Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
26. dub 2009

aaaaaaaaako že nebola - a aka pekna bola ovulka 😀

papus
26. dub 2009

jerry 3.5 mám dostat mrchu tak 5.5 bych testla

kikina666
26. dub 2009

papus budem drzat palceky .... aby to dopadlo s vysledkom//

papus
26. dub 2009

děkuji Kiki jsem na to zvědavá

saska1
26. dub 2009

jerry...hej, prvý a verím že aj posledný..... 😵
manerka, tak to je fakt sila, že nebola ovulka a si 6tt 🙂 😀 😀 to je fakt sila prírody, kde sú aj lekári krátki.. 😵

moa
26. dub 2009

papus ja idem po 6dnoch od Clost na sono tak dufam,ze tam daco bude lebo to je ta strana kde mam cystu.
a este ked to stimuluje vajecniky mam tomu rozumiet,ze bude ovu z oboch alebo len z jednej strany ale viac vajok

mannerka
26. dub 2009

jerry 😀 😀 😀

papus, 3tieho na teba budem mysliet, nech mrka uz nedorazi 😉

jerryjanka
26. dub 2009

papus - teda to už asi budem zvesela krvacať ☹

papus
26. dub 2009

moa měla by jsi ovulovat z obou dvou vaječníků clostík je aby se vajucha tvořila z obou vaječníků

mannerko díky moc 😉

papus
26. dub 2009

radši ať ti mrcha nedorazí jerry

mariettka27
26. dub 2009

sasenka,ahojkaj 🙂
ja som tomu tiež velmi verila... 😒 Boleli ma prsia hned po ovu,nikdy predtým neboleli...Ale aspon som mala folikuly a aj same praskli bez pregnylu....Takže cyklus bol ok,teraz je ne rade drahý,už mu došli argumenty,pojde pekne na spg 😠
a ty už ho berieš?Ktorý si DC?Ja som ho brala od 5dc 2Xdenne a ty?

moa
26. dub 2009

ako tak citam tak jeri,papus a ja mame Clost 1x to by mohla byt pekna trojka.ja budem asi posledna kto bude testovat.
a to asi zavisi aj od toho kedy mavas ovu alebo ti ju upravi na normalny cyklus

mannerka
26. dub 2009

moa,
ako pise papus mozes ovulovat z oboch vajecnokov, aj ked ja som vzdy iba z jedneho, ten druhy spal. A na tom jednom sa vytvorilo viac folikov, ale mala som vzdy iba jeden dominantny. Ten vsak podla Dr nakoniec nepraskol. On vsak praskol, len neviem, ci ten dominantny 😀

kikina666
26. dub 2009

papus sme na rade my ja, lenka a ty ...

papus
26. dub 2009

moa ty už máš po ovu nebo jak to máš?

jerryjanka
26. dub 2009

papus - to by bolo krásne

saska1
26. dub 2009

marietka...brala som ho od 5-9DC po 1tbl, a mala som 2foliky, doki pichol pregnyl,dnes som 7DPO...takže čakám...mna prsia vôbec nebolia 😒 😠

mariettka27
26. dub 2009

no to nič,ved vidíš ako to dopadlo,ked mna boleli 😀
DPO-dni po oplodnení? 😕

moa
26. dub 2009

papus nie cakaaaaaaaaaam

tot je moj hrozny graf nikdy som taky nemala ffffffuuuuuj
http://www.fertilityfriend.com/home/1dca75
pocitam,ze ovu by teda mala byt v utorok a musime sa velmi snazit ak me teda byt ovu z oboch aby sa uz konecne daco namiesalo

moa
26. dub 2009

no a preto ako mi radila kolegina som nakupila banany,probio jogurt a ananas a krmim draheho aby mal toho vela 😀

jerryjanka
26. dub 2009

baby ja mam dnes depku

mariettka27
26. dub 2009

Dobrú nocku kočky a saska,držím palce a ozvi sa,že ako to dopadne,tfuj tfuj tfuj pre štastie 😉

mannerka
26. dub 2009

jerryjanka,
preco mas depku? ☹

jerryjanka
26. dub 2009

mannerka - ach to vieš... všetko ma dnes serie - akosi to už nezvladam zda sa mi to ako večnosť 😖

moa
26. dub 2009

jeri tak to nie si sama som s tebou, dnes som uz asi 3plakala mne tie tabl vobecnerobia dobre to asi z toho je ta depka mozno aj uteba to bude to iste 😉

jerryjanka
26. dub 2009

možno je to aj z hormonov - kto vie
skratka je to dnes nahovno

moa
26. dub 2009

skus si otvorit nejake dobre vinko a pritul sa ku drahemu a bude ti teosku lepsie uvidis 😉
a ak nechces vinko aj si nejaku dobru zmrzku a ta pomoze tiez

mannerka
26. dub 2009

juuj jerry,
neboj vsetko to dobre dopadne, skus sa tak pozitivne na to vsetko pozriet, ja som vzdy na ulici pozerala, ze kolko deti je na svete, preco zrovna my dvaja by sme nemali mat 🙂
chce to cas, aj ta chapem, je to taka bezmocnost a hlavne to, ze to nedokazeme nijako ovplyvnit 😠
Ale dockas sa neboj a urcite nie iba jedneho drobceka 😉 😵

Vsetky kocky v tejto teme sa dockaju, ved je to aj v nazve temicky // ciarky pre vsetky 🙂 😉

jerryjanka
26. dub 2009

dik baby - musim to len zaspať

lenka_bohousek
autor
26. dub 2009

No vy tu zase krafete 😀
Milda mi na chvilku uvolnil comp, tak se jdu alespoň rozloučit.
A zdravím Mannerku a Mariettku a Janku a Mou a Kikinu a všechny milé clostilky 😵

Mariettka, to mě mrzí, že to nedopadlo. Tak teď už to určitě vyjde 🙂

Zítra ráno jdu na folíky, tak se ozvu až později, jak to dopadlo.

Janka a Moa, nebuďte smutné a neplakejte. Janka, vždyť ty už brzy uvidíš //, tak buď veselá

Moa, ty nálady po clostíku znám, je to hrůza, ale nějak to vydržíme, jsme přece silné baby 😉

Holčinky, jdu do sprchy, umýt vlasy, oholit nožky a pak znásilnit Mildu 😀

Dobrou nocku všem a zítra paaaaa 🙂