Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kikina666
24. dub 2009

lenka to by bolo nejako rychlo za tyzdne nie ???

moa
24. dub 2009

ahojte kocky je mozne aby som po douzivani Clost nemala ovu?vsetky tu pisete ako vas bolia vajecniky z ovu a ja som 11DC a nic.sa bojim,ze ci mi ten Clost vobec zabral ☹
minuly cyklus ked som mala mat a mala ovu som mala take bolesti ze az a teraz ani len nic necitim ze bude

jerryjanka
24. dub 2009

moa - ešte vydrž - všetko sa uvidi na utz - tak nerob závery kvoli chybajucej bolesti

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

kikina, já myslela, že budeš následovat jerry. tak objeví // prvého mája, ty pak třeba 2 týdny po ní 😉

ahoj moa, určitě máš ovulku. mě vaječníky pokaždé nebolely a hlavně je brzy, ovulku budeš mít až dak 14-16 DC. já jsem měla největší bolestí v prvním cyklus s clostíkem a v dalším vůbec žádné a přesto jsem ovulku měla, tak se neboj, bude 🙂

kikina666
24. dub 2009

aha no ak pojdem v stredu na IUI tak az po 2 tyzdnoch najskor nieco budem vediet

moa
24. dub 2009

juuj aby ste mali pravdu som zvedava kolko tych vaj tam bude a to potom v maji budem testovat aj ja.
jjjjjjjjeeeeeeeeej to by bol pekny dercek na meniny 😀 to by bol najkrajsi aky exzistuje 😀

jerryjanka
24. dub 2009

moa a u nas by to bol darček k vyročiu 😵

moa
24. dub 2009

jej to by bolo super
leni ty necakas dajake vyrocie alebo co? 😀
bezim rychlo od obchodu drahy tu do mna stucha aby som uz sla snad tu potom zasa dakto bude
pekny vecer

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

a u nás by to nebyl darček k ničemu, ale i tak by to byl nejkrásnější dáreček pod sluncem 😵

jerryjanka
24. dub 2009

lenik - veru - najkrajší darček - a je jedno či to bude k sviatku alebo len tak

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

moa, já chtěla dát miminko jako dárek v březnu taťkovi k narozeninám, kdy mu ještě zemřela maminka, takže to by se úplně hodilo. ale nevyšlo to. tak jsem si to plánovala na dnešek - u nás je Jiří a taťka s bráchou mají svátek. no a zase nic. a další výročí je až v septembri - mamka narozeniny a my s mildou budeme spolu 9 let. ale já nechci čekat až do septembra, chci už být těhulka v máji 🙂

jerryjanka
24. dub 2009

lenik - budeeeeeeeeš - v septembri mu daš iny darček - pohlavie dieťatka 😵

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

janka, no jo, to máš pravdu, to jsem tedy zvědavé, jaké mimčo si vyrobíme 🙂

co plánujete na víkend?

jerryjanka
24. dub 2009

no zajtra 10 km pešiu chôdzu k svorkovcom tam čosi asi porobime na zahrade a v nedelu k nim pojdeme na obed a pokecať a nejaku prechadzku tam urobime - takže klasika nuda 😀

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

janka, aspoň uděláte něco pro sebe, já hrozně ráda chodím pěšky anebo na kole. my měli jet pryč, ale nakonec se to nekoná a zítra jsme si teda naplánovali 20 km na kole. a v neděli pojedeme k našim na oběd oslavit ty Jiříky 😉

jerryjanka
24. dub 2009

takže tiež taka klasika víkendová 🙂 ja dufam že sa aspon troška opálim 🙂

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

no to já taky doufám, už sice trošku jsem, ale chtěla bych mít ještě nohy a více obličej 😉

prostě po víkendu budeme všechny kočky 🙂

jerryjanka
24. dub 2009

kočky skorotehulky 😀

eloana
24. dub 2009

ahoj holky hlasim od nedele opet clostil

mannerka
24. dub 2009

caute baby 😉

jerryjanka
24. dub 2009

eloana ☹
máj to istí 😵

eloana
24. dub 2009

jarry diky no doufam🙂

jerryjanka
24. dub 2009

ahoj mannerka
eloana nedufaj - VER 😵

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

ahoj el, takže znovu clostík a pak jdeme opět do IUI?

ahoj man 🙂

moa
24. dub 2009

tak ja uz som aj naspat z nakupu nic nie je,pred tym nez sme odisli som si dala ten Fematab a prislo mi tak zle v obchode ,ze rovnou ciarou dom.boze je to horsie ako Clost ☹
no ale nevydrz to
kocky nezabudajte maj mesiac lasky tak preco nie 🙂

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

moa, a čo je to ten Fematab, na co to užíváš?

jerryjanka
24. dub 2009

to je asi vitamin nie?

lenka_bohousek
autor
24. dub 2009

janka nevím, počkáme, co nám napíše moa

moa
24. dub 2009

to je synteticky estrogen a na to lebo mam strasne tenku sliznicu maternice a ak by som aj bola tehu vajicko by sa nemalo o co uchytiti a slo by prec.preto ked mam MS je to len take spinenie lebo mi vlastne nema co odist

mannerka
24. dub 2009

moa
ako casto a dlho musis ten Fematab uzivat?