Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
15. dub 2009

Miluško, tak to neva, že u nás je něco jiného. Háta má vždycky pěkná představení.

Do Prahy já bych jela, ale Milda nakupování moc nemusí. To spíš někdy vyrazíme s holkama vlakem a užijeme si to tam.

Ahojky Man, no ten tvůj grafík vypadá mooooc krásně, nebudeš testovat? A neboj, organismus ti nezblbnul, já po clostilu mám taky delší cykly. No ale ty máš vysoké teploty, tak to opravdu vypadá nadějně 🙂
Je super, že se vám v Taliansku tak líbilo a hlavně že vyšlo počasí. A zemětřesení vás doufám nezastihlo? 😉

No a moje mrska, já taky věřila, že nepřijde, teplota se držela a prostě mršce je to jedno a přijde si kdy chce 😠

mannerka
15. dub 2009

miluska
test som neskusala, ani ziadny doma nemam, kedze mi Dr povedal, ze neprislo k ovu 😔

no a cykly mavam tak 26-27 dnove, dnes som 31.den. Ale stalo sa mi, ze som mala aj 30-dnovy cyklus 😕

Ako to je s teplotou, ked by som nahodou mala z toho neprasknuteho folika cystu? Drzi sa tiez hore?

lenka_bohousek
autor
15. dub 2009

Man, já myslím, že i kdybys měla cystu, tak to teplotu neovlivňuje. Takže ty jsi těhulka a dneska si kup testík a zítra ráno nám tu nahlásíš // 🙂

miluse
15. dub 2009

Leni, jj Háta má vždycky dobrý přestavení. Tohle si taky určo užijete 😀

mannerka
15. dub 2009

no baby,
moc tomu tehu neverim, aj Dr mi povedal, ze na zazraky neveri, takze mam mrsku ocakavat 😒
Tak cakam a cakam 😉 Ani ziadne priznaky nemam, len mam stale pocit, ze uz uz pride mrcha a... nic 😝

ozvem sa este z prace, frcim 😉

kikina666
15. dub 2009

dobre ranko ... tak dnes som zacala s clostylbegytom

lenka_bohousek
autor
15. dub 2009

Man, tak zatím se měj hezky 🙂

Ahoj Kikina, tak ty už jsi clostík dneska nasadila a máš už normální ms?

kikina666
15. dub 2009

hej vcera to bol iny zlievak poobede, dnes este trochu, ale zajtra uz asi nebude nic ... aspon ze tak

lenka_bohousek
autor
15. dub 2009

tak aspoň že tak, já to mám dneska hrozně, zítra už to bude lepší

kikina666
15. dub 2009

no ked sa na to tak divam tak dufam, ze mi to zajtra skonci

lenka_bohousek
autor
15. dub 2009

no já si počkám, mě se rozjela až včera kolem oběda, dneska je to nejhorší, takže počítám, že skončí tam v pátek.

kikina666
15. dub 2009

no ja dufam, ze mne skonci dnes zajtra ...

lenka odkedy zacinas s clostikom ?

lenka_bohousek
autor
15. dub 2009

kikina, začínám v sobotu, mám ho 5-9 DC 😉

kikina666
15. dub 2009

aha tak ja budem v nedelu koncit 😀 a kedy ides na utz ???? ja 11.den cyklu a to je vo stvrtok 23.4.

vendy05
15. dub 2009

dobré ranko clostilky...
teda vy jste toho popsaly.... 🙂

ma.ja
15. dub 2009

ahojte clostilky, už jsem konečně zase tady, jdu dočítat 🙂

rina1
15. dub 2009

Cus holky, tak jsem to jeste nedostala, jsem 15.den po IUI ani nespinim, ale test negativni 😒 tak nekam a nekam...

kikina666
15. dub 2009

rina drzim este palceky keby sa uhniezdilo neskor ...

rina1
15. dub 2009

Volala jsem do Gennetu, ze jsem to nedostala a ze mi nestaci Utrogestan, mam uz jen na zitra, daji mi dalsi, ale ja to dostanu urcite, sestra rikala, ze mam cekat 3 tydny, no to uz fakt budu tehu po 3 tydnech snad, neverim tomu, kazdou chvili to cekam, mam tam dole furt mokro z toho Utrogestanu tak se furt kontroluju, no uvidime, jdu neco delat.

kikina666
15. dub 2009

rina tak si ho nevkladaj a jedz ho .... utros sa da aj hltat

rina1
15. dub 2009

Ja vim, ale uz to takto beru 14 dni tak ten 1 nebo 2 dny nez to dostanu dostrkam. 😉

eloana
15. dub 2009

rina a krev by to treba nevzali?

rina1
15. dub 2009

Jsem je nechtela s tim otravovat, sestra rikala do 22.4 mam cekam ty 3 tydny,Eloan, a ty jsi nacetla nekde, ze utrogestan neovlivnuje ms???Me jinde rikali holky, ze to oddaluje tak nevim.

kikina666
15. dub 2009

rina neodaluje to ... utrogestan je na udrzanie tehu ... cize na podporu sliznice maternice s ms to nema nic spolocne

eloana
15. dub 2009

rina ja nevim me nekdo tvrdi ,ze oddaluje a jinde mi holky rekli ,ze to na mrchu nema vubec vliv ,tak nevim

rina1
15. dub 2009

Ja teda nevim, nejak to dopadne, ale vidim to "cervene" ☹

eloana
15. dub 2009

podle me kdyz uz to brat nebudes tak se nic nestane a kdybs tehu byla tak ti to zas nasadej

moa
15. dub 2009

ahojte kocky,tak mne sa to v noci riadne roztielko pravdupovediac takuto mrchu som mala pred 5rokmi mozno dlhsie.vzdy som mavala slabulinke spinenie 1-3dni a to bolo vsetko .na druhej strane som aj rada,ze mam normalnu a aj mi je to luto ☹
a ta teplota moc nekelsla z 36.9 na 36.8 taktuto vysoku som este pri mrche nemala

kikina666
15. dub 2009

moa nebude smutna .... na buduce to bude ok ...

moa
15. dub 2009

kiki ja viem a mozno sa to uz konecne podari.teraz mam brat Clost od 5 dna .vies mi povedat v com presne mi maju tieto lieky pomoct alebo ako funguju?
ja som uz z toho vsetkeho taka domotana