Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ma.ja
12. kvě 2009

ahojky berušky 🙂
Leni je mi to líto, už jsem myslela, že jsi jasná těhu, ale třeba ještě neházej flintu do žita, třeba je to těhu špinění 😉

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Ahoj Marcelko, no jo, já nemůžu mít nic jednoduché 😀 Skončíme asi všechny na laparce nebo co, že jo 😉
A co ty, jak jsi se dneska měla?

michamicha
12. kvě 2009

no zatim tam byl se mnou jen jednou, když musel jít na krev, jinak jsem tam šla pokaždý sama a já chci, aby si poslechl od dr. co všechno je třeba podstoupit, pořád to jde tak nějak mimo něj, on se zajímá hlavně o výsledek...

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

no jo, fakt je to všude stejný. se mnou byl u dr. zatím 2x, právě taky chci, ať to slyší, všechno si nepamatuju a pak mu třeba zapomenu říct něco podstatného. ale jako pamatuju si, když jsem asi před 2-3 měsíci řekla, že když nebudu těhu po clostíku, tak budu na laparku a on mi na to řekl - no moment, o tom si snad taky musíme spolu promluvit 😀 tak to jsem se začala smát, protože to řekl, jako by byl můj doktor 😀

polesuvka
12. kvě 2009

Ahoj holky zase Vás tu budu jen chvilečku otravovat. Dnes jsem od Dr. dostala ke Clostiku proveru a tu mám užívat 22 DC.
Holky užíváte to tu některá a pomáháto?
Já měla první cyklus s Clostil. a Ms nedorazila, tak mě dnes dala Dr. vyvolávyčku a zatím čekám. Holky moc dí za odpověď a omlouvám se že ruším vaši debatu

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Ahoj Pol, ty nás přece vůbec nerušíš, papkáš clostil jako my, tak patříš mezi nás 🙂

S tou proverou ti neporadím ☹ Ale určitě jí některá z holek brala nebo bere, tak ti napíše více 😉

zuzka.o
12. kvě 2009

Ahoj Leni a všechny snažilky.
Potřebovala bych pro kamarádku pár info o clostíku. Byla dneska u doktora a výslovně si řekla o clostík. On jí ho předepsal jen pod tou podmínkou, že je to na jení žádost a na její triko. Prý se clostík nesmí předepsat těm, co ještě nepodstoupily laparku. Že je vysoké riziko mimoděložního.Co je na tom pravdy? Děkuju 🙂

jerryjanka
12. kvě 2009

zuzka no tak ja som na laparke nebola a clostil beriem - je to vyslovene na doktorovi

zuzka.o
12. kvě 2009

aha..ona přiběhla celá vyděšená, protože já jsem mimoděložní prodělala, tak se přišla poradit, jestli ho má brát nebo ne

takže není vysoké riziko mimoděložního?

jerryjanka
12. kvě 2009

zuzka take iste ako keby aj clostil nebrala - clostil nezvyšuje možnosť mimomaternicoveho tehotenstva iba zvyšuje počet vajičok v jednom cykle

zuzka.o
12. kvě 2009

to jsem si myslela, děkuju za poradu, jdu jí volat dobré zprávičky

a jak je to s vedlejšími účinky?

jerryjanka
12. kvě 2009

zuzka no vedlajšie učinky su horšie no - ale to fakt zaleži na člvoeku
ja mavam bolesti hlavy depresie uzkosti a hlavne teda návaly horka
ale možno nebude mať ona nič zaleži aj kolko ho bude papať ja som mala až 3 denne

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Ahoj Zuzi, teda já koukám jako blázen - hlavně teda že jí ho dr. napsal, když si o něj řekla. Já se o něm tenkrát taky zmínila a dr. mi povídala, že to nedává moc ráda a hlavně že prvně chce mít spermiogram partnera a když uvidí, že on je OK, tak do mě začne prát hormony. Jinak že mi nebude huntovat tělo, když by třeba byla chyba na partnerově straně.
No a o laparce mi říkala až v tom smyslu, že pokud se nezadaří po těch 6ti měsících s clostíkem, tak pak mě pošle na laparku. A o tom mimoděložním mi nikdy nic neříkala, já si myslím, že mimoděložní a laparka nemají nic společného.
Jak píše Jerry, clostík zařídí, aby dozrálo více folíků, ale na mimoděložní nemá vliv, to se může stát i bez clostíku a i s laparkou nebo bez ní 😉

zuzka.o
12. kvě 2009

tak snad to u ní proběhne bez větších komplikací 🙂

vám všem přeju brzo mimi v bříškách 😵

moood děkuju 🙂

jerryjanka
12. kvě 2009

zuzka - dakujeme nápodobne

zuzka.o
12. kvě 2009

Leni, on se sice prý zdráhal, ale napsal to bez problémů. A její manžel jde na spermio v pátek.

jerryjanka
12. kvě 2009

zuzka tak nech najskôr počkaju na vysledky spg - až potom nech berie clostil

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Zuzi, ty vedlejší jsou fakt různé, já jsem to jednou prožívala dost hrozně, ty návaly a pocení a změny nálad a nafouklé břicho a citlivá prsa a na to skoro zase bez problémů. Fakt každá holčina reaguje jinak. A myslím, že kamarádka se nemusí bát, určitě to proběhne bez problémů a brzy bude těhulka, jak my všechny 😵

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Zuzi a ona má kdy začít brát clostík, vychází jí to až po spermiogramu? Je fakt pravda, že pokud by byl spg mizerný, tak by asi zatím nemělo smysl cpát do sebe hormony a možná prvně pořídit nějaké vitamínky partnerovi, za čas kontrolní spg a pak když by se to zlepšilo, tak nasadit clostík.
Ale to by jí měl říct doktor, že jo a vlastně když se nad tím zamyslíme, tak je to tak rozumné.

zuzka.o
12. kvě 2009

ona je dneska 6DC a musí prý začít s braním dneska, manža jde v pátek. Oni jezdí do Gestu, zatím jsou na začátku, čekají na všechna vyšetření.

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

teda to je divný, co vím, tak clostík se beru buď 3-7 DC anebo 5-9 DC, ale když jí to tak dr. řekl, tak to asi bude v pořádku. tak ať teda začne, manža určitě bude mít spg OK a brzo si udělají mimíska 🙂

zuzka.o
12. kvě 2009

tak snad jo, já jí to všechno vyřídím, snad se jim brzo zadaří ... snaží se už 3 roky!
papa ...krásný večer 🙂

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

jeee, tak to už si mimíska zaslouží.
i tobě krásný večer a uvidíme se určo zítra v prvosenkách 😉

papa 😵

papus
12. kvě 2009

teda Leni co to tady čtu,že jsi začala špinit 😠

jerryjanka
12. kvě 2009

jejda 3 roky
no ja byť nou tak už ten mesiac by som počkala
hlavne na ten spg

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Šárko, no jo, zatím teda jen jednou na toaleťáku, od té doby nic, ale to víš, je to určo něčeho znamení 😢

Jdu do sprchy a umýt vlasy a pak zase kouknu 🙂

ma.ja
12. kvě 2009

Leni tak už chápu tvůp postoj k laparce, mít tvoje zkušenosti, tak se to snažím taky co nejvíc oddálit. Ale já si zas říkám, že aspoň budu vědět, jestli mam bříško v pořádku. A můj chlapínek taky, protože on dost těžko nese, když mám mrchu bolavou, tak mi furt říká, že si mám dojít k dr., a nechce slyšet, že to je normální...
jinak dnešek až na práci v pohodě. Včera nás trošku seřvala šéfka, dneska ještě malinko dozvuky ...kdybych se nechystala na mimi, tak jdu hledat jinou práci 😒

papus
12. kvě 2009

Leni to jsou nervy snad se to nerozjede ☹ já se dívám na Růžovku tak ještě juknu než půjdu do hajan 😉

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Marcelko, a to není všechno. Moje kamarádka byla u nás v nemocnici na laparce 3x, jednou kvůli cystě a pak 2x po IVF, pokaždé měla mimoděložní. A ta si tam taky užila, říkala, že už nikdy a navíc přišla o oba vejcovody. Když se jí udělala znovu cysta, tak už se radši nechala operovat v nemocnici 80 km od nás a tam měla klid. U nás tě vezou na operaci, někde před operačním sálem ti vezmou prostěradlo a ležíš tam nahá a všichni si tam chodí a čumí na tebe a ten oblbovák dávají až na sále, takže ty si všechno pamatuješ. No a to chování po operaci, mamka tam chudák brečela a my jí nemohli pomoc 😢

Šárko, to jo, nervy to jsou, uvidíme zítra 😉

Jdu už taky za Mildou a na Růžovku, už jsem mu o tom špinění řekla, tak je z toho špatnej ☹

Holčinky krásnou dobrou noc a zítra pa 🙂

ma.ja
12. kvě 2009

Leni tak to je teda síla ☹
ještě musím uhnat jednu kámošku, má to za sebou, prý to nic nebylo. V každým případě mám ještě měsíc čas a třeba se nám zadaří doma a nikam nebudu muset 🙂