Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

tyrisa
8. zář 2011

@kacnov nemyslím,že máš ovulaci....Jestli jsou to ty testíky po 5ti ks v oranžové krabičce,tak ty jsou pozitivní pořád.....nedalo mi to a i moje malá má podle nich ovu a moje čivava Oliver taky.....Nechápu,ale je to tak.....Nekupuj je.

ivussska
8. zář 2011

@zana21 ahojky testovala jsem dnes ráno a prostě nic, tak jsem volala Dr. a dá mi dnes vědět kdy bych mohla přijít na krevní testy 😒 Je to nějaké divné nikdy se mi to nestalo, v den kdy měla dojít MS mě děsně bolely prsa jakoby z boku a bradavky jsem měla citilivé, ale dnes už skoro nic ☹ Tak já nevím všem ukazují testy // už třeba 12 DPO a jsem dnes 14DPO a ani ň...

zana21
8. zář 2011

@ ivussska Já jsem už 20 DPO a včera 19 DPO také sněhobílo. Četla jsem diskuze a některým holčinám se ukázaly 2 // až i po 14 dnech vynechání. Já začnu plašit až po víkendu 🙂 Pokud se MS nedostaví, tak testnu v sobotu. Moc bych si to přála, abych našla 2 //, ale bojím se, že to zpoždění může být hodně psychický.

ivussska
8. zář 2011

@zana21 teď jsem se vrátila od Dr. utekla jsem tam z práce 🙂 Brali mi krev a zítra po 2 odpoledne budu vědět na čem jsem. Tak uvidim, jsem celá napjatá a tak moc se bojím dalšího zklamání 😢

zana21
8. zář 2011

@ ivussska Tak držím pěstičky, a´t je to těhotenství. Určitě zítra písni, budu na tebe myslet a budu nedočkavá 🙂

markyzza
8. zář 2011

Ahoj holky 🙂
@ivussska : budu taky moc držet pěsti, ať je ta zavrtávající se človíček. 😵 😵
Mijadave: četla jsem, jak už jsi z toho špatnáa že na všechna měření prdíš. To je dobře. Věřím, že jste z toho oba už otrávení. Vím, co to je když jsme se snažili o malýho skoro 3 roky. 😅 Uvidíš. Uleví se ti a třeba se zadaří. 😵 😵 To já lezu pomalu po zdi, jak začínám být nervozní, jestli MS dorazí. Mám to dostat asi tak od soboty do pondělí. Jsem asi 11DPO. A já zase tu teplotu začala po ovulaci měřit. Si říkám, že abych věděla co bude následovat 😀 😀 Zatim se držím pořád na 37.0, ale za pár dní to může být jinak. 😅 No samo, že si zase myslím, že se to určitě povedlo. 😀 😀 I jsem přemýšlela, že bych zítra pokud by teplota byla dobrá zkusila test. Ale nezkusím. Musím to vydržet,ˇaž bude důvod tak testnu. 😉 Tak vám držím palce, ať vám to tentokrát už vyjde. 😉 😵

kacnov
8. zář 2011

@tyrisa ahojky to nevím jestli jsou v oranžové krabičce koupila jsem je na MMB. ale ten první není pozitivní

mijadave
8. zář 2011

@markyzza ahoj, ano, to si vystihla, prdim na to 😀 stale ma taha rano vziat teplomer.... ale snazim sa na to zabudnut, hoci sa to neda... stale sem chodim Vas citat, no nepisem, nemam velmi co a nechcem Vas deprimovat... 😉 drzim pasticky, nech Ti to vyjde... 😉 urcite vydrz netestovat... hoci sama viem, ze je to tazke a velakrat som to nezvladla... ale je lepsie vydrzat... 😉 tak potom daj vediet, kazdy den sem chodim si precitat, co nove... 😉

tyrisa
8. zář 2011

@kacnov Nevím,vypadají stejně.Je tam u každého testu takové kapátko přibalené?Jestli jo,tak jsou to ony.....
Třeba to na tebe nepůsobí,ale zamyslela bych se nad tím jestli nemíváš normálně ovu takhle brzy ....Zkus koupit ještě jiný test a vyzkoušej.Já si nedělám srandu,asi s těma není něco o.k.,když je má pozitivní moje 4letá dcera i moje čivava......

tyrisa
8. zář 2011

@ivussska Tak jak?Už to víš?

mijadave
8. zář 2011

@tyrisa ivusska bude mat vysledky asi az zajtra... tak aspon pise 😉

lorreine
8. zář 2011

Ahoj holky, tak som včera hlásila 1. DC a aké je moje prekvapenie, keď dnes iba slabo špiním...skoro nič. A to mám druhý deň MS vždy brutálne "produktívny"...ešteže zajtra idem k tomu doktorovi, tak snáď tomu spolu prídeme na kĺb. Pretože som naozaj úplne mimo z toho svojho tela....

zana21
8. zář 2011

@lorreine Budu i tobě držet pěstičky, ať to vše dobře dopadne. Pak určitě napiš 🙂

mijadave
8. zář 2011

@lorreine tak to je zaujimave.... tak zajtra daj vediet, co Ti dr povie 😉 drzim pasticky 😉

lorreine
8. zář 2011

@mijadave
@zana21 ďakujem za podporu, určite dám vedieť...ono je hrozné, že fakt neviem o čo ide. Teda ani nemožem počítať a plánovať čas s manželom, ktorý je pracovne mimo vlastne celý september a ja mu chcem dať vedieť, kedy ho prídem pozrieť...v čase ovulácie samozrejme 🙂, ale takto to nemožem naplánovať...bóóóóóže

mijadave
8. zář 2011

@lorreine nie je zac 😉 nezavidim ti tu situaciu, hadam sa to vsetko zajtra rozluskne 😉

lorreine
8. zář 2011

@ivussska Držím Ti palečky strašne strašne strašne moc 🙂

lorreine
8. zář 2011

Tak sa k tomu zastaveniu ms pridalo pichanie pri ľavom vaječníku...začínam sa báť, že to može byť aj mimoděložní tehotenstvo...pichanie je mierne ale aj tak....

veronicka33
8. zář 2011

Ahojte dievčatá tak ako?nejaká dobrá správa?mne sa každý den točí hlava to som ešte nemala,ale tlak mávam stále nízky 🙂

ivussska
8. zář 2011

@lorreine já tobě také 🙂 Nevím co se to s tím mým tělem děje, když jsem přišla domů z práce tak jsem začala krvácet, ale není to jako MS a i přesto jsem si udělala mamatest 10 comfort a je tam slabá druhá čárečka, ale je hezky vidět, tak tomu vůbec nerozumím 😒
@tyrisa zítra po druhé hodině to budu vědět, ale jak říkám začala jsem krvácet, ale druhá čárka tam je, bojim se bojím 😢

lorreine
8. zář 2011

@ivussska ďakujem 🙂. Ak máš na teste čárku, tak to je super. Hlavne sa šetri a ak by sa to krvácanie/špinenie nejak zhoršovalo, tak choď radšej do nemocnice...

ivussska
8. zář 2011

@lorreine čárka je super za normálních okolností bych se radovala, ale to krvácení mě zarazilo, ale není to jako MS, ale nevím v co se to změní ☹ Uvidím zítra po výsledcích, úplně se tam bojím zavolat 😒

lorreine
8. zář 2011

@ivussska Rozumiem Ti, ja som predtým už mala potvrdené z testu krve, že som tehotná a potom som začala krvácať...a bolo po všetkom. Pevne dúfam, že to nebude Tvoj prípad. Pretože na nete nájdeš veľké množstvo príspevkov, kde holky potvrzujú, že krvácali a mimi bolo v pohode. Može to byť napríklad hematom....chcelo by to kontrolu na ultrazvuku v Tvojom prípade.

ivussska
8. zář 2011

@lorreine zítra tam budu volat, tak uvidím co mi dr. řekne za výsledek a rovnou mu to sdělím. Ve mě je teď tak malá dušička, pořád doufám 😢

veronicka33
8. zář 2011

@ivussska ahojky tak to je super že máš // čiarky nie?a to krvacanie nemusí ešte nič zlé znamenat držím moc palce 🙂

ivussska
8. zář 2011

@veronicka33 jsou super, ale proč to krvácení? 😢 Já nemůžu mít asi nic, aby to šlo tak jak má... Přála bych si aby to vyšlo

veronicka33
8. zář 2011

@ivussska hm no tak to netuším :(ale neboj zajtra sa dozvieš pozitívne správy 🙂ty máš aspon // ale ja ani to len točenie hlavy neviem čo to može byt ale ja mám ešte len pred ovu,lenže 31.8 som mala mrchu iba 1,5 dna tak uvidíme :( a nedáš sem tt?

ivussska
8. zář 2011

@veronicka33 já bych ho dala, ale mě prostě nejde vyfotit, mám to děsně rozmazaný, nevím na jaký režim to vyblesknout aby nebyl rozmazaný...

veronicka33
8. zář 2011

@ivussska skús to na 640 to by malo byt dobre a na biely podklad 🙂

ivussska
8. zář 2011

@veronicka33 nejde to sakryš, tak já to zkusím zítra na normálním světle a když se to povede dám ho sem 😉