Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

leeena_4
19. kvě 2011

@nathali Super kočko, taky tě moc chválím 😵 😉

chersi
19. kvě 2011

Ahojte holky, chtěla jsem Vás poprosit o vymazání z tabulky. Děkuji a přeji mocinky štěstíčka každé z Vás 😵

nathali
19. kvě 2011

@leeena_4 joooj dakujeeem 🙂 normalne mam zo seba radost ze to neriesim a je mi to jedno 🙂
@chersi jasne vymazem a aspon sa nam pochval ako sa mas?? a co nove u teba ako pokracujete???

leeena_4
19. kvě 2011

@nathali já se ti nedivím, zasloužila bys odměnu 😉

donalona
19. kvě 2011

@tyrisa nie nedostavam,,ale ostatne testy su negativne tak asi nic.dam vediet

nathali
19. kvě 2011

@leeena_4 chcem ist kupit leginy 😀 tak ja sa odmenin urcite 😀
a co ty aj si nieco sama sebe kupis??

tyrisa
19. kvě 2011

@donalona dobře,mě se to taky stalo minulý měsíc,tak vím jak ti je ☹

janine6623
19. kvě 2011

Ahojte, baby vy viete akú máte hladinu FSH? Do akej hodnoty to je ešte dobré. A neviete či je pravda že clostilbegyt ho ešte zvyšuje?

terioza1
19. kvě 2011

@janine6623 co to je FSH???

chersi
19. kvě 2011

@nathali - právě že nepokračujem, 2 IUI bylo taktéž neuspěšné a hormony mi nedělali vůbec dobře. tak jsme se dohodli že se v klidu přestěhujem, uděláme si léto bez doktrů a pak to třebas zkusíme znovu

nathali
19. kvě 2011

@chersi ahaaa tak to ma mrzi ze to zase nevyslo ☹ ale tak aspon si spravite pekne leto a mozno mimi nakoniec bude v brusku drzim palceky 😉

jika10
20. kvě 2011

@nathali Ahoj Naty, tak jak dopadl pohovor??? Mam jeste drzet palce, nebo uz muzu povolit 😀

tyrisa
20. kvě 2011

Ahoj,tak dnes mi BT stoupla a na gynekologii mi potvrdila proběhlou ovulaci,příští tři měsíce máme zkoušet,je prý velká šance,tak uvidíme.

tyrisa
20. kvě 2011

Odpo mě příjde přítel znásilnit,a´t to pojistíme 😀

mijadave
20. kvě 2011

ahojte, som tu nova, no citala som Vase prispevky... vsetkym Vam drzim pasticky v snazilkovani....
mam otazku pre tie, co podstupili liecbu Clostibegyt-Pregnyl-Duphaston.... Mala niektora z Vas problem, ze mala nafuknute brucho? mam ho ako balon... sa ma pytaju, ci som tehu, je to deprimujuce, ked to nejde.... ☹

nathali
20. kvě 2011

Tabulka 20.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......22m...........?DC...(PC43dní)
chersi...............23r....snž.........23m.........?DC...(PC31dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...........41DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r..............39DC...(PC31dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.........30DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...........29DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m............24DC...(PC42dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m............22DC...(PC35dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............20DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........18DC...(PC54dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r...................7DC...(PC30dní)
veronicka33...34r....snž.........17m..............7DC...(PC25dní)
Janine6623............. snž...... 6m.................5DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž..............................4DC...(PC27dní)
puckal.............28r.....snž.........11m.............4DC...(PC28dní)
nathali............23r....snž........24m................2DC...(PC30dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....22tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......21tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......13tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....10tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......10tt..........(snž.11m)
natyi25.......................10tt..........(snž.4m )
zuzullik3 .....................7tt..........(snž.?m)
mirkatv........................5tt...........(snž..16m)

nathali
20. kvě 2011

ahojky 🙂
tak mne sa ms rozbehla aj ked nie tak silno ako som cakala ale za to bolesti som mala asi za vas vsetky 😀 a este k tomu prisla dnes takaaa migrena 😠 aspon ta si to tentokrat mohla odpustit ale co uz aspon ze lieky a kafe zabralo a je mi lepsie 🙂
@jika10 povolit mozes ale na chvilku lebo v utorok idem na dalsi pohovor 😀 na predavacku v destkom obchode 🙂 tak toto by mi vist mohlo 🙂

a k tomu vcerajsiemu pohovoru baby ja som bola takaaaa nasrataaaaa jak asi este nikdy! 😠 😠 tak aby ste vedeli asistentka reklamy znamena promoterka-predaj somarin v obchodnych centrach 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
tuto trapnu pracu som uz robila par dni ked som bola na UP ale nikdy viac uz !!!!!

no prisla som tam vsetko vyzaralo byt v pohode a prijal ma taky mlady chalan az ma to zarazilo asi ja som bola starsia nez on a to mi uz nesedelo a na normalnu firmu sa to nepodobalo a ked mi zacal davat otazky uz som vedela ze o co ide a potom som zacala davat otazky ja 😀 chlapec bol s toho troska mimo 😀 😀 😀 a vsetko priznal-co som uz ja davno vedela, lebo mi nechcel povedat ani ze co ich firma robi ze sa to dozviem srac jeden 😠 😠 😠 tak som ho slusne poslala dakam a nasrata odisla mal stastie ze som nevypenila tam inak by som mu ponadavala viac a sprostejsie a ked uz robia pohovor tak nech aspon priznaju ze o co presne ide!! 😠 😠
este stasie ze v tom meste ma priatel babku a tetu inak by ma ta cesta nadarmo strasne mrzela

donalona
20. kvě 2011

tak babenky, dnes ziadna ciarka, tak vcera bol test asi falosne pozitivny

nathali
20. kvě 2011

@donalona ukaz testiky hod nam ich sem do diskusie viac oci viac vykuka 😉
neverim ze by si mala pozit testik a potom nic?!

tyrisa
20. kvě 2011

@donalona ☹ to není možný aby byl pozitivní a druhý den ne......zkus ještě jeden zítra ráno

donalona
20. kvě 2011

@nathali baby stalo sa mi to aj minuly mesiac, to sa plod casto neudrzi. pred chvilou som si spravila rapi Clear (digitalny cear blue a mamatesty boli negativne) a mam tam slabunku druhu ruzovu ciarku .ale problem je, ZE NENI TAM KDE MA BYT ALE UUUPLNE NALAVO.. no asi tu hodim ten testik, idem skusit nafotit, poyrite sa..ja tomu nerozumiem a to sa fakt vyznam v tychto veciach dost

lienkapp
20. kvě 2011

Ahojte baby. Mam dilemu. Včeara ma trošku pobolievalo podbruško, tak v strede. A dnes je to ešte o trošku viac. Aj ked zatlacim tak to citim, aj ked sa len tak pohybujem. A mam aj mokro dole, nie velmi ale stale citim. Ovu testy som už nerobila lebo ta druha ciarka slabla zo dna na den. Neviete co to moze byť?

aduskatt
20. kvě 2011

@nathali tak to by aj mna nastvalo.......ja som bola raz na pohovore v inom meste..vsetko OK, robota normalna, a po hodinovom pohovore, kde boli obe strany spokojne vyliezlo z tej zenskej, ze je to len na dobu urcitu asi na dva roky........no je normalna? nemohla to povedat hned? usetrila by som sebe cestu a prachy a jej cas

aduskatt
20. kvě 2011

@mijadave ano, nafuknute brucho je bezny prejav, najma po pregnyle

mijadave
20. kvě 2011

@aduskatt dakujem Ti za odpoved... vydrzime... dufam, ze ta liecba pomoze...

leeena_4
21. kvě 2011

@nathali Ahoj Naty, to jsou podvodníci s tou pací fakt. Je jim jasný, že kdyby ti to řekli rovnou, tak ani nejdeš na pohovor, tak radši kecají a doufají, že se někdo chytne. Já tyhle podvody taky nesnáším!!! Ale prodovačka v dětském zní hezky 😉

tyrisa
21. kvě 2011

Já těch 14dní nevydržím čekat,jestli jo,nebo ne ☹ To je takové utrpení a vím,že čím více se bude blížit 14tý den tak to bude horší a horší....ach jo,tohle je na tom snažení nejtěžší ☹

kacnov
21. kvě 2011

čauky holky tak jak je u mě furt stejný ted musím v po volat ředitelovi z práce abych mohla zůstat doma ještě 1 rok a moc se mi tam nechce protože ho jednak neznám a jednak je prý strašně náladovej ☹ no tak uvidíme co mi dovolí a co ne, jinak mám docela častý bolení v podbřišku a včera mi strašně píchalo na vaječníku ale MS stále nikde tak nevím z čeho to může být

terioza1
21. kvě 2011

Ahoj holky, prosim vas, vznasim dotaz. 🙂

Kdyz jsem po clostiku a mam folikuly treba jeden 18mm, druhej 21mm(nevim, kolik je mam, nebyla jsem na UTZ, jen placam) ... atd, a praskne ten vetsi, praskne hned i ten mensi? Nebo je ovu vickrat za mesic, postupne praskaj?

Dekuji za odpovedi 🙂

jika10
21. kvě 2011

@nathali Tak tyhle prace mi teda lito neni, to jsou podvodnici 😠 Tak drzim palecky do dalsiho pohovoru. Prodavacka detskeho zbozi zni krasne 😀

No a ja se pripravuju na MS, myslim ze prijde kazdym dnem. Sem trochu smutna, ale nepolozilo me to, zachvilku tu bude dalsi moznost a verim, ze ta uz dopadne trochu lip 😉 Ja ted pojedu uz bez clostiku, takze to vezmu jenom na prirodno kontryhel, cervene vino, grepovy dzus, ACC 😀