Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
11. čer 2009

mimina tak ho nenadlavuj ničim profertil na 3 mesiace stoji 150 eur ☹
až ked vam urobia spg a dopadne zle
a poradim ti chod do caru čim skôr
už nečakaj

jerryjanka
11. čer 2009

do caru nepotrebuješ odporučenie lekara stači tam zavolať a ojbendať sa kedže si z Piešťan tak asi by si šla do heliku v martine nie?

moa
11. čer 2009

jeri mi ked sme boli doma na speroms u toho urologa ,tak ten nam
1. povedal,ze je vsetko ok
2. nam doporucil ,ze nejake vitaminy volalo sa to akosy Velo.. alebo Vepro...neviem co a stalo to asi 40e nastastie sme kupily iba 1krabku.malo to zvysit kvalitu a neviem este co.
no neviem preco mirec sa po tom doslova nemohlo urobit mohli sme sexovat celu noc a nic a ked sa mu aj podarilo nahodou vysla 1jedina kvapocka uplne nic,tak to radsej prestal brat.
miesto pozitivneho ucinku to malo negativny

mimina321
11. čer 2009

jerry som z toho všetkého na nervy a okolie tiež moc nepomáha ale čo ti budem písať tu to poznáme skoro všetky 😔
hej už mám aj car vybratý pojdeme do ferticentu-hádam som to dobre napísala 😉

jerryjanka
11. čer 2009

moa - no presne pre toto som rada že som šla do CARU v Martine - su tam naozaj profesionali a vedia čo robia - su to kapacity

afrika
11. čer 2009

ahojte, ja chodím tiež do Heliosu v Martine. zajtra tam mám prvú IUI? vy ako riešite snahu po miminu?

mimina321
11. čer 2009

jerry Martin je o trochu dalej a hlavne horšie spoje,ked by som musela ísť sama tak radšej autobusom
to som vyvalená,že nepotrebujem odporúčanie 😲
moa to je na jed 40 euro a nič z toho skôr zhoršenie 😠

jerryjanka
11. čer 2009

mimina - ja som rada že chodim do heliosu
nemôžem povedať kriveho slova kdežto na ine cary som počula dosť nadavať hlavne na lekarov :( snažia sa dotlačiť človeka do ivf - hlavne blava a košice - je to pre nich biznis
čo sa tyka psychickeho rozpoloženia aj ja som na nervy - po 17tich mesiacoch mi to už lezie na nerv.
no ale čo už no

moa
11. čer 2009

jeri len pre istotu car v martine je helios,ze ?
ak sa nam do septembra nic nepodari tak sa tam skusime aj my objednat a dame este raz urobit spermos a mozno nejaku konzultaciu ,ak by nas zobrali

jerryjanka
11. čer 2009

mimina - ved rozhodnutie je na tebe zmeniť to môžeš kedy chceš - akurat si tie vyšetrenia robi každy car zvlasť
a za niektore sa aj platí

mimina321
11. čer 2009

jerry viem presne o čom hovoríš s tou psychikou
neviem tak hovoríš že helios je lepší rada si nechám poradiť 😵

mimina321
11. čer 2009

jerry mám kamošku kt.bola na ivf v iscare -nebola moc spokojná,normálne s ňou začali jednať až ked povedala,že chce od nich odísť

jerryjanka
11. čer 2009

ano v martne je helios
mimina - ano ak ti môžem poradiť skus helik - je to fakt uplne zázračný prístup užasní lekári super personál a do ničoho ťa netlačia

mimina321
11. čer 2009

jerry zvážim to 😵 dakujem,je dobré ked môžem porovať info 😵

jerryjanka
11. čer 2009

mimina maš dobru polohu takže si fakt môžeš vyberať kam pojdeš - najlepšie ked sa poradiš s babami z FC a aj z heliku
ja len z vlastnej skusenosti viem že som rada že som tam šla a že prave do mt

moa
11. čer 2009

jeri aj ty chodis na stretnutie konika

jerryjanka
11. čer 2009

moa zatial som nebola ale raz snad pojdem ak sa spravi velke helios stretko 😀

moa
11. čer 2009

pytam sa lebo wolfi bola vcera v ZA ,poviem ti ,ze aj ja bych sla moze to byt super

mimina321
11. čer 2009

moc dakujem za pomoc,idem do postele tak sa dnes majte
dobrúúú 😵

jerryjanka
11. čer 2009

mimi - dobru aj tebe
moa - hej stretka so super babami... snad sa niekedy budem môcť dohrabať aj ja

moa
11. čer 2009

ok tak idem aj ja mirec uz prisiel domov idem sa mu aspon chvilu venovat pokial pojdeme spat 😉
juuj a uz iba zajtra

tak vam vsetkym prajem dobru nocku 😔

marrsee
11. čer 2009

Ahoj pomohl vám někomu Clostilbegyt? Já už ho beru asi 5 měsíců, pokaždé když to dostanu musím volat doktorovi a ten mi předepíše novou krabičku...

marrsee
11. čer 2009

Ahoj pomohl vám někomu Clostilbegyt? Já už ho beru asi 5 měsíců, pokaždé když to dostanu musím volat doktorovi a ten mi předepíše novou krabičku...Strašně po nich přibírám je to normální?

jerryjanka
11. čer 2009

moa dobru nocku

marrsee - mne zatial nie beriem ho tri mesiace - ale su tu kočky ktorým pomohol k otehu

marrsee
11. čer 2009

jerryjanka: tak to ráda slyším, no nás i poslal na vyšetření zatím mého manžela a jde teď 18.6 a pak se dozvíme v čem je problém, když bude v pořádku tak pak pošle na vyšetření mě.

jerryjanka
11. čer 2009

marrsee - veru treba narobiť vyšetrenia a potom jednať 😉

marrsee
11. čer 2009

jerryjanka: pak budem určitě klidnější když budem vědět čím to je, o jedno už jsem přišla, ale to už je 10 let...

jerryjanka
11. čer 2009

marrsee ja ti uplne rozumiem viem ake to je - je lepšie vedieť ako nevedieť aj ked je to naprd 🙄

marrsee
11. čer 2009

to asi jo, ale myslím že budem malinko klidnější když budem vědět čím to je. A ty se snažíš už dlouho? Já teď budu muset odejít, jedu pro manžela do práce. Tak se zatím měj a ahoj

jerryjanka
11. čer 2009

marrsee zda sa mi to ako večnost - cca rok a pol