Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

miluse
19. kvě 2009

Leni, no jasně.... že váháš 😀

No IVFko máme naplánovaný na červen, mělo proběhnout už tenhle cyklus, ale ouha... z folíku 21 mm se mi nakonec vyklubala cysta 31 mm ☹ takže měsíc půst, tak jsme si řekly, že zkusíme IUI 😉 jen doufám, že ta mrcha cystovatá teďky s MS zmizí

papus
19. kvě 2009

Leni krásnou dobrou noc plnou romantiky 😀 😀 😉 😉 😉

lenka_bohousek
autor
19. kvě 2009

Miluško, jasně že cysta zmizí, co by tam u tebe v bříšku dělala, určo se jí tam nelíbí 😉
A teda to by bylo super, kdyby vyšlo IUI a nemusela jsi stimulovat na IVF. Teda to už teď držím palečky 🙂

Šárko i tobě hezkou noc a doufám, že Pepa ještě nespí u telky 😉

miluse
19. kvě 2009

Leni, díky... mizím na růžovku, tak pááá, zítra se snad ozvu, jestli budu stíhat.... v práci mám práce jak na kostele, ☹ ale to asi znáte, všude stejný 🙄

lenka_bohousek
autor
19. kvě 2009

Miluško, taky mizím a v práci jsme na tom stejně, já tak stihnu nakouknout ráno a pak občas přes den. Tak krásný večer a zítra pa 🙂

jane86
19. kvě 2009

Ahoj holky, mám začít brát Clostil....Poradíte mi jaké by to mělo mít účinky. A máte s tím někdo kladnou zkušenost?

amisa
20. kvě 2009

ahojte , Miluse neboj aj ja som mala a svina potrapila ma ale za mesiac zmyzla.. neboj raz bude aj taka hnusna cysta co zmyzne 9 mesiacov a das jej meno 🙂

jane86 hmm navaly tepla .. nespavost a hlavne priberanie najme v blasti bruska.. ale zas kazda sunka dobra ako airbag pre mimi 🙂 tak preco sa branit🙂

miluse
20. kvě 2009

Krásné ranko clostylky,

Jane, účinky jsou takové, že by ti to mělo navodit, že ti dozrává více vajíček, laicky řečeno a kladnou zkušenost tu má tuším Prdecek, dlouho jsem tu nebyla, tak přesně nevím. Určo když si pročteš pár stran nazpátek tak to tam najdeš 😉

Amisa, no kéžby to nebyla cysta ale embrijko 😀

prdecek
20. kvě 2009

ahojky,

Jane, mělo by to mít účinky jak píše Miluška, mělo by ti to pomoci utvořit vajíčka, teda napomoci k ovulaci.

nám se s clostilem zadařilo třetí cyklus 🙂

wolfskinka
20. kvě 2009

dobre ranko ...

lenka ako uz zobkas clostil ?

papus
20. kvě 2009

krásné ráno 🙂

Leni tak jak probíhala noční romantika??? 😀 u nás superrrrr 😵

Wolfi ahojky 😉

papus
20. kvě 2009

tady je nějaké mrtvo 😕

Leni kdepak jsi? 😨

papus
20. kvě 2009

všem krásný slunečný den jdu do práce večer juknu 🙂 páááááá 😉

lenka_bohousek
autor
20. kvě 2009

Krásné slunečné odpoledne holčinky 🙂
Dneska se hlásím pozdě, hned od rána jsem měla jednání, pak jsem do sebe naházela oběd a teď jdu konečně normálně pracovat.

Wolfi, dneska večer budu zobat už 3. tabletku clostíku, zatím žádné vedlejší účinky, tak jsem ráda. Doufám, že mě to nechytne na dovolené, to by mě teda docela štvalo 😠
A co ty, stále mrchuješ?

Miluško, to by fakt bylo super, kdyby to nebyla cysta ale embrijko 🙂

Šárko, tak jsem tě dneska nestihla. No romantika u nás byla jen tak lehce, nechtělo se mi se v noci probouzet 😝

miluse
20. kvě 2009

Leni ahojky,

mno tak to asi ne... páč ta mrcha mi dneska dává zabrat, dopoledne jsem přemýšlela, že si vezmu půl dne volna a půjdu si domů lehnout, ale trošku to polevilo... ikdyž ještě tu budu muset vydržet 3 hodiny, tak to snad nějak rozchodím... jen nechápu proč mě bolej i žebra 😕 nikde jsem neupadla, nenarazila... nic.. holt asi další příznak PMS nebo nevím

lenka_bohousek
autor
20. kvě 2009

Miluško, teda dřív nám ta nejhorší mrcha vycházela tak nějak na víkend a teď trpíme v práci. Já tu poslední měla taky uprostřed týdne a nejhorší zrovna v den, kdy jsme měli celodenní jednání, museli jsme sedět v zasedačce a já byla jak průtokáč a bylo by zle. Takže si dokážu představit, jak se citíš ☹
Kdy začínáš s clostíkem?

miluse
20. kvě 2009

Leni, jj... je to hnus, když je to přes týden. Dneska jsem začala, pořád jen jednu denně, páč mi mudr říkal, že když mám tu cystu, tak by možná hrozil hyperstimulák, tak to nechce moc pokoušet. Ikdyž já na něj reagovala docela dobře, tak snad to půjde taky pak dobře. Jo a průtokáč jsem dneska taky po hodně dlouhý době, to asi ta mrška co tam nemá co dělat

shaarka
20. kvě 2009

ahojte kocky,
pri akej velkosti folikulu sa picha pregnyl?

ake su vedlajsie ucinky?
kolko cyklov po sebe sa moze pichnut?
je bezna davka 5000 jednotiek?

wolfskinka
20. kvě 2009

lenka ahoj ... no drzim palce len pekne clostilkuj

no ja mrchujem dnes 3 den ...

michamicha
20. kvě 2009

Ahoj clostilky,

dočítat vás nebudu, nebyla jsem tu pár dní...

mám novinky ☹ dneska UTZ, pouze 1 folík o velikosti 13mm, sliznice nic moc a s dr. počkáme do pátku jestli trošku povyroste...když ano, tak čekáme do pondělka a pokud bude v pondělí OK, tak rovnou IUI (musím přemluvit manžela, abysme do toho šli, nějak zase začal stávkovat ☹ ) podle dr. není moje reakce na clostil moc dobrá ☹
no a když ten 1 chcípáček dál neporoste, tak od dalšího cyklu začnu píchat injekce jako před IVF, ale v nižším dávkování, a pokud na tuhle léčbu zareaguju, tak bude IUI...těch injekcí se dost bojim 😖

lenka_bohousek
autor
20. kvě 2009

Tak jsem konečně doma, teda dneska byl debilní den v práci, jsem zase vyřízená a vidím to, že v osm padnu do postele.

Miluško, s tou mrchou je to fakt děsný, jak jsi to dneska v práci přežila a co tvoje žebra, už je to lepší?

Shaarka, nevím přesně, kdy se píchá pregnyl, ale folík praská už při 18 mm, takže si myslím, že když dr. naměří 18 mm nebo více, tak ho píchne 😉 A zřejmě se asi taky může píchat 6 cyklů, je tu jedna těhulka, která měla kombinaci clostík-pregnyl-utroš 5 cyklů a v tom pátém otěhotněla 🙂

Wolfi, clostíkuju, tak snad to k něčemu bude. Tobě ať mrcha brzy skončí a můžeš začít se stimulkou 🙂

Micha, nevadí, že folík je jen jeden, určitě vyroste. Normálně roste 2 mm za den, takže v pondělí už bude krásně narostlý. A manžu určitě přemluvíš, přece když už jednou souhlasil, tak necouvne, ale chápu to, chlapi to berou jinak než my ženské. Držím palečky, ať clostík zabere a nemusíš si píchat ty injekce, taky si to nedokážu představit a bojím se toho ☹

papus
20. kvě 2009

Ahojky Leni tak jsem doma úplně mrtvá až teď jsem si sedla ☹ hodila jsem sprchu protože jsem měla vlasy všude a spocená jako p......

lenka_bohousek
autor
20. kvě 2009

Ahojky Šári, teda já taky musela do sprchy, protože je neskutečný vedro, jsem myslela, že pojdu, než jsem se dohrabala domů. Je to divný, najednou taková vedra, to zase nebude žádné léto.

miluse
20. kvě 2009

ahojky Leni, no o něco lepší to je a přežila jsem , jela jsem asi o 20 minut dřív dom, manža mě vyzvedl cestou z práce a doma jsem si asi na hodinu a půl lehla, ale večer musím znovu, zkusím si pak dát vanu, mě většinou na to pomáhá.

Leni, neboj léto bude, ale je fakt, že mě je taky vedro a doma bych byla nejradši ve spodním prádle, ale clostík už asi působí, páč je mi chvíli vedro a chvíli zima 😒

lenka_bohousek
autor
20. kvě 2009

Miluško, na mě zatím clostík nepůsobí, ale minule taky nic, až když jsem ho vysadila, tak asi 4 dny mi dával pěkně zabrat. A říkám si, že tohle vedro a ještě návaly z clostíku, no to se máme na co těšit 😝
A jak se má Nelča, chodí pravidelně ke kadeřníkovi? 🙂

miluse
20. kvě 2009

Leni, jo chodí, byla na začátku měsíce, tak je z ní kočka 🙂

No je fakt, že vedlejší účinky a tyhle vedra nif mof, to máš recht 🙄

lorenda
20. kvě 2009

Ahoj holky. Taky mi stávkují vaječníky, bohužel mi dr. zjistil před 2 měsíci syndrom pco, hned nasadil léčbu Clostyl + Metformin. Dnes kontrola a reakce tela na 1 . užívání dobra - celkem 3 folíky. Bohužel skoro žádná děložní sliznice. Máte taky někdo tento problém? Že prý se to navzájem bije....??? Folíky se tvoří ale snižuje se sliznici....Od příštího cyklu mám brát Estrofem právě na tu sliznici a zároveň mám sníženou dávku Clostilu (1 tlb denně). Omlouvám se pokud už tady o tom byla řeč ale všechny stránky se mi pročítat nechce. Díky za odpověď.

mannerka
20. kvě 2009

caute kocky 😉

ahoj miluska, teba som tu dlho nevidela, ako sa mas? 🙂
super ze skusite este IUI, je to asi o dost mensia zataz na organizmus 😉

miluse
20. kvě 2009

Lorendo, o PCO je tu samostatná diskuse, tak to tam kdyžtak zkus tam.

Já osobně takový problém nemám, folíky mi po clostilu rostou hezky a i sliznice. ¨

Mannerko, jj... nějak nebyl čas sem přispívat, tak jsem se na vás zašla zase juknout, když budu tenhle cyklus clostilka 😀

lenka_bohousek
autor
20. kvě 2009

Ahoj Lorenda, 3 folíky, to je krásná úroda. Bohužel nevím, jestli se to bije a že neroste sliznice, já jí měla vždy v pořádku. Ale pokud ti dal ten estrofem (nebo se dává utrogestan nebo duphaston), tak po tom by ti sliznice měla pěkně narůst. A určitě nevadí, že ti snížil dávku na jednu tabletku denně, já taky užívám jen jednu a folíky jsou vždy min. 2. Určitě už to teď bude v pořádku 🙂

Čauky Man, to je hezký, že se k nám Miluška vrátila, viď 🙂