brát utroš a ten se bere zpravidla 10 dnů, pak se vysadí a buď budeš těhulka anebo přijde mrcha 😉

Amisa, ty teda trpíš. Ale pokud obě čárky na ovu testu jsou stejné, tak je jasné, že nejpozději do 24 hodin bude ovulka a je třeba sexíkovat, aby spermijky dopluly k vajku právě v době, kdy praskne. Takže večer na to vlítněte 😀

Man, těhulko, jak se máš? A už máš nějakou fotečku vašeho miminka?

mannerka
5. kvě 2009

amisa,
hadam to stoji za to a narastol uplne paradny folik 😉
Mna tiez vajecnik pred ocakavanou ovulkou bolel a ten posledny cyklus som sa zobudila v noci na neskutocne bolesti 😒 Som myslela, ze uz kvoli tomu ani nezaspim...
Manzelik musi byt nezny 🙂

ma.ja
5. kvě 2009

ahoj berušky 🙂

lenka_bohousek
autor
5. kvě 2009

Ahoj Marcelko, tak jsi se dostala za námi k netu?

mannerka
5. kvě 2009

ahoj leni 🙂
zajtra idem na UTZ, takze 1x (hadam) uvidim mimi 😵
Takze ak dostanem fotecku, tak ju urcite dam do albumiku.

A mam sa zatial celkom dobre, sem tam mi je blbo od zaludka, ale zatial negrckam 😀
A brusko boli trosku, ale vraj to je normalne, ze sa maternica zvacsuje. A inak vraj je dtrobec teraz velky ako fazulka 😉

lenka_bohousek
autor
5. kvě 2009

Man, tak zítra ti budu moc držet palečky, ať je všechno v pořádku a mimísek se hezky ukáže, abyste ho mohli vyfotit. A na fotečku se těším 😵

Bříško určitě přestane brzy bolet, až si zvykne na ten "jiný stav" 😉

Já musím čekat ještě do příští středy - čtvrtka, jak to dopadlo ☹ To je ještě hrozně dlouhá doba.
No ale dneska jsem byla na kontrole, všechny folíky popraskaly, tak jsem ráda, že tam nezůstala nějaká cysta.

ma.ja
5. kvě 2009

ahojky, jsem tu jen na chvilku, co je nového, Prdečkovi a michamicha to mooooooc přeju a tiše závidím...ale na každého jednou dojde,
dneska mi můj drahý vyprávěl, jak je unavený z práce...jak se těší do pelíšku, že usne jak nemluvně, tak jsem ho musela vyvést z omylu, že ještě do čtvrtka bude nejdřív "práce" a pak teprv odpočinek 🙂 no ne? chceme to oba, samo si to tam neskočí 🙂 🙂 🙂

lenka_bohousek
autor
5. kvě 2009

Májo, tak to jsi to miláčkovi řekla správně. Já nevím, co oni to mají za móresy, taky to občas slyším, že je unavený z práce a jde hned spát a když ho pak chci násilnit, tak držkuje. Ale když jsem unavená já, tak o tom se mluvit nesmí a prostě se sexíkuje únava neúnava. Prostě chlapi, páni tvorstva, vždycky si myslí, že musí být po jejich 😀

Holčinky, jdu dokouknout Růžovku a do hajan, protože teda dneska jsem fakt unavená a jelikož Milda je ještě na školení, tak si to spaní pěkně užiju, nikdo mě nebude utiskovat, jéééé, to bude žůžo 😝

Krásnou dobrou noc 🙂

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Dobré ránko, tak co je nového, nepřibyla nějaká nová těhulka? 🙂