Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jaspina
30. čer 2009

Tak jestli je někdy to dávkování jiné, tak třeba to moje tak má taky být(3-5DC) \schválně jsem se na to teď doma dívala a mám to napsané i na Clostilu od lékárnice,ale i přímo v menstr. kalendáři od doktorky.. Ale pro jistotu jí zítra brnknu, protože jste mi nasadily do hlavy brouka 🙂

lenka_bohousek
autor
30. čer 2009

Ahoj kočky, zdravím vás z rozbouřených jižních Čech a čekám, kdy se zase spustí slejvák.
Dneska jsme v práci neměla vůbec šanci se za vámi dostat a koukám, že jste se teda snažily a pořádně krafaly 😝

Dášo, super, že jsi si dala fotku, sekne ti to a jste s partnerem pěkný páreček 🙂

Wolfi, my se teď vůbec nesetkáme, viď ☹ Dáša ti to napsala skoro správně, jsem 20DC, takže ještě brzy na nějaké úsudky. Ale stejně radši nedoufám 😉

Vendulko, bolesti po dobrání clostilu znám - zrovna tento cyklus jsem docela trpěla a určo je to známka toho, že clostík účinkuje 🙂

Eirin, norethisteron jsem dostala, když jsem potřebovala oddálit menzes. Ty jsi ho dostala na co?

Jaspi-Leni, jsem zvědavá, co ti řekne dr. ohledně toho dávkování. Určo nám dej vědět 😉

Holky, jdu si udělat něco k večeři, jím teda pěkně nezdravě, ale v práci stíhám akorát v poledne oběd a pak nic a doma mám samozřejmě hlad. Takže sice cvičím, jezdím na kole, ale to jídlo mi nejde a nejde nějak omezit 😠

lenka_bohousek
autor
30. čer 2009

Holky, probíraly jste tu plodné dny podle Jonáše, tady je jeden link: http://astro.wendys.cz/plodne_dny1.php

kv3tka
30. čer 2009

super lenko...som to skusila a vyslo mi 8.7....co je den,kedy budem mat,teda ak dorazi menzes.... 😉 pretoze M ocakavam 5.7....a teraz coooo?
neviem ale zasadne som proti....snazilkovaniu cez mrchu mrchavu 😲

lenka_bohousek
autor
30. čer 2009

kv3tka, mě to vyšlo podobně a rozhodně nebudeme sexíkovat přes mrchu, to se mi nějak příčí. tak teda nevím, jak to udělat 🤐

shaarka
30. čer 2009

ahojtee 🙂

shaarka
30. čer 2009

tak na otazku, ci moze byt ovu test pozitivny a ovulka neprebehne, je odpoved ano. nielen ja som zivym prikladom. ovu test som sice pozitivny nemala, ale dostala som dvojitu davku pregnylu, ktory nahradza hormon LH a folik by mal prasknut. ale ovu nemusi byt, ak su vajecniky skornatene. napriklad.
takze opat a zas sa nudne opakujem, ale meranie bazalky na to vsetko pekne odpovie. 😉
najprv pozitivny testik, potom ovulka o cca 36 hodin a potom bazalka vyskoci vyssie, teplota sa udrzi az do cca MS. takto vyzera potvrdena ovulka. 🙂

kkamca
30. čer 2009

DOBRÝ VEČER..

kkamca
30. čer 2009

dÁŠO UŽ TAM MÁM TEN DNEŠNÍ TESTÍK..NA DOPLNĚNÍ

shaarka
30. čer 2009

hej. ale nemas fotku! zas. 😀

kkamca
30. čer 2009

sharkaa:ta jen tak nebude..

shaarka
30. čer 2009

😀 😀

kkamca
30. čer 2009

se moc nezub..

kkamca
30. čer 2009

kde jste kdoooo 😝 Tak já s půjdu okoupat a do hajan

wolfskinka
1. črc 2009

ahojte ... prvaaaaaaaaaaaaaaa ...

lenka no nestretneme sa ja mam 14dc a zakazane kym nedouzivam antibiotika ☹

dnes sa vam uz budem venovat trosicku viac, vcera som to akosi nestihala ... mala som vela roboty, ale po 10.00 som tu ako na koni 😀

michamicha
1. črc 2009

ahoj clostilky 🙂

dneska jdu na ten UTZ, tak mi držte palečky, snad tam bude nějakej použitelnej folík 😉 ale už jsem dopředu smířená s těma injekcema, tak uvidíme 😅

michamicha
1. črc 2009

odpoledne jdu ještě k očnímu kvůli kontaktním čočkám, takže nejpozději po 17 hodině dorazím domů a budu vám vše vyprávět 😉

kkamca
1. črc 2009

Dobré ráno

wolfskinka
1. črc 2009

dobre ranko ...

michamicha ... tie injekcie nie su az take strasne, da sa to vydrzat .. ja to mam za sebou 2x a v pohode .. drz sa na utz a nech je tam aspon 1 folik

kkamca
1. črc 2009

Opožděně ale přece gatuluji papus k včerejšímu svátku.. 😀
Tak tady je zas pod mrakem doufám že nebude lít,chci jet dnes do města..
Jinak kdo semnou sledujete ovu testy a teploty..tak zas nic moc teplota jako včera 36.8 😒

dasa.77
1. črc 2009

Dobre rano.

Kamco,krasny testik 😉

vendulak
1. črc 2009

Taky přeji dobré ráno!
Kamčo tak u mě by byla teplota 36,8 móc krásná 😀 . Jaké míváš teploty na začátku cyklu?

dasa.77
1. črc 2009

Moc nas tady neni,zakladatelka maka jako mourovata a kone uplne flaka.

Ja mam toho dneska docela dost.Musim zajet k mamce,vyzvednout si nejake potrebne veci na dovolenou.Pak zajit do cestovky,protoze mi stale jeste neprislo,kdy presne se jede.Z jakeho mista.A odpoledne,jak prijde muj z prace,jedeme jeste nakupovat a vymenit chechtacky.

Takze................dnes tady moc nebudu. ☹

dasa.77
1. črc 2009

Shaarka sice napsala spravne,ze ani po pregnylu nemusi byt ovu. Ale.........

Pokud je test pozitivni,tak ovu byla a hotovo.(to pro ty,co pregnyl nedostaly)

Pokud to nekdo bere tak,ze se musi NUDNE opakovat,nemusi taky odpovidat ,ze? Uceny z nebe nespadl.Ja jsem tady taky parkrat psala prubeh moji laparky a nic mi to neudelalo,napsat to jeste jednou. 😉

Dotycna by se mela nekdy nad sebou zamyslet,jestli svym vyrokem treba neublizi...................

shaarka
1. črc 2009

dasa, neviem, preco utocis, ja som slovo "nudne" napisala len preto, lebo tu pomaly s nicim inym neprispievam, len sa stale opakujem s tym meranim bazalky, ze aka je super, a myslela som si, ze niektore prispievatelky v tejto teme to uz moze aj nudit, otravovat, znechucovat. skratka nudit.
tak si prosim precitaj ten prispevok este raz, ok?

dasa.77
1. črc 2009

Kamco,kde zase jsi? Snidas,nebo jsi sla s malym do skolky? Nechodi jeste do skoly,ze? Pokud si dobre pamatu,v zari by mel jit do prvni tridy.

shaarka
1. črc 2009

a este raz napisem.
vo vacsine pripadov je ovulacia po pozitivnom LH teste samozrejma.
ale existuju pripady (nielen ja!), ked ani dostatocne mnozstvo hormonu LH nezaruci ovulaciu. zena pocituje bolesti, ma hlien, samozrejme, ma pozitivny test a jedine bazalka jej skutocne zaruci, ze ovu bola. je to taka skuska spravnosti.
na FF existuje mnoho grafov, ked pocas cyklu bolo viac pozitivnych ovu testov, aj s poziciou krcka aj s hlienom, ale ovulacia neprebehla. skusim pohladat.

samson
1. črc 2009

zdravím 🙂

holky nevíte za jak dlouho vyprchá pregnyl z těla

shaarka
1. črc 2009

sams, mne bohuzial za 3-4 dni po injekcii. ale kedysi som citala, ze sa drzi aj 10 dni a niekde ze az 14!
tak neviem, comu verit, ze ci som divna ja, alebo co... ja som mala na treti den od injekcie uz len ledva viditelneho ducha. 😒

dasa.77
1. črc 2009

holky,mi to opet nechce fungovat 😠