Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
9. čer 2009

Leni co to špinění? 🙄

ma.ja
9. čer 2009

amisa bylo to tak nějak společnými silami.... a navíc za to může on, protože jsme v pátek měli "agrotechnický termín" a když mi drahoušek řekl, že je unavenej, tak jsem se naštvala a šla si sednout ke compu

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

Ahojky Vendy, jaktože už nemáš tt u vizitky? Pěkně náš pleteš 😀

Kamčo, špinění bylo ráno a přes den nic, tak jsem z toho jelen 😕

Šárko, zítra na UTZ určitě budou ještě krásnější folíci. A myslíš, že už ti řeknou, kdy půjdeš na OPU?

halooooo
9. čer 2009

Ahoj prdečku, moc mě to mrzí, nedá se na to ani nic napsat, je to strašně smutný..... 😔 Uvidíš, bude zase líp...

ma.ja
9. čer 2009

Leni, ale já to měla taky. Přes den nic a večer a vpodstatě asi přes noc jsem malinko špinila. Ráno to ze mne odešlo, pak zas den čisto... taky jsem z toho byla jelen...pak to přestalo asi na dva dny a pak přijela mrcha

kkamca
9. čer 2009

leni tak bud ráda..třeba se tam něco hnízdí 😀

vendy05
9. čer 2009

Leničko jsem si ani nevšimla 😀 jdu se kouknout kde je chyba 😅

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

Marcelko, já to taky přičítám mrše. Já když neměla clostík, tak jsem špinila tak 3-4 dny před mrchou. S clostíkem jenom večer a ráno přišla mrcha. Tak proto mě to mate.

Kami, kdyby se tam něco hnízdilo, tak bych byla nejšťastnější člověk na světě. A co ty, pořád tě bolí záda?

vendy05
9. čer 2009

hotov nějak se mi přehodilo nastavení, to asi jak mi nešla ta ip tak jak jsem se tam zkoušela všelijak dostat , tak jsem si to asi omylem smázla😀

kkamca
9. čer 2009

Leni právě že mi je pořád na nic..podbřišek a záda bolí..prsa nafoklá 😒 teplota 4.den pořád kolem 36.9-36.8

kkamca
9. čer 2009

Holky do kdy přichází to krvácení po duphastonu?to je doba..sem měla poslední ve čtvrtek 😒

ma.ja
9. čer 2009

jé vendy 19tt, to je krásný 🙂

berušky loučím se, neb už se vrací domů můj miláček. Byl vyvětrat motorku, vyhnala jsem ho k rodičům pro jahody. Mňam mňam mňam
dobrou 🙂

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

Vendy, no teda 19tt, to to letí. Vždyť jsi před chvílí hlásila // na testu a už jsi tak daleko 🙂

Kamčo, teplotu máš docela vysokou. Jak dlouho chceš vydržet a netestovat?

Marcelko, i tobě krásnou dobrou noc 🙂

kkamca
9. čer 2009

Lenčo já sem teprve 28.DC A MRCHA CHODÍ KOLEM 35 DC..tak asi potom po těch 35 dnech a nebo až dýl.Test stejně doma nemám a zatim kupovat nebudu..mám na to smůlu 😠

michamicha
9. čer 2009

leni, ty jsi taky měla špinění a pak to přestalo?

vendy05
9. čer 2009

Maji a Leni jo jo šíííííleně to letí, však zítra (myslím) začínáme 20tt a půlka těhulkování za náma, no však už pomalu musíme vybrat kočár a plno toho nakoupit.... je to hrůza ono to tak rychle uteče a bude po prázdninách... no a pak už to uteče a prcek je tu...
No jdu také do vany a zalezu do pelíšku k tv, prcek se kutálí tak třeba ho to taky uspí 😀 ... tak dobrou noc a mějte se co nejlépe to půjde 😵

halooooo
9. čer 2009

Kamčo a kolikátý den cyklu jsi začala brát duphaston?

kkamca
9. čer 2009

halooooo---14-23 DC.

halooooo
9. čer 2009

Aha, trochu mě to zmátlo a nemohla jsem se dopočíta, beru od 16 dne cyklu, deset dní.

lenka_bohousek
autor
9. čer 2009

Micha, já špinila včera a dneska ráno. Ale já v neděli večer ještě brala utroš a hned v pondělí (26DC) špinění.

Vendy, to máš pravdu, uteče to rychle a budeme se dívat v albíčku na vaše miminečko.

Holčinky, už se budu taky loučit. Hezky se vyspinkejte a zítra ráno se tu zase aspoň na chvíli určitě ukáže.

Krásnou dobrou noc a kdo plodí, tak hlavně plodnou 🙂

kkamca
9. čer 2009

halooooo---5-9 DC CLOSTÍK 2 krát denně,a duphaston 14-23DC
ale příznaky mám jasný na mrchu..a dr mi řek že po duphastonu to přijde dřív než za 35 dní to sem zvědavá 😠

kkamca
9. čer 2009

LENI

kkamca
9. čer 2009

LENI dobrou noc a krásné sny

kkamca
9. čer 2009

tak já jdu taky do kanafasu 😀 dobrou noc všem

halooooo
9. čer 2009

Dobrou noc, taky půjdu, jen co skončí ordinace, ležím celý den, ale moc jsem toho nenaspala....

papus
9. čer 2009

Leni ano zítra mi řeknou zda v pátek či v sobotu 🙂 krásnou dobrou noc Leni 😉

všem clostilkám taky dobrou noc a krásné sny 🙂

dasa.77
9. čer 2009

Ahoj holciny.Tak dnes jsem tu docela pozde.Mela jsem co docitat.Jsem teda v soku,s tim Prdeckem me to moc mrzi.Vubec jsem nepocitala s tim,ze by se tady neco takoveho mohlo nekomu stat.A uz po druhe.

Prdecku,slova utechy asi moc nepomuzou.Za cas to preboli a do tretice ti to urcite vyjde.Je to hruza.

Mejte se,jdu do hajan.
PS: ja mela MS strasne kratce.V nedeli se rozjela a uz v noci z pondeli na utery nic.Jen cmouha a od rana stale jen spinim.Je to tak na slipovku.Ale citim tlak pri moceni,mam pocit,ze se nekde ta krev hromadi a nemuze ven.Tak mi pripada,ze spise nez aby mi laparka pomohla,neco mi tam podelali.A to jsem se jeste vytocila dnes v lekarne.Rano jsem tam zasla vyzvednout si recept na dalsi varku clostilbegytu.Ona ze ho nemivaji a ze mi ho objedna.Nez jsem stacila neco rict,uz tam mela dane razitko,chtela jsem si zajit do jine lekarny,at nemusim na dvakrat,navic tuhle mam z ruky.Tak jsem tam sla po praci.Ona mi prinesla jen jedno baleni.Na to ja,ze jen jedno? Na receptu byly dve.Krava jedna stara(sorry),ale at se nauci cist recept.Pokud to nema cesky nebo cisli napsane primo 2x,tak nevi,co znamena dual.Zacala se vymlouvat,ze jim prisel jen jeden.Na to jsem ji rekla,ze ale na zaklade jeji objednavky.At mi netvrdi,ze jim recepty posilaji.BLBOST! At ziji lekarnice.Takze zitra do tretice se musim stavit.A to me upozornila,ze to nebude drive jak v pul desate.Ubrala mi rok zivota,babizna jedna.V te lekarne jsem byla poprve a naposledy. 😠

Dobrou

dasa.77
9. čer 2009

........císly............ALE JÁ TO POŽENU VEJŠ!!! 😀 😀 😀 ............delam si srandu,nepatrim k tem,co se radi msti.

luuca2
10. čer 2009

Dobré ráno.
Tak jsem četla co se stalo. Prdečku, je mi to moc moc líto ☹ . Čas to zahojí. Drž se kočko!!!!!!!! Prošla jsem si s tím jednou a nikomu bych to nepřála.

lenka_bohousek
autor
10. čer 2009

Dobré ránko 🙂
Koukám, že dneska nás Luci předběhla 😉

Holky, zase už špiním a je to nějak víc do červena, takže myslím, že je to opět ztracené 😢

Ale Wolfi, doufám, že ty v pátek najdeš // 🙂