Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

simusca
14. srp 2009

Toho sa aj ja desím, pod nôž sa mi vôbec nechce. Tiež mi doki povedal, ze teraz skúsim 2 tabl., ak to nezaberie, v budúcom cykle pridáme ešte 1, ale čo bude potom?...Ale dúfam, že za to, že sa teraz tak trápime, sa na nás nejaké to mimi už nalepí. 🙂

marrsee
14. srp 2009

No jasně že se to jednou povede, když se na to moc tlačí tak zaručeně nejde, ale když se vše vypustí a nemyslí se na to i když to jde těžce tak se to povede...

marrsee
14. srp 2009

jane86: jo to mi řekl doktor taky že bych po prázdninách šla, teď mi dal clostil na poslední měsíc což už je fuč, ale že podle kalendáře se mu zdám v pořádku tak mě na ní nepošle, protože nám prý nedopadl nejlépe spermiogram a že mě pošle rovnou na umělé, že i kdybych tam měla srůsty tak tam to nevadí 🙂
Opravdu na to přestaň myslet a uvidíš sama...

jane86
15. srp 2009

Já také doufá, že na laparku nebudu muset. Tak doufám, že se to do té doby povede. Mám na to ještě 2 měsíce 😖

marrsee
15. srp 2009

No a já už jen 14 dní ☹

jane86
15. srp 2009

marrsee třeba se to teď povedlo a zjistíš, že jsi těhu. Kolikátý DC jsi?

marrsee
15. srp 2009

jane86: no já jsem 15DC. Od kud že jsi? Byla jsem totiž dneska v Malšicích...

jane86
15. srp 2009

Já jsem dneska taky 15 DC 🙂
A co jsi tady dělala???

marrsee
15. srp 2009

No děti tam mají soustředění na volejbal a zítra si tam pojedu pro chlapa 🙂, tak to máme tak nějak na stejno 😉

marrsee
15. srp 2009

Ahoj ta co jste dělali dneska, když bylo venku tak krásně? 🙂

marrsee
16. srp 2009

Ahoj a dobré ranko, koukám že se tu o víkendu nic neděje, pořád sem nahlížím jestli tu někdo není...

dasa.77
16. srp 2009

Ahojky holcinky.Taky jenom nakukuji.Kazdy vikend je tady mrtvo.Ani se tomu nedivim,venku je krasne.Me taky boli dneska hlava.Zacalo to v noci,jenze vim pricinu.Vcera jsem si dala vinko,a protoze nejsem uz tak ve forme, 3 dvojdecky na me byly moc.Takze to vidim na lentilku.Tak rikam ibalginu.

Muj milacek ted spi u TV,rano sel na ryby,takze ma opet svou krasnou nedeli.Vstane,naji se,pusti si telku u toho hned usne,pak se opet naji a jde na fotbal.Po fotbale na pivko a nedele je v cudu.Taky bych chtela mit vikend jako on.Jenze,ja musim vetsinou rano do obchodu,pak neco uvarit,mezi tim posbiram suche pradlo,dam vyprat dalsi.Ted uz na me ceka varka na poveseni.Jedina moje zabava je prochazka se psem v lese.To se aspon trosinku odreaguji.

A pak mi muj rekne,ze nic nedelam a stale sedim u PC a "lecim se" 😀 .Jeste ze spi,jinak by mel opet kecy.

Jaspi,.............velikost foliku v urcity DC zavisi taky na tom,kdy u tebe probiha OVU,jak mas dlouhe cykly.Zhruba ve 12DC ma dominantni folik okolo 14mm a roste 2mm za den.Aby doslo k OVU,musi mit vic jak 22mm.PAPA

kkamca
16. srp 2009

DÁŠI no ahoj..
Jo víkendy jsou takové mrtvější..i když já mám pocit,že posl.dobou je to mrtvé tak nějak úplně
Já si pěkně polehávám a léčím tu svojí chřipajznu..nebo co to je 😒

marrsee
16. srp 2009

dasa.77: Ahoj tak tohle jsem znala také tak vím jak Ti asi je, naštěstí mám teď chlapa u kterýho tohle neznám a sám od sebe udělá spoustu věcí, říkala jsem si že mám prostě vyjímku.... 🙂 🙂 🙂 🙂

shaarka
17. srp 2009

caute, pajass, nezufaj. viem, ze cakanie je ti uplne naprd, ale vies, ako si mozes pomoct. alebo zmen doktora, takeho, co bude aj konat a nie cakat 😉
chcem este poopravit dasu, ze folikul moze mat na 12.DC aj menej ako 14mm, ale aj viac, dokonca moze byt uz aj po ovulke (co nam s clostilom asi nehrozi, hehe), a co sa tyka praskania, tak po konikovych skusenostiach uzivateliek mozem napisat, ze niekomu praska uz pri velkosti 19 mm a niekomu dokonca az ked ma 28 mm...
idealny stav je 24mm na 14.DC (to znamena, ze 12.DC by mal asi 20mm) 😉 ale na idealne stavy kaslime 😝 😵

jaspina
17. srp 2009

Ahoj holky, já jen nakukuju - mím tento týden dovču,ale zatím jsme doma, protože zítra musím na folikulometrii - myslím, že zbytečně. Břicho je splasklé, ani nebolí..nic. 😒

marrsee
17. srp 2009

tak to mě bolí a pěkně, dělala jsem si testík a byli tam dvě čárky, já jdu ve středu tak jsem taky zvědavá...

jane86
17. srp 2009

jaspina a marrssee. budu Vám držet palce pak se ozvěte.

pajass
17. srp 2009

Ahoj...
takže další cyklus hormonální profil a pak Clomifen.... ale bude to prý na dlouho a možná že zbytečný... můžu si vzdychnout?? ACH JO!!! ☹ ☹ ☹ A na Vánoce jsem už chtěla být doma na rizikovém

jane86
18. srp 2009

Pajass to já také, ale plánovat si to sice můžeme a le ve finále je to pak úplně jinak. Neboj dobře nám to dopadne....hm?

kkamca
18. srp 2009

dobré ráno..
pajass:na co máš ten Clomifen? 😕

wolfskinka
18. srp 2009

ahojte ...
zase po dlhsej chvilke

lenka ako si na tom ??? clostikujes ?
kkamca a ty ???

marrsee
18. srp 2009

Ahoj holky, přijde mi strašně divný, když si měřím teplotu tak jde nahoru, a když sem si udělala včera ovu test tak jsem tam měla poprvé dvě čárky... ovu je když je teplota nejnižší ne? 😒

jane86
18. srp 2009

Já na testu mám také 2 čárky, ikdyž MUdr. mi řekla, že folikul je jen 11mm-........Já už těm ovu testům moc nevěřím.......Uvidíš co ti řekne doktor a kdy k němu jdeš?

kkamca
18. srp 2009

WOLFI AHOJ..Já bez clostilu.. 😒

jane86
18. srp 2009

kkamca. Ahoj a jdeš na folikulometrii ikdyž nebereš clostil?

kkamca
18. srp 2009

jane86:ne nejdu..ani sem na ní nechodila když jsem brala clostil..Byla jen náhoda že mě mudr pozval na 14 dc..a náhodně mrknul jak to vypadá.A bez clostilu jsem byla 13 dc a to viděl,že tam něco je..nějaký ten folík a clostil mi nenapsal. 😒 A vůbec on mi ho nechtěl napsat ani předtim kdybych ho nepřemluvila.. 😠
Tak ted sháním na konovi.. 🙂

jane86
18. srp 2009

Já jsem měla 5 přebytečných clostilů a teď mi zvýšila dávku a řekla ať použiju ty zbylé. Oni jich moc navíc nechtějí psát.... A jak dlouho jsi clostil brala? A jak velký folikul jsi měla?

kkamca
18. srp 2009

jane nikdy mi neřekl jak velký folikul mám..akorát mi řek např:že v sobotu se máme snažit..dle velikosti a zkušeností..že by měl prasknout.
Clostil jsem brala 2 cykly..ten první 1-0-1,a druhý cyklus 1-0-0 a foliky byly.. 🙂 A i ovulka.Ale bez clostilu to je nějaké jak říkám--nemastné,neslané--teplota naprd..ani ty bolesti co jsem měla s clostilem nejsou.
Tak aspon měřim a testuju ovu testama...abych případnou ovulku chytla 🙂

marrsee
18. srp 2009

jane86: k MUDR. jdu zítra... no uvidím co mi řekne...ale zase když fungujou těhotenský testy tak nějak musí fungovat i tohle... 🙂