Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
29. čer 2009

vis,ze kazda fungujeme jinak.Nekdo ma hlen pred ovu,nekdo po ovu az do MS.Ja nejaky bilkovy hlen nepostrehla nikdy.

kkamca
29. čer 2009

no právě já taky ne--já mívám akorát občas takový čirý vodový a nebo čirý jako lepidýlko..ale to jen párkrát v cyklu

dasa.77
29. čer 2009

kamco,vsak bilek je taky ciry 😀 😀 😀 tak je mozne,ze je to ono.To ja zase spise jako zdrcle mleko 😀 😀 😀

dasa.77
29. čer 2009

kamco,ptas se na teploty,mas nekde graf? ja ho nenasla

kkamca
29. čer 2009

mám graf ale ne na fertility..mám na českym menstr kalendáři..

dasa.77
29. čer 2009

kazdou chvili zacne prset,sice mraky moc nejsou,ale buri to poradne. 😠 takze se pred dovolenou nestihnu opalit

dasa.77
29. čer 2009

budu jako skvarek..............vetsinou jsem hned druhy den prismahnuta

dasa.77
29. čer 2009

tak ja na chvili koncim,boli me zadicka.mejte se

kkamca
29. čer 2009

tady je dusno ale svítí..zatim to na bouřku nevypadá dášo já měla ty teploty stejné to by si toho moc neviděla..pořád 36.5 akorát 2 dny..36.7 ale to bylo hned po mrše

kkamca
29. čer 2009

tak já taky jdu 😕

michamicha
29. čer 2009

kamčo, mám 95F 😀

kkamca
29. čer 2009

micha ..mám víc.. 😀 to sem mívala v těhu u vilémka..95 F a tak nějak v poho..dá se to věř mi..jen to chce trochu cviku.mě v thomayerovce vše naučily..začátky byly perný jsem to obrečela..

lenka_bohousek
autor
29. čer 2009

teda holky, dejte si nějaké obrázky místo těch hlav, to je hrůza, když si pustím koně a koukají na mě samé stejné růžové ženské 😀

u nás byla hrozná buřina a průtrž mračen kolem 16 hod., zrovna když jsme šli z práce. naštěstí jsem měla pantofle, tak to hned zase vyteklo ven 😀

holky, kdyby to šlo, tak si z vašich prsou kus vezmu, já mám chudinky 75B a trošku bych chtěla přidat. ta příroda to rozděluje hrozně nespravedlivě 😠

dášo, na dovolené se zpočátku maž faktorem 25 a buď víc ve stínu, chytneš základ a pak už se budeš moct pěkně opalovat 😉

shaarka
29. čer 2009

ahojte, ja len na skok - ale co sa tyka hlienu, tak ten sa tvori vdaka zlozitemu procesu, ktory prebieha, ked rastu folikuly. cize hlien znaci, ze vajecniky su aktivne, folikuly rastu.
je ale mozne, ze hlien nepozorujes na nohavickach, ale len na toaletnom papieri, resp. len ohmatanim zvnutra. 😉

kkamca
29. čer 2009

Kde jste kdo?
Šárka čauky..

domika9
29. čer 2009

ahojte od minuleho cyklu beriem clostil tak by som sa vas chcela opýtať po akej davke sa vam vytvorilo kolko folikulov ja som brala 2x denne 1 tabletku teraz mi dali 3x 1 ,
je vas tu vela ktorým sa podarili s clostilom otehotnieť?

lenka_bohousek
autor
29. čer 2009

Už jsem zase zde, ale asi se pomalu chystáte do hajan, tak já taky půjdu.

Domika, vítej u nás 🙂 Já brala 1 clostík denně a měla vždy min. 2 dominantní folíky. Těhulka zatím nejsem, ale v diskuzi o těhoteství je spousta clostilek, kterým právě clostík pomohl k miminku 🙂 Takže clostík funguje.
A ty jsi měla kolik folíků při takové velké dávce clostíku?

lenka_bohousek
autor
29. čer 2009

Tak holky, jdu se ještě pomuchlovat s Miloškem, než mi odejde do práce a pak už usnu jako neviňátko.

Přeju všem hezkou dobrou a zítra paaaaaa 🙂

domika9
29. čer 2009

lenka mne sa vytvoril jeden folikul ale bohužial ne strane ne ktorej nemam vajcovod 😒

kkamca
29. čer 2009

Leni dobrou..a všem ostatním taky..

dasa.77
29. čer 2009

jeste ze nam sarka vsechno vysvetli........dobrou

michamicha
29. čer 2009

holky mě to bude fuk jestli budu moct kojit nebo ne, hlavně když bude ten malej prďolka 😉

shaari, o tom hlenu, já ho mám nějak hodně, minulý cyklus skoro nic 😕

kkamca
30. čer 2009

Dobré ráno clostilky.. 😀

dasa.77
30. čer 2009

Ahoky,dobre ranko!

Kamco,ty jsi ale ranni ptace.Nebo spise zavyslacek.

kkamca
30. čer 2009

Daša jak vstanu změřim a jdu zapínat net a zapisovat hodnoty..Pak si s váma dám kávu a bud chvíly dřepim a nebo jdu vařit..a závislost určitě taky 😀 Dneska mi teplotka maličko vylezla z 36.5 na 36.8

mimina321
30. čer 2009

ahoj kkamca ,dasa
kkamca moja sa drží už 3 deň na 36.4 na ovu je ešte čas malo by cez víkend,no uvidíme

dasa.77
30. čer 2009

konecne jsem si tady dala foto.sice je to nejak z blizka,ale neva.Ted uz Lenca nebude reklamovat,ze vsude jsou jen ruzove hlavy. 😉

shaarka
30. čer 2009

cau dasa z karvinej. konecne nie nejaky ruzovy ksicht 😀
dobre ranko 😵 kto si da kavu? 😉

wolfskinka
30. čer 2009

dobre ranko ...

dnes zase ulietana nestiham ... posledny tyzden neviem kde mi hlava stoji

lenka ktory den cyklu si a ktora tu teraz clostikujete

dasa.77
30. čer 2009

Kamco,skvela napoveda,to kafco si dam taky.