Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

alienka24
3. črc 2009

no snad ti to k něčemu pomůže 🙂 že ti tady bude spousta holek držet palečky 🙂 já tak nějak mám pocit že by to tenhle měsíc mohlo klapnout i mě, ale zas vím jak to je, neupínám se na to a plánuju dovču a tak vůbec, jen jsme krapet zvýšili frekvenci, ale to mužíčkovi vůůůbec nevadí

michamicha
3. črc 2009

leni, tak u nás už taky bouří 😠 snad bude o víkendu hezky, dneska mi volala ségra, že chtějí s manžou na kola, tak jestli jim pohlídáme malýho 😵 a MM chce jet pomoct s podlahama mýmu taťkovi 🙂

kkamca
3. črc 2009

Ahoj,,tak koukám že jste všechny pryč. 🙂

michamicha
3. črc 2009

kamčo já tu jsem 😉

kkamca
3. črc 2009

micha jak je po zákroku a vůbec jak to probíhá?

michamicha
3. črc 2009

no jsem nějaká unavená, ale to bude asi tím počasím tady, je dusno a bouřka na spadnutí 😖
bylo to jako běžná prohlídka se zrcadlama, dr. se mě ptal jestli prej necítim nějakou bolest třeba, ale já nic necítila, jen ze začátku ty zrcadla trošku zastuděly a pak jsem cítila takový šťouchnutí jako když mi nabírá cytolku a jinak nic... trvalo to asi 4 minuty celej ten zákrok a pak jsem tam ještě 20 minut ležela a čekala...
akorát teď mě trochu bolí podbřišek jako na mrchu a trochu špiním, ale to k tomu asi patří, tak snad to je OK, jsem se natáhla a relaxuju

kkamca
3. črc 2009

micha tak to je rychlý..doufám že ti to přinese štěstí--a zadaří se.. 😵 😵 Mě je nějak naprd a pobolívá mě podbřišek

kkamca
3. črc 2009

Dobrou a hezký víkend 🙂

maja.he
4. črc 2009

ahoj clostilky 🙂 Jaktože tu nikdo nenííííííííííí 😢

alienka24
4. črc 2009

já tu jsem 🙂

maja.he
4. črc 2009

ahoj Ali, četla jsem, že řešíš kdy na UTZ. Já byla myslím 12, 14 a jednou i 16DC 🙂

alienka24
4. črc 2009

no já půjdu taky 16DC tak snad to bude akorát 😉

maja.he
4. črc 2009

uvidíš, já mam cykly 28-29 dní, takže vetšinou už 16 den nic

já chodila na UTZ do Jbc do nemocnice na gyn-ambulanci, další měsíc to vycházelo nějak blbě, byl svátek nebo co, tak mě pozvala MUDr. na neděli, tak jsem byla ráda

alienka24
4. črc 2009

tak já mám cykly dlouhé tak snad to bude ok, ale začíná mě pěkně bolet podbřišek teda

maja.he
4. črc 2009

můžu se zeptat kam chodíš k Dr?

alienka24
4. črc 2009

k jorgový, koukám že jsi z jbc tak to budeš vědět 🙂

maja.he
4. črc 2009

jé to se máš, u mladý Jorgový jsem byla jednou na UTZ- je báječná. Já chodím k Bittnerový a teď se snažím shánět info a chtěla bych přejít jinam.
Za 10 dní jedem na konzultaci do Gennetu na umělko, ale pak stejně budu potřebovat nějakýcho schopnýho gyndaře

alienka24
4. črc 2009

já mám teda jorgovou starší ale je suprová, jsem s ní moc spokojená a hlavně tam má veškeré vybavení
a vy se snažíte jak dlouho? a co je za problém?

maja.he
4. črc 2009

jj. Jorgovou znám jen od vidění, když jsem chodila cvičit k Dáše Březinový a kolegyňka k ní chodí a nedá na ni dopustit.
Snažíme se rok, můj chlapínek má oligozoospermie a mně teď při laparce našli jeden vejcovod vpořádku a druhý se nikdo neví proč 😒 stáhnul

alienka24
4. črc 2009

hmm takže šance na to že to půjde přirozeně je skoro nulová co?

maja.he
4. črc 2009

jj...ale prý i to by se mohlo stát....ale jelikož je mi skoro 35, tak už se mi moc nechce čekat "jestli se to náhodou povede"
a co vy, taky máte nějaký problém?

alienka24
4. črc 2009

no moje tělo se nějak nedokázalo srovnat po vysazení HA takže mi nedozrávají vajíčka tudiíž není ovulace tak se to pomalu zlepšuje, no já právě mám času ještě dost tak se to snažím řešit přírodní cestou a hormony moc ne takže do umělýho půjdeme nejdřív za rok pokud se nepovede

michamicha
5. črc 2009

ahoj děvčata, dneska tu nikdo není?

maja.he
5. črc 2009

já tu jsem 🙂
jak je michamicha?

michamicha
5. črc 2009

celkem fajn, jen jsem pořád dost unavená, ale to je asi po tom utrogestanu 😒
včera jsem ho zkusila v poledne polknout a nebylo mi po něm zle, ale budu ho dle dr. raději zavádět...
já nevim co mám dneska vařit k obědu...co budete mít vy?

alienka24
5. črc 2009

ahojky, já jsem tu taky, jsem v práci a po tahu... 5 hodin spánku mi nějak nestačilo 😀 no ale bylo to fajn, jen to tulení jsme nějak nezvládli 😀

alienka24
5. črc 2009

michamicha a třeba to není utrošem ale....🤐 😵 😵

maja.he
5. črc 2009

ahoj ali, to ti teda nezávidím. My malujem, teda maluje můj miláček, já se ulejvám, odpoledne chcem jet do Hejnic na pouť.
michamicha- taky mne to napadlo, podlle toho, jak jsi unavená 😵

alienka24
5. črc 2009

jj prej je ta pout pěkná 🙂

michamicha
5. črc 2009

no na to je myslím moc brzy, 2 dny po iui 😀 to jedině, že by se oplodnily všechny 3 vajíčka, tak to by pak dávalo smysl 😀 ale je fakt moc brzy 😉
včera jsem měla náročný den, ráno jsme byli s mým tátou u nich na baráčku, MM mu pomáhal dělat plovoučku v patře, tak jsem se celý dopoledne nudila, pak jsme jeli k ségře a tam jsme seděli do 22 hodin venku na terase a grilovali tuny masa 😀 tak možná proto jsem taky unavená a utrouš k tomu přispěl svou troškou...
no a taky jsem na zpáteční cestě musela řídit 😝 jsem za volantem seděla naposledy před víc než rokem a v prosinci před vánoci jsme jely s mamkou a ségrou nakupovat a když jsme se vraceli, tak jsme na ledovce na silnici málem bouraly a od tý doby se strašně bojim ☹ no a včera chtěl MM pít, tak mě ukecal, že takhle večer není žádnej provoz, tak jsem souhlasila...no chcíplo mi to jen 1x ale na velkej křižovatce, ale pak už to byla pohoda...
myslim, že zase začnu řídit 🙂 😉