Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lauritka
6. črc 2011

no vies, ze by boli radsej keby sme chodili na IVF do aleluja 😀

aduskatt
6. črc 2011

@lauritka no, len pokial sa da skusit aj nieco ine, menej nakladne, vyskusam radsej to🙂)

ada1982
6. črc 2011

ahoj clostilky,zajtra na mna myslite, idem k dr. na dufam potvrdenie tehu 🙂

aduskatt
6. črc 2011

@ada1982 drzim palce🙂

natsa
6. črc 2011

baby prosím vás o rada na stranke http://www.fertilityfriend.com/ neviem kde sa mám prihlasit heslo už mám aj som to skušala podla tohotohttp://www.merenibt.xf.cz/index2.htmlale to mi akosi nesuhlasi jednoducho na to neviem prist.

mijadave
6. črc 2011

@aduskatt no neviem, ale ja som tiez na SVK a mne ho v pohode predpisuje moj gynekolog a nie je v CARe a ani nerobi pohotovost... 😉 a pichne mi ho sestricka u neho alebo sestricka u mojej vseobecnej dr. 🙂

mijadave
6. črc 2011

@natsa ked si zadas fertilityfriend.com, hore napravo mas dva ramceky a vedla nich Login... vid prilozeny obrazok... do prveho napis prihlasovacie meno a do druheho heslo....potom klikni na login 😉

natsa
6. črc 2011

@mijadave mám a dalej čo?ja som si chcela ronit len graf čo my vyhodnotí ovulku.čo mám kliknut?

mijadave
7. črc 2011

@natsa dalej chod do charting a potom klikni na Ovulation calendar & chart a tam Ti uz vyhodi kalendar aj s tabulkou... plnis ju kliknutim na enter data alebo na samotny grafik... 😉

natsa
7. črc 2011

@mijadave velmi pekne dakujem ja nad tým sedím už 2 dni aj zo slovníkom kedže neviemperfektne po anglicky,potom to pojdem kuknut ked malý poobede zalahne

mijadave
7. črc 2011

@natsa jasne, nie je zac, kludne, keby nieco napis, poradime 😉 ked budem na nete 🙂 ale do 15.30 som na nete urcite, potom uz asi nie, dnes mam nejaky program 😉

tyrisa
7. črc 2011

Ahojky,mám takový šok dneska ráno,už jsem to hodila i na hlavní zeď protože jsem ze své BT fakt jelen,rozumíte tomu poklesu? já mám totiž luteální fázi 16dni....ta se nemění a dnes jsem 13DPO. http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2
Stalo se to někomu z vás?

mijadave
7. črc 2011

@tyrisa no mne ked takto klesla teplota, najneskor druhy den mi dosla mrcha.... ☹ niekedy sa dlzka lutealnej fazy moze zmenit....

tyrisa
7. črc 2011

@mijadave Děkuju,no snad to dostanu a bude to mít nějaký smysl.....

mijadave
7. črc 2011

@tyrisa ☹ mrzi ma to, no ale este nie je nic stratene, mozno zajtra opat stupne.... kym nedorazi, nadej je vzdy... 😉

tyrisa
7. črc 2011

@mijadave To je moc velký pokles,na to aby to nebyla MS,nemyslíš?

mijadave
7. črc 2011

@tyrisa to mas pravdu, je to dost velky pokles... ☹
ja mam zas nejak velmi rozhadzane teploty pred ovulkou, dve vysoke po sebe som oznacila ako horucku, hoci som nebola chora... http://www.fertilityfriend.com/home/3569e9

tyrisa
7. črc 2011

@mijadave Ty sis nedělala ovu test?

mijadave
7. črc 2011

@tyrisa nie, nerobim ovu testy... ale zhruba poznam, kedy mam ovulku a tak vtedy na to nenapadne manzela nahovorim castejsie... okrem toho dr. mi vzdy povie, ze kedy sa snazit... 😀

tyrisa
7. črc 2011

@mijadave Aha... já bych bez testu nepoznala,kdy mám ovu,břicho mě sice bolí,ale když jsem si podle bolesti myslela,že je to tu a udělala test,byl negativní....takže tak.....

in131
7. črc 2011

Ahojte. Prosím vás bolieva niekoho hlava z clostyl. Mna hrozne. Joj nech už je 5 dní zamnou... 😒

mijadave
7. črc 2011

@tyrisa ja sama nie som si vzdy 100% ista, no riadim sa podla chute a aj toho co mi povie dr. 😀
@in131 mna bolievala prvy cyklus, potom to prestalo... 😉

aduskatt
7. črc 2011

@mijadave divne.tu v TT vyhradne na pohotovosti.asi iny kraj, iny mrav..........kamosku tak prehanaju na pohotovost.a mne ho tiez pichali v CARe v Blave

lauritka
7. črc 2011

@in131 mna bolieva, mne pomoze paralen 500, dve tablety naraz 😉

lauritka
7. črc 2011

@mijadave a ake davky pregnylu pichaju, ked to mas trikrat po sebe ?? a est eby ma zaujimalo, preco tak vela 😨
povedal ti lekar, ?? u nas sa v CAR picha len raz

mijadave
7. črc 2011

@aduskatt asi tak, tu v PP s tym nemaju problem... 😀

@lauritka normalne 5000 IU tri dni po sebe... neviem, preco to tak dava, nepytala som sa ho a uz je to jedno, aj tak musim ukoncit liecbu, lebo ju mam uz koncim 6. cyklus ☹ snad sa teraz konecne zadarilo, aj ked neviem, zacinam byt v tomto pesimista.... ☹
ano, citala som, ze bezne pichaju jednu injekciu, aj kolegyna mi vravela, ze tiez jej pichali len 1x... je to cudne... len mne nejak nechceli praskat foliky, tak mozno preto... 😉

lauritka
7. črc 2011

@mijadave aha, tak to moze byt problem. su pripady ked napriek pregnylu folikuly neprasknu.

a potom planujete est enieco?, alebo si date pauzu ?

mijadave
7. črc 2011

@lauritka no planujem skusit tu fytosoju...
dr. mi povedal, ze co dalej sa porozpravame ak sa to ani teraz nepodari... laparku mam za sebou a s manzelom sme obaja ok, takze nik netusi, kde je problem... ☹

lauritka
7. črc 2011

@mijadave ja som brala soju asi styri cykly, ale nic..ale zase jaovulujem tak ci tak. tiez neviem do predele kde je problem. 🙄

mijadave
7. črc 2011

@lauritka to ma mrzi, no ja som mala problem s ovulkou podla dr. lebo aj cykly som mala aj 63 dnove a podla teploty sa nedalo zistit, ci bola ovulka... 🙄 a vraj mam strasne lenive vajecniky, mal podozrenie na predcasny prechod... a to vsetko po vysadeni antikoncepcie, tak mam pocit, ze to moze byt aj z jej dlhodobeho uzivania ....