Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
7. čer 2011

Tabulka 7.6.2011

Snažilky:
loretana.........26r.......snž......16m............42DC...(PC42dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........36DC...(PC54dní)
mladamamka.26r...snž.........3r..............29DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r.................25DC...(PC30dní)
veronicka33...34r....snž.........17m............25DC...(PC25dní)
Janine6623............. snž...... 6m.................23DC...(PC39dní)
jania023 ........30r.....snž..............................22DC...(PC27dní)
nathali............23r....snž........24m................19DC...(PC30dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.............17DC...(PC30dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...............16DC...(PC31dní)
natsa..............36r.....snž............9m................12DC...(PC33dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m..................8DC...(PC33dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............3DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...........1DC...(PC58dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....27tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......23tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......16tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....12tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......12tt..........(snž.11m)
natyi25.......................12tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ......................9tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................7tt...........(snž..16m)

jika10
7. čer 2011

@lifinka Radeji opravuju hned, ja bych na to zapomnela 😅

lifinka
7. čer 2011

@jika10 tak děkuji 🙂

daisyna
7. čer 2011

@jika10 ale nepropásli ;)...možná dnes nebo spíše až zítra bych řekla...uvidíš co testík odpo a případně teplotka zítra a pozítří.. Opět budu držet, kup si ananas, mně možná zabral právě on ;)

@lifinka no jo, páreček říkal pan dr. 🙂 .. Já u malé nejdříve shazovala a začala přibírat až asi od 4. měsíce (5. měsíc to bylo dokonce 4,5 kg :D), teď jsem neshodila nic a mám zatím ta 2 kilča..
Vám se to začíná krátit, vstoupili jste do 3. trimestru, co ;)?

lifinka
7. čer 2011

@daisyna ani mi nemluv, včera jsem říkala mm, že už potřebuji prachy na výbavu drogerie, tak snad vyrazíme na nákupy o víkendu.dvě kilča jsou super, a kolik jsi s malou přibrala celkem?

jania023
7. čer 2011

ahojky mna uz 3den pobolieva na lavo pri maternici ci vajecniku tak neviem o si o tom mysliet je to ako keby som mala nejaky zapal taka ta tupa bolest az pichanie nie ako ms..neviete co to moze byt dnes 9DPO

lienkapp
7. čer 2011

Ahojte baby, viem že ste tu už o tom písali, ale neviem to najsť. Ako sa ma piť ten alchemilkový čaj (myslím ako sa pripravuje a ako sa potom davkuje, kolko krat denne) a grepový džús? A načo vlastne ten caj je?

jika10
7. čer 2011

@daisyna Tak kocko delala jsem ovu testik a carka byla skoro stejna jako testovaci, takze ovu bude nejpis do dvou dnu. Zitra po cvicu zae zkusim testnout a uvidime 🙂
@lienkapp Priprava - 1 lzicka sypaneho a vyluhovat 15 minut nebo 1 sacek a vyluhovat 15 minut (jeden klasicky hrnecek), mel by se pit jeste vlazny a nekdo ho pije 2x (2 hrnecky) za den a nekdo 1x za den, zalezi na tobe. Mel by se pit od 1 DC do ovulky, je dobry na delozni sliznici, stejne by melo ucinkovat cervene vinko, ktere se pije do ovulky. Kontryhel by mel upravovat cyklus. Grepovy dzus, ACC je na plodny hlenik a pit cca 7 dnu pred ovulkou

jika10
7. čer 2011

Tak holky, ted me manza zprazil tim, ze misto snazenicka sel pracovat do pokoje. A nic z toho nebude. Uz me to nebavi, vzdavam veskere snazeni, prece se nebudu nekomu vnucovat nebo ho nutit, kdyz nechce. Spis to vypada, ze budu muset zacit verit na panenku Marii a ducha svateho a snad taky takhle nejak podobne otehotnim.

Takze asi si budete muset vzit nekdo na starosti tabulku, ja uz sem asi chodit nebudu, protoze kdyz se divam na fotoalba tehulek, tak je mi smutno a o to vic po dnesku ....

daisyna
8. čer 2011

@lifinka ahoj, s malou jsem přibrala 16 kg celkem 🙂.. Co se peněz týká, potřebovala bych něco vyhrát :D..

@jika10 Kočko, nevěš hlavu...u nás to bylo podobné..mm byl strašně unavený...ten den co jsem otěhotněla to byl ten nejvíce vynucený sex, co jsem kdy zažila 😀 a také jsem mu to po zprávě o těhotenství řekla...to byl poslední den co jsme spolu spali...pak dlouho nic, dovolím si tvrdit že asi měsíc pak nebylo..já vnitřně doufala že to muselo vyjít a už jsem měla dost toho "nucení".. My trefili den ovu a je z toho asi ten chlapeček 🙂.. Hlavinku vzhůru, zkus jej svést dnes, určitě neodolá ;)..držím pěstičky a nikam nám neodcházej 😉 !

janine6623
8. čer 2011

Ahojte, počuli ste niečo o folikulárnej cyste, vraj sa to robí niekomu pri brati clostylu. Čo sa s tým potom robí? Už sa nesmie brať ďalej? Tá cysta praskne alebo ju treba operovať?

lienkapp
8. čer 2011

@jika10 dakujem 😀 skusim aj tuto možnosť

jania023
8. čer 2011
natsa
8. čer 2011

@janine6623 ja som ju mala,nevzniká z glostylu ale prorodzene,praskneto je to vlastne taký vačok naplnený tekutinou.

No dnes poobede idem zasa na folikometriu tak mi držte palce aby som mala nejake dozrievajuce vajko

natsa
8. čer 2011

@jika10 hlavu hore,u nás to bolo podobne.Ale som sa vynašla,pýtala som sa že či mu neni luto že sa chodím každy mesiac otrčat len kvoli tomu že je lenivy.Chcem sa spýtať či polovičiak netuži po dietati

jika10
8. čer 2011

@natsa Manza ditko chce, nebo mi to takhle alespon tvrdi. Ale asi ho nechce tolik jako ja. Ma rad svy pohodli 😠

natsa
8. čer 2011

@jika10 ja viem sex na silu nemá nič spoločne z romantikou,u nás to bolo to ise doslova som ho musela k tomu dohnat alebo ten lepší prípad ked som si hovorila že to nemá z mysel že sa na všetko....tak ma do toho tlačil on.Možno pomože taktika predstieraný nezaujem ale na to treba dobre nervy.Prajem vela štastia

jika10
8. čer 2011

@natsa No ja si myslim, ze tenhle mesic z naseho snazeni nic nebude. Nemam naladu ho svadet, nebo byt k nemu mila .... Rikam si, ze jestli dneska prijde, tak ho poslu nekam, jako on me vcera. Fakt me tohle nebavi. myslim, ze kdyz pujdeme do CARu a rekneme jim, ze nam nejde mimco a reknu jim, ze manzel je stale unaveny a ze spolu prakticky nespime, tak se mi akorat vysmejou a poslou nas domu 😠 😠

dicinka1
8. čer 2011

baby,2 mesiac s clostylom,ale navaly tepla nenormalne.. 😒 😠

natsa
8. čer 2011

@jika10 to je aj náš pripad spíme spolu len ked to máme prikázane inak nehrozí.Robili sme to častejšie ked sme spolu chodily a to sme boli spolu pár hodín za celý týžden.myslím že chlapy niesu unavený iba im sex zovšednel. 🙄

tak som sa vrátila z vyšetrenia zhrnem to :Vyzerá to nahovno.asi príde na rad laparoskopia.teraz mi lieky nezabrali,minule reagovali pekne,tak zvýši davku a ked sa nič nestane tak tá laparoskopia.

kacnov
8. čer 2011

@natsa no to je krásné přirovnání s těma chlapama 🙂 akorá u nás je to obráceně- manža chce a mě se nechce :(

lienkapp
8. čer 2011

@natsa vitaj v klube. Ja som už tiež objednaná na laparku a tento mesiac už budem bez liekov - vobec nezabrali pri maximalnej davke ☹

natsa
8. čer 2011

@lienkapp tak som zvedavá ako pochodíš ja som mala laparoskopiu ked som chcela maleho.nieje to nič take čoho by si si sa mala obávat.ráno prideš na druhý den ti to robia parkrát si tam povracáš a potom na 4 den ideš domov.akurát ten vysledok je na nervy že či je všetko oK

lienkapp
9. čer 2011

@natsa no hlavne na to zvracanie sa teším 😉

mijadave
9. čer 2011

@lienkapp zvracat vobec nemusis... ja som bola na laparke pred necelymi 2 mesiacmi, rano som dosla, pred obedom mi ju urobili a na druhy den som sla domov... nezvracala som, len som zo spodu krvacala a trosku aj z rany pod pupkom... potom mi opat nasadili clostil, nezabral, no tento cyklus mi pekne narastol folikul, no aj cysty... tak uvidime... toto je moj 5 cyklus s clostilom, pregnylom a duphastonom... dufam, ze uz konecne bude uspesny...

lienkapp
9. čer 2011

@mijadave si ma potešila. Takže si mam zabaliť aj vložky ? 😒 No uvidíme ako dopadnem 😝 A tento cyklus si brala aj clostil, že ti zabral?

mijadave
9. čer 2011

@lienkapp ano, vlozky si radsej vezmi... mne to nikto nepovedal, ale som si ich vzala, nastastie... ano, po laparke mam uz druhy cyklus s clostilom... predtym mi foliky narastli max. 18 mm, teraz som uz mala 21mm, tak dufam, ze sa zadarilo... neboj, nie je to nic strasne, trosku to boli, treba sa setrit... mna robili v stredu a v sobotu som uz tancovala 😉

loretana
9. čer 2011

holky moje, já to mu nemůžu věřit, ale asi je to opravdu tak🙂🙂🙂 už minulý týden jsem si dělala test a byla tam slabounká druhá čárka... dnes jsem byla na UTZ a je tam drobeček a tluče mu srdíčko🙂🙂 Holky, já jsem nejšťastnější človíček na světě.... třetí cyklus s Clostylem a injekce Pregnylu nám pomohli a já teď jen doufám a modlím se, aby to bylo v pořádku...
Holky, všem Vám moc přeju, aby to dopadlo stejně a moc na Vás budu myslet a držet palce!!! Veřte téhle léčbě, věřím, že může hodně z nás pomoci!!!!

mijadave
9. čer 2011

@loretana tak to Ti zo srdca blahozelam, nech je vsetko ok... 😉

natsa
9. čer 2011

@loretana tak sa teším spolu z tebou.dufam že bude čoraz menej snažiliek a vic čakateliek

ja sa ešte vrátim k laparke po nej vám bude asi 2 týždne vytekat taka modrozelená tekutina,ja som bo,la z toho celá modrá