Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

a1211
17. črc 2009

já taky teda nevím kolik měřili ale dr.rovnou řekla, že z toho nic nebude. jaspi a předtím jste to nějak zkoušeli i bez léků? jak dlouho?

jane86
17. črc 2009

Já měla od začátku na každé straně hodně moc folíků, ale až dnes mi řekla, že je tam jeden velký dominantní a že by to mohlo být na otěhotnění.

jane86
17. črc 2009

Já teď ovu teda mám i podle ovu testů. A strašně mě bolí bravý podbřišek ....to je právě na té straně kde je ten můj dominantní folik

jaspina
17. črc 2009

a1211 - před tím jsem měla asi měsíc a půl bez HA a nijak jsme se nechránili, ale věděla jsem, že je to k ničemu - problém že nechodila MS jsem měla prakticky od puberty.. a ta nová doktorka mi to jen potvdila. Stačilo udělat HP.. a mrknout se na sliznici - jenže to se bývalé doktorce asi zdálo moc těžké.. 😝 Tahle hnde dělala testy na štítku, HP, UTZ, poslala mě na hematologii a přítele na spermio. Je fakt akční.

a1211
17. črc 2009

taky jsem měla blbou sliznici,ale ted mi řekla že ji mám 8mm, což ujde, takže i menstr.ted byla pořádná i se sliznicí, to už jsem neměla tak několik let, jinak mi zatím na nic nepřišli, takže nevím proč ovu není

jaspina
17. črc 2009

No mě právě tehdy po folikulomerii (kolem 14-15DC) hodně bolel podbřišek, dokonce to vypadalo i na ten ovulační hlen - ale test nic.. Něco je tam prostě špatně. A taky si myslím, že po Utroši byla sliznice dobrá - MS byla docela silná a teď ještě piju ten kontryhel.. Já bych hrozně chtěla mimčo, ale na druhou stranu si to zatím ani neumím představit, že by se to splnilo 🙂

jane86
17. črc 2009

Neboj splní se to já v to také doufám......Holky mám poslední den dovči tak utíkám ještě na zahradu k bazénu. Má se zkazit počasí tak si jdu ještě užít sluníčka. Večer se ozvu....papapa

jaspina
17. črc 2009

Já už taky půjdu - mám na 14 hodin kadeřnici. No ještě nevím, co si mám nechat udělat.. hlavně ať nejsem jak strašidlo 😝 Tak krásný víkend! 🙂

kkamca
17. črc 2009

tak jsem si vás pročetla..koukám Lenička a dáša nikde..
Tak já si jdu chystat lák na okurky zatim pá 😀

kkamca
17. črc 2009

Jsem to zavařila a nikde nikdo..to jsou mi věci.. 😕

kkamca
18. črc 2009

Holky kde jste všecky? 😀

michamicha
18. črc 2009

já tu jsem 🙂

kkamca
18. črc 2009

micha ahoj..Tak jak ti je? 😵

kkamca
18. črc 2009

koukala sem ti do alba..ten posl test je nejnovější?

lenka_bohousek
autor
18. črc 2009

Ahoj kočky, tak se konečně dostávám k netu. V práci nemám vůbec šanci, je toho teď moc a domů jezdím až kolem 17.30 a to už jsem tak hotová, že ani comp nezapínám.
Dneska je pěkně hnusně, u nás prší a je zima, tak jsem doma, pustila jsem se do převlékání postelí.

A co to nevidím, Micha, to je super, doufám, že jestli budeš testovat zítra, že čárka bude ještě silnější. Moc ti držím palečky 😵

Kamčo, co ty a tvoje mrcha, stále se tě drží nebo už máš klid?

Jo a psala mi na mobil Dáša, rozbil se jim počítač, takže se tu minimálně týden neukáže, než ho budou mít opravený.

Jaspi-Leni, jak to dopadlo u kadeřnice, máš nějaký nový účes?

Alex, pokračuješ zase s clostíkem? A máš ještě i nějaké další léky, třeba utrogestan?

kkamca
18. črc 2009

Leni ahoj..Kde se pořád touláš?
Jo mrcha se drží zuby a nehty a musim říct,že je pěkně silná a bolestivá. 😒
Jdu si dát koláč a kávičku..
A jak se máš ty Leni?

lenka_bohousek
autor
18. črc 2009

Kamí ahoj, no jo toulám, kdybych se aspoň toulala, ale makám jako černá od rána do večera, nevím, nevím, jak dlouho tohle vydržím. Už aby byla polovina září a odpočinu si na dovolené.

Tvoje mrcha je fakt teda pěkně hnusná, kolikátý den už se tě drží?

A vidíš, kávička, já jí dneska ještě neměla a udělala jsi mi na ní chutě, tak si jdu taky dát 😉

kkamca
18. črc 2009

Leni vlastně intezivně 3 dny..ten 1 den byl slabý..Mívám to těch 6 dní.Tak snad od úterka se zas potulíme 😀
Já jdu 28.7 na gyndu tak jsem zvědajak tam dopadnu--budu už bez clostilu ,tak jestli uvidí dr nějaký folikul a hlavně co navrhne dál!!Asi tu laparku na 09-10/09

lenka_bohousek
autor
18. črc 2009

Kamí, tak to míváš mrchu dlouho, to mě mrzí. Mě to stačí ty 3-4 dny, teď v těch vedrech to byla hrůza, byla jsem opruzená jako miminko, prostě děs 😠
A jestli budeš muset na tu laparku a já taky, tak půjdeme na stejno 😉 Já ještě počkám do září, to pojedeme na dovolenou a pokud se po ní nezadaří, tak pak v říjnu laparka 🙂 Ta budume spolubojovnice 😉

kkamca
18. črc 2009

Leni mívám jí tak od mládí.. 😀 dřív i 7 dní.Ted jsem ráda když skončí 5 den 🙂
Trošku se té laparky bojím i když už jsem na jedné byla..žlučák,ale tak nějak obavy abych tam něco neměla.
Koukám nové foto máš krásnýho-nou britskou číču,taky jsem měla kočku britskou Emmu.Ted máme perský..modrýho a bílýho a pak britáka stříhlýho s obyč kočkou-nás napálily při prodeji.Stejně jako u té perské bílé měla to být kočka a teprve před pár dny jsme zjistily že je to kocour.Ani veterinář to nepoznal.. 😀

lenka_bohousek
autor
18. črc 2009

Kamí, však já se taky bojím, aby mi tam něco nenašli ☹
A vy máte tolik kocourků, to se máte, já bych je muchlala od rána do večera. Někdy je vyfoť a dej do albíčka, ať se můžu pokochat 🙂
Jinak ten na fotce je Mikinek od švagrové, byli 2 týdny na dovolené, tak jsem ho chodila krmit a mazlit. Jinak já mám obyčejného černobílého kocourka a je to můj miláček 🙂
A teda že veterinář nepoznal kočku od kocoura, to je docela síla 😀

kkamca
18. črc 2009

Leni já mám 3 kocoury--
No nepoznal..až my samy doma-náhodně při kočičí očistě

jaspina
18. črc 2009

Ahoj Leni - no já jsem se pořád nemohla u kadeřnice rozhodnout jestli stříhat nebo ne, tak to akorát víc prostříhala a do délky moc nešla. Ale nemohla jsem se rozhodnout s barvou, tak ona že jestli to může udělat podle sebe - nechala jsem to na ní a teď se mi barva moc nelíbí..nějak se s ní nemůžu ztotožnit. Já nosím červenou, ale do studena - červeno rezavou a ona mi dala do mahagonu. Jinak mě dnes pořád píchá v podbřišku..chvílema dost. Jsem teprv 9DC, tak jestli tam už roste nějaký folík? Snad..
Jak to, že si tak zavalená prací? 😕

lenka_bohousek
autor
18. črc 2009

Ty jo, 3. Já měla nejvíc dva. Vždycky jsem chtěla víc, aby jim nebylo smutno 🙂

ma.ja
18. črc 2009

ahoj clostilky 🙂
Leni koukám nová fotečka 🙂
jdu vás zkusit dočíst, máme nějakou těhuli?

kkamca
18. črc 2009

Leni já toho 3 nechctěla..to přítel..kočičku,že budou kotátka.. 🙂
Jaspi a ma.ja ahoj

lenka_bohousek
autor
18. črc 2009

Ahoj Leni a Marcelko 🙂

Leni, na novou barvu si zvykneš. A ono stejně se ti to sluníčkem trošinku vyšisuje. Určitě jsi kočka a určitě ti to tvůj drahý pochválil 🙂
No a s tou prací - dělám zahraniční obchod ve firmě, kde se vyrábí víčka na sklenice a protože je léto a roste hrášek, meruňky, okurky, fazole, mrkvička atd., tak se nejvíc zaváří a všechny velké konzervárny mají teď nejvíc práce a tím pádem i my a vyrábíme a vyvážíme jako blázni. U nás jede fabrika od května do září všechny víkendy. A navíc můj šéf má dovču a já ho zastupuju, tak se mi to nějak nahromadilo.

Marcelko, co ty, jak je po laparce, už chodíš do práce? A kdy se chystáte na IUI?

Kamí, tak koťátka jste chtěli a máte 3 kocourky 🙂

lenka_bohousek
autor
18. črc 2009

Leni, když tě píchá v podbřišku, tak je možné, že už ti začíná růst folík. Které dny bereš clostík?

kkamca
18. črc 2009

Leni noo..ale už do dalšího nejdu.Stojí to dost peněz a je z nich i nepořádek..chlupy 😀
Ted at radši přijde mimísek 🙂

ma.ja
18. črc 2009

michamicha no to je úžasný, držím palečky 🙂
Leni ahoj, jsem v pohodě, doma jsem pobyla 14 dní, od 7,7,už vesele chodím pracovat. V úterý jsme byli v Gennetu na 1.konzultaci, domluvili jsme : jakmile to dostanu (už mám 4 dni zpoždění, tak nevím, jestli za to může ta laparka) tak 3.den clostík, 11 dne folikulometrie a pak IUI. Mudra říkala, jelikož mám zdravý jen jeden vejcovod, tak že máme tak 5% šanci. Takže jsme se s Jirkou dohodli, že pokud teď budou vejce v tom vaječníku, kam vede zdravý vejcovod a nepovede se to, tak jdem příští cyklus na IVF. Jesli budou vejce v tom, kda je ten blbej vejcovod, tak bychom šli ještě příští měsíc na IUI a až pak na IVF.
A hlavně už bydlíme!!! Dneska jsem dostěhovala poslední věci, už jsem z toho měla pěknou depku 😝