Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

moa
28. kvě 2009

leni do centra som poslala list v januari a objednana som na 4november.
rozhodla som sa necakat alebo teda nerobit nic a zobrala som to do vlastnych ruk.nasla celkom ok gynekologa a ten sa snazi pomoct.problem je v tom,ze to vsetko platime sami a su to dost riadne peniaze .
doki mi dal teraz list na jednu kliniku ale otazne je kedy dostanem termin zasa ked tu vsetko tak dlho trva.
este som mu povedala aj kolko to stoji lebo ked sme boli na spermio tak som videla cenu a skoro som padle z noh.
on mi potom este povedal,ze je tu este nejake polska nemocnica kde to tiez robia je to sice na opacne strane Irska ale ak to bude stat o dost menej tak asi pojdeme tam .a tam mozno dlho cakat nebudeme
mirec je ztoho hotovy neviem ako ho povzbudit toto asi necakal a ani ja ☹

dasa.77
28. kvě 2009

moa,myslim si,ze to neni takova hruza.stale mate sanci.vsak staci jen 1 spermie na oplozeni.a ta bude jako torpedo,nemine cil.

dasa.77
28. kvě 2009

jojo,pustil.musel,jinak bych plakala 😀

lenka_bohousek
autor
28. kvě 2009

moa, je to teda hrozné, kolik vás to stojí peněz, aspoň kdybyste nemuseli tak dlouho čekat ☹ tak snad tak polská nemocnice vás vezme dřív anebo to nebudete potřebovat, protože už budeš těhulka 😵
a vím, že pro miroslava to musí být hrozný, ale jak píše dáša, stačí 1 šikovná spermijka, nemusí jich být miliony 🙂

lenka_bohousek
autor
28. kvě 2009

dášo, plakalo, jo 😀 😝

michamicha
28. kvě 2009

ahojky, dneska to zase stálo všechno za prd 🙄 v noci se mi zdály děsný horory, jako že manža chytnul příušnice a už nemohl mít další děti a jiný podobný pitomý věci se mi zdály ☹ od rána je mi šoufl, motá se mi šiška, odpoledně mě začlo bolet břicho jak kdybych to měla dostat a teď mě už asi hodinu píchá v podbřišku na pravé straně ☹ vůbec nevim co se děje ☹ už aby došla mrcha a mohla jsem pokračovat s clostíkem, dneska mám totiž pořádnou depku, dokonce to zašlo tak daleko, že jsem se rozbrečela v trolejbusu cestou do práce, když jsem viděla jak nějaká maminka tlačí kočár a jiná jak blbne s malou holčičkou 😢 poslední dobou to na mě furt padá ☹

dasa.77
28. kvě 2009

muj ma nastesti spermio ok.Neni zadny prebornik,ale myslim ze mel nejakych 65% akcnich,25% pohyblivych na miste,11% pulsujicich,zbytek kaput.

lenka_bohousek
autor
28. kvě 2009

píšu jak debílek - plakala 😉

lenka_bohousek
autor
28. kvě 2009

dášo a moa, já si myslím, že v dnešní době je většina chlapů, kteří mají spermio horší a není třeba být z toho smutný 😉

lenka_bohousek
autor
28. kvě 2009

ahoj micha, co to čtu, žádné slzičky prosím 🙂
a tyhle stavy a děsné sny - nemohlo by to souviset s tím, že jsi těhulka? kdy asi tak nečekáš mršku?

dasa.77
28. kvě 2009

15% pohyblivych na miste

moa
28. kvě 2009

a daju sa tie spermie nejako liecit aby boli lepsie

dasa.77
28. kvě 2009

michamicha,nezoufej,bude lip.Ja bulim zase u filmu,kde jsou male miminka,treba jako ze se narodily apd.

lenka_bohousek
autor
28. kvě 2009

holky, já bych vám taky napsala, jak dopadlo naše spermio, ale musela bych se zvednout a jít na druhý konec bytu a na to už nemám sílu. jdu se už chystat do hajan, ale ještě juknu, až vylezu ze sprchy 😉

moa
28. kvě 2009

leni IUI tu stoji 900eur a to neviem ci sa ku tomu este plati za daco alebo je to cista suma

dasa.77
28. kvě 2009

moa.......daji

lenka_bohousek
autor
28. kvě 2009

moa, jsou různé vitamíny, hodně doktoři nabízí Profertil, ale je prý hodně drahý. nám tenkrát sexuolog říkal, že chlapům doporučuje obyčejný zinek a můžou se zkusit bylinky pro chlapy nebo jsem taky viděla nějaké přírodní kapky 😉

dasa.77
28. kvě 2009

leni......ty se snad koupes kazdy den!!!??? 😀 😀 😀

lenka_bohousek
autor
28. kvě 2009

dášo, to víš, musím zase dneska znásilnit milouše, tak ať jsem voňavá 😀

moa, to je něco 900 eur, u nás máš 7x IUI za rok zadarmo, jen za ty léky si doplácíš

dasa.77
28. kvě 2009

pry muze pomoct i maka quinua

moa
28. kvě 2009

no my mame
motility 65% pohyblive
sperm count 18mil/ml
morphologi 94% abnormal
progression 2-3

mate to aj vy takto vypisane

dasa.77
28. kvě 2009

leni,doplacis kolik? doktor mi rikal,ze IUI me vyjde na nejakych 6 tisic.Zda se mi to byt moc,kamoska rikala 1000.

michamicha
28. kvě 2009

já jsem na tom stejně jako dáša kolem 4.6., ale u mě nebyla ovu, folík se zarazil na těch 13mm 😠

moa
28. kvě 2009

no nam poradil doki na slovensku nejake lieky Walopron a to malo pomoct.no vysledok bol opacny nie ,ze sa mi nemohol urobit mohli sme sexovat celu noc a nic a ked sa nahodou podarilo tak 1kvapka a dost.
a toto nam malo pomoct 😀

dasa.77
28. kvě 2009

moa..tak tomu ted nerozumim.Pises,ze ma ze 100spermii jen 6 ok,pokud jsem to dobre pochopila.Na to jsi prisla jak,kdyz ma 65% pohyblivych?

moa
28. kvě 2009

morphology 94% abnormal znamena ze 94% vsetkych spermii ma nespravny tvar ak tomu dobre rozumiem - dva chvostiky,alebo ziadny alebo male atd.

dasa.77
28. kvě 2009

moa,nemuselo to byt tim lekem ale psychikou.Muj kdyz mel davat vzorek spermii,taky mu to neslo a nakonec si jen odplivnul.Ale i ta trosicka stacila.Jeden ajakulat ma 2-4ml. Pokud je toho tak 2-3x tolik,naopak to neni dobre.

dasa.77
28. kvě 2009

ejakulat 😀

moa
28. kvě 2009

v teste je napisane ,ze toho bolo 4ml a ked bral tie lieky tak toho nebola ani stvtina ,ak by mi to dal na ruku vyzeralo by to asi aso kvapka vody mozno

dasa.77
28. kvě 2009

musim zahustit gulasek,moment.Drive jak v deset se do hajan stejne nedostanu,jeste me cake kupka pradla na poskladani.Zehlit to nebudu. 😠