Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Tak už koukám z domova.

Stáňo, gratuluji k IUI a přeju, ať tu za dva týdny hlásíš // 🙂

Ahoj Marcelko, je to se mnou hrozný 😀 Špiním ale pořád, tak si myslím, že i když zítra testnu, tak tam stejně bude jenom jedna / . To by se fakt musel stát zázrak, abych zrovna já měla //.

michamicha
13. kvě 2009

ahoj holky,
leni tak co MS zmizela pryč ta mrška nevítaná?
mě už asi definitivně končí, od poledne už jen špiním, tak snad už byla poslední 😀

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Jo a holky, jsem pěkně blbá, celou noc a den je mi blbě a na zvracení a mamka mi dneska dala cmundu, tak co si myslíte? Tři jsem do sebe hned naládovala, takže jestli mi bude v noci zase blbě, tak budu vědět z čeho 😝

papus
13. kvě 2009

Držím pěstičky Stáňo 😉

Leni a netestneš ještě teď? 😕

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Ahoj Micha 🙂
To jsem ráda, že už ti mrcha končí. Já zatím stále špiním, mrcha to ještě není, jen špinění tak na 3 intimky za den 😕

Šárko, myslíš, že to mám teď zkusit? Jako taky mě to láká, ale večer je míň HCG, tak nevím. No ale co, zkusím to teď a ráno znovu.

Tak jdu na to 😉

mannerka
13. kvě 2009

fuuuu leni, cakam na vysledok 😕 😉

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Holky, tak nevím, asi si to vsugerovávám, ale mě se zdá, že tam vidím slaboučký stíneček. Ale fakt hrozně slaboučký, že když to vyfotím, tak to nebude vidět. Ale neraduju se radši ani trošku, zkusím to ještě zítra ráno.

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Holky, tak jsem se dívala v albech na jiné testy a já mám asi nějakej vadnej, ta druhá čárka je blízko té první, jinde je to trošku dál. Takže to spíš bude fakt vadnej test a ne stíneček. A jako co jsem čekala, já a //, to by snad ani nebylo možné. Jo a testila jsem mamatestem.

mannerka
13. kvě 2009

leni kolky den si po ovulke?

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Man, jsem už 14 den po ovulce a 30 DC.

Holky, nevíte, kam by chlap mohl uklidit kabel k foťáku? Já ho dávám na stejné místo a teď tam není, ani nikde jindy. Chtěla jsem to stáhnout, než s e Milda vrátí a kabel nikdo. Asi ho zabiju 😀

mannerka
13. kvě 2009

leni, uvidis zajtra rano, ved testnes este raz nie?
JA som 1x testovala az 16DPO a to vecer a mala som uz uplne silnu ciarku. 14DPO je podla mna taky hranicny...zajtra rano bvy to mohlo lepsie ukazat 😉

No moj dava kabel vedla PC 😅 Neviem, kde inde by ho mohol dat ...

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Man, ano testnu i zítra ráno a uvidím 😉
No můj taky dává kabel většinou vedle compu, ale teď není nikde a to už jsem odsunula stůl. Tak jdu ještě hledat a zkusím to vyfotit i mobilem a stáhnout přes bluetooth, i když mobilem to není nic moc ☹

mannerka
13. kvě 2009

leni, skus, strasne som zvedava, hrooozne tam chcem nieco vidiet 😵

papus
13. kvě 2009

Leni tak to vyfot a hoď to sem juknem na to 😉

spagatice
13. kvě 2009

Ahoj holky, hlásím pokrok, včera i dneska jsem si dělala test a ukázali se mi // v limitu. Ta testovací je tedy slabší, ale je krásně vidět. Bolí mě prsa, bolí mě břicho, každý večer mě pálí žáha, přes den se mi dělá špatně od žaludku, odpoledne se mi motá hlava a mám pořád hlad 🙂 No a samozřejmě jsem to ještě nedostala. Tak to jsem zvědavá, jestli jsem těhu, nebo jestli mi blbnou hormony 😉

ma.ja
13. kvě 2009

leničko ale když Mildu zabiješ, tak ti bude v noci smutno! Rozmysli si to dobře 😀

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Šárko, já to vyfotila, ale někam se nám ztratil kabel k foťáku a z mobilu je to mizerná fotka.

Marcelko, já ho teda nezabiju, ale štve mě, poslední dobou je hrozný bordelář, tak mu aspoň vynadám 😀

Spagatice, to je super, dneska ráno jsem na tebe zrovna myslela a říkala jsem si, že ti písnu do IP, jak to s tebou vypadá. A vypadá to skvěle 😵 Moooooc gratuluji a přeji, ať ta druhá čárka pěkně sílí a ať je všechno v pořádku 🙂

mannerka
13. kvě 2009

spagatice, gratulujeeem 😵
Super spravicka! Kedy sa chystas k Dr?

leni, cakame 😉 😀

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Man, z mobilu není nic vidět, už jsem to zkoušela. Tak vydrž do zítra, ráno testnu a uvidíme 😉

spagatice
13. kvě 2009

Holky děkuju, k doktorovi jsem objednaná za dva týdny, měla jsem si tam jít pro doporučení do CARu 😀

mannerka
13. kvě 2009

leni, co s tebou ( teda lepsie povedane s tvojim drahym 😀 ) 😉
No musim teda vydrzat ...hadam sa dockam 😵

papus
13. kvě 2009

no tak Leni teda vydržíme do zítřka já budu až večer doma tak to budu mít napnuté nervy jak to dopadlo ☹

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Man, jen co se vrátí z dílny, tak půjde hledat kabel k foťáku. A až odjede do práce, tak to stáhnu. Nechci mu to ukazovat, aby se zbytečně neradoval. Já to snesu líp, když to nebude pravda, ale jeho by to bolelo, jemu to řeknu, až jednou budou pořádné // a potvrzené od dr. 😉

mannerka
13. kvě 2009

leni, dobre to mas premyslene, je fakt, ze ti nasi taketo spravy beru vaznejsie 😔
Musim teraz bezat, ale este nakuknem, ci nepribudla fotecka 😉
ahojky zatial...

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Man, tak krásný večer. Já jdu umýt nádobí a udělat Mildovi něco k večeři a ještě svačinu do práce. Furt jen to jídlo, to je hrůza 😝

moa
13. kvě 2009

a jejo co sa to tu porobilo zakial som tu neni ,okolo obeda nikoho a teraz pisete inak.

jej spagatica moc gratulujem 😀

leni a co ty tie tvoje //dufam,ze rano budu riadne vidiet
moj drahy dava kablik z fotaku do skrinky pod telkou,kukni tam ak mas skrinku 😉

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Ahoj Moa, no ty moje // - jsou nějaké podivné, fakt hodně blízko u sebe než je na fotkách. Prostě já musím mít smůlu a byl to nějaký špatný test.

A vidíš, pod telku se kouknu, to mě nenapadlo, jinak pokojík, kde máme comp a kameru atd. jsem obrátila vzhůru nohama a kabel nikde 😕

moa
13. kvě 2009

leni ty mas akusy depku nie?relax ved preco by sa to aj tebe nemalo podarit ved si mala 4 vajka uz si zabudla 🙂
alebo sa bojis ,ze budu vsetky 4 alebo 3?a ak budu 2 to bude ok jedno tebe a druhe milacikovi 🙂
uvar si nejaky dobry cajik a skus si na chvilu sadnut ,hlavne sa nestresuj 🙂

ma.ja
13. kvě 2009

špagatice gratuluju, tak máme další těhulku 🙂
Šári budem napnuté obě, já se taky dostanu k PC až zítra večer. Jedem vyhlížet motorku. Včera jsme seděli u PC do půl druhé v noci a hledali motorku, už se těším, až takhle budem hledat kočárek 🙂

lenka_bohousek
autor
13. kvě 2009

Moa, depku mám jen maličko 😉 A kdyby byli 4, tak to bych se fakt bála, mě stačí jedno anebo teda dvě, ale víc raději ne 🙂