Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pajinka111
16. zář 2009

takže k ovulaci dojde pokaždé když píchnou pregnyl?teda když tam byl větší folík..nebo může i tak folikul zaniknout?tak si říkám,že když není tělo pořádně nachystané ,jestli to vlastně učinek..někdo říká,že si tělo samo řekne,když je nachystané a prostě se to povede..

pajinka111
16. zář 2009

Taky mi nedávno vykládala kamarádka,že když se snažila o první mimčo taky se léčila a 3 roky to nešlo,brala clostil,utroš,pregnyl,pak se to povedlo až se s chlapem rezešly,tak se zase k sobě vrátili 😉 ,ale pak druhé ještě vůbec neplánovaly a ani neví jak k němu přišla,že měli 2 roky přerušovaný styk,že se dost hlídaly,nechtěla brát HA ,tak to řešili takle a ono i tak málo stačilo aby znovu otěhotněla a už má druhého syna a bez léčení..tak mi řekněte jak je to možné..

jaspina
16. zář 2009

Asi fakt záleží na víc faktorech - prostě příroda si stejně svoje prosadí.

janana
16. zář 2009

pajinka - víš čím to je? Psychikou! Věřím tomu. My když sme se rozhodli, že zrovna dítě nechceme - já nastoupila do nový práca a začali sme stavět barák, tak to jak naschvál přišlo, áni nevíme jak. Teď ho chci moc a pořád to řeším, a to si myslím, že je ta chyba. Ale jak to neřešit? nA TO SEM FAKT JEŠTĚ RECEPT NENAŠLA ☹

pajinka111
16. zář 2009

Jnana já tomu věřím taky,ale přece jen 10let od prvního těhotenství je už strašně moc a prostě začínám být zoufalá že to už prostě nepujde..pár let sem si říkala,prostě to jednou přijde,ale nedaří se..Partner má spermio docela v pořádku,já mám sliznici pokaždé vysokou,vejcovody průchodné,jen mám častěji anovulační cykly,tak se to pořád prodlužuje

janana
16. zář 2009

pajinka - my se sice snažíme "jern" 9 měsíců, ale i tak už z toho mám nervy. Občas mi přijde, že mi z toho fakt hrábne. Neumím se od toho odprostit. Vím, že by by to byl nejlepší recept, jak otěhotnět, ale bohužel. Podle mně, když to ženská moc chce, nedá se ne to neupínat.
Moje MUDr. mi říkala, že pokud to budu takhle řešit, tak se to nepovede. Že má zkušenosti, že ani umělý se nepovedlo opakovaně a když se ta ženská smířila s tím, že teda bez dětí, třeba si pořídili psa nebo něco a pak najednou přišla, že je těhotná. Je to psotě pro nás bohužel v hlavě.

pajinka111
16. zář 2009

no já už jednu dcerku mám,mám psa,dokonce 2,mám jezdeckou klisnu,mám všechno možno,i dost práce,ale každý měsíc když přijde MS,tak je to na zbláznění,chjo..

jaspina
16. zář 2009

Paji - jestli si k vám miminko má najít cestu, tak najde neboj 😉 Já vím, že ta nejistota je hrozná, ale vydrž. Třeba ti pomůže právě clostil 🙂

jaspina
17. zář 2009

Hezké ráno všem 🙂 Odpoledne jdu na UTZ, tak jsem zvědavá. V břichu mě bolí, ale to bolelo i tehdy, když byly jen malé folíky, takže se nechám překvapit.

jane86
17. zář 2009

Ahoj jaspi, hezké ránko. Já nějak nemám teď čas chodit an kone.
Tak pak dej vědět co folíky. Já jsem 22 DC tak pořád čekám, ale mslím, že marně ☹

pajinka111
17. zář 2009

Ahojík,jaspi tak držím pěstičky at tam sou pořádny folíky,mě břicho bolelo několik dní,ale dnes už mi nic není,ani blbě,asi se už nic neděje,asi ani ovulka po injekci nebyla a nebude..teploty jsou pořád nízko,tak nevím ,taky se nechám překvapit a pak najíždím na poslední měsíc clostil..

jaspina
17. zář 2009

Páji já třeba teplotu neměřím, takže nevím - ale pokud byl folík dostatečně velký, tak po Pregnylu fakt v naprosté většině k ovulce dojde.. Třeba budeš překvapená 😉
Jane - držím palečky, aby už MS nedorazila! 🙂

jane86
17. zář 2009

Jaspi mám takovou tuchu, že dorazí. Už jsem z toho na palici ☹

jaspina
17. zář 2009

Jane - já to minule taky tušila a ona se potvora ještě o 2 dny opozdila.. Já se snažím to neřešit a říkám si, buď bude miminko nebo prostě budem jezdit na dovolené a užívat si života jinak. Nebo je tu samozřejmě ještě možnost jako IVF, adopce.. Jako já mám taky hrůzu, že to dojde právě až k tomu IUI nebo IVF, ale zas na druhou stranu tady psala holka, která otěhotněla s clostilem 6tý měsíc užívání.. Do té doby jsem měla pocit, že všecky první nebo druhý a pak je to ztracené..Ty bereš kolikátý měsíc? Já třetí.

janana
17. zář 2009

ahoj holky!
jaspi - držím palce, ať UTZ dopadne co nejlíp.
jane - vím jaký to je, minulej měsíc sem se taky nemohla dočkat 28 DC.
holky fakt nevěšte hlavu. Opravdu já sem otěhotněla až půl roku, co sem ho přestala užívat. Už sem to tu psala, že Clostil má dojezd. Takže to bude určo náš případ. Nečekaně po dobrání otěhotníme 😉

jaspina
17. zář 2009

Janana a tobe MS chodila normálně i bez léků? Mě právě normálně nenajede cyklus - musím na to něco brát, tak myslíš, že i tak by měl clostil účinek i potom?

janana
17. zář 2009

mně taky ne. bez Duphastonu, ani ránu. Tak maximálně jednou za rok. Tohle má i moje švagrová a přes Clostil už má 4 děti.

jane86
17. zář 2009

Jaspina: jáberu 4 měsíc a příští měsíc už mi ho nenapíše. Mám sice ještě jednu krabičku doma, ale nechci to brát bez jejího vědomí.

jaspina
17. zář 2009

Jane - když působí i potom, tak by to přes pauzu mělo být o.k a pak ti ho zas třeba dá - i když to určitě už nebude potřeba 😉
Janana - tak tos mě potěšila - teda né tím, že taky máte tyhle potíže - ale že to funguje i tak.. 😵

jaspina
17. zář 2009

V půl jedné půjdu na ten UTZ - mám ho na 1 a už chytám pěkného nerva. A to jsem si říkala. že se stresovat nebudu.. 😒

matusik111
17. zář 2009

Ahojte kocky, mozem sa opytat. doktorka mi dala clostil , ale nehovorila mi , aby som chodila na kontrolu , ze ako su vajicka. Myslite, ze zabudla, alebo to je OK.
Moze byt velky problem, ak ma nebude kontrolovat? Mame to na plane uzivat do konca roka ( 3 mesiace) a potom planujeme helios.

jaspina
17. zář 2009

Matusik - měla bys být sledovaná, protože podle toho je třeba upravit dávkování - aby se vědělo, jestli folíky rostou nebo ne.. a hlavně aby se zachytily případné cysty, které u něj hrozí. Radši jí zavolej. Bohužel jsou i takový doktoři, kteří na to kašlou - dají recept na 3 měsíce a víc se nestarají.

matusik111
17. zář 2009

a ako casto sa chodi na kontrolu? to sa kontroluje vnutornym sonom?

janana
17. zář 2009

matusik111 - většinou se chodí jednou za měsíc, aby MUDr. zjistil, jak folíky rostou A kontroluje se vnitřním sonem.

jaspina
17. zář 2009

Ano a každý chodí jinak - já 1-2x za měsíc poprvé 11-12DC a pak 13-14DC, ale stačí i třeba jen ten 13DC.

matusik111
17. zář 2009

tak asi by bolo vhodne jej teda zavolat, co? tak asi ked dostanem mrchu, tak zavola, ze zacinam s clostilem a kedy mozem prist na kontrlolu.
Stalo sa vam tu casto, ze sa stala cista?

matusik111
17. zář 2009

a tie tehulky , ktore ste tu, ste ostali pocas liecby clostilom, alebo az po ukonceni a za par mesiacov?
Naozaj by to mohol byt daky zazrak, ktory pomoze ??
My sme obaja s manzelom OK , ale dako to nevieme 😀 😀

pajinka111
17. zář 2009

Já taky chodím 2x za měsíc,teda někdy i 3x,clostil beru 5 měsíc tak su zvědavá!!!!!

janana
17. zář 2009

matusik - já otěhotněla 6 měsíců po dobrání (barala sem ho jen 1 měsíc). Doktorka říkala, že většinou ten Clostil nastartuje funkci vaječníků a má dojezd

pajinka111
17. zář 2009

no to su zvědavá,jestli nasatrtuje i mě🙂 ovulka byla jen 2x a možná ted,ikdyž sem ji asi vůbec nezaznamenala,podle ničeho,dřív sem o ní nějak věděla..