Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
27. črc 2011

@very_sad dvojicky mozu byt aj bez clostilu🙂)) to je na prirode

terioza1
27. črc 2011

Ahoj holky, neco noveho? Nechce se mi to docitat, pac mam v tom pak gulas jako blazen...

Ja na dnesek se porad budila, bolel me bruch jako pri ms, ale ms NEprijde az v sobotu... Na prsou jsem nemohla ani lezet a jedno( to mensi) se mi zvetsilo... ne zvetsilo, ale nejak naplnilo 😀 Uvidime, jestli to je pms nebo tehu 🙂 Stale si jsem jista, ze tehu 😀 Me pak klepne, pokud jsem se zmilila 😀 A porad me poboliva na strane prsa... no... tak schvalne... jink nic...

veronicka33
27. črc 2011

@terioza1ahojky táááááák držíííím palce nech najdeš // 🙂 ja som vyhrala na MMB DVD od Ludmili Mojžišovej cviky na neplodnost táááák budem cvičit a uvidíííme 🙂

terioza1
27. črc 2011

@veronicka33 parada, tak cviv, treba to pomuze, ja to mam doma vytisknuty, jeste jsem se k tomu za 2mesice nedostala... Ni jinak:

Nerozumim nicemu.. V noci jsem nemohla na prsou ani lezet, bolest brucha jako pri ms ( obcas), ed si zavedu tampon - spinim. Ale nemuzu si pomoct, ale ja TT vidim proste slaboulililinkatou //... Musim to vselijak natacet a tak, ale pri nejakym uhlu a svetle tam proste je.. tak co jako.. uz se z toho poseru ( s prominutim 😀 )

veronicka33
27. črc 2011

@terioza1 fúúúha no tak to by bolo super nie?ja čakám asi tento týžden alebo budúcims,tento krát som mala až 28DC inak mávam 25 už som sa tešila že to vyšlo ked meškali ale ono sa to iba pretiahlo lebo som bola vtedy PN:( no a uvidíme teaz ako bude ale príznaky žiadne tak asi nič :(

terioza1
27. črc 2011

@veronicka33 bylo by... ale na prvni pohle je tt negativni.. az na svetle //.. ale bojim se, aby ta druha / nebyla jen naznak /, kde ma byt...

veronicka33
27. črc 2011

@terioza1 alebo to mohol sposobit aj Femigard ?začala som ho užívat 😒

veronicka33
27. črc 2011

@terioza1 a ktorý DC si?no ked na tt dlho pozeráš tak sa rozmazava nemala by si dlhšie ako 2 minutky 🙂

terioza1
27. črc 2011

@veronicka33 ja jsem 25DC... a 10DPO.. Minule jsem taky koukla asi za hodku a az po hodce tam byly //...
Co je femigard?

veronicka33
27. črc 2011

@terioza1 to je taky sirup ma to chut ako včelí med 🙂to som tu či tala že je dobrý na otehu ale moc tomu neverím,hm ale mám ho doma tak uvidíme 🙂hm no ja som tuším 23DC ja už ani neviem ked nemáme tabulku chýba mi to stačilo sa iba pozriet a vedela si 🙂

terioza1
27. črc 2011

@veronicka33 coz to jo... tak proc tu tabulku neudelame?? Treba ja... ja tu jsem stejne jak pecena varena..

veronicka33
27. črc 2011

@terioza1 Hm no tak ked máš na to čas a náladu tak možeš 🙂ja bohužial nemám tolko času na to. 😒 TAk ja som snaženie 19m 23DC a PC 28

terioza1
27. črc 2011

ok, za chviku jdu na to...

terioza1
27. črc 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Přezdívka.................snažení..........DC.........PC............TT............Vitamíny a další
Terioza1.....................5m................25..........32.............................Listovka, kontryhel + rebricek + hluchavka
Veronicka33..............19m...............23..........28.........................................................

terioza1
27. črc 2011

dalsi????? Nemuzu najit tu starou tabulku...

terioza1
27. črc 2011

chyba!!! mmt

terioza1
27. črc 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Přezdívka.................snažení..........DC.........PC............TT............Vitamíny a další

Snažilky:

Terioza1.....................5m................25..........32.............................Listovka, kontryhel + rebricek + hluchavka
Veronicka33..............19m...............23..........28.........................................................

Těhulky:

terioza1
27. črc 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC............Vitamíny a další
Terioza1...............22.........5m................25..........32.............Listovka, kontryhel + rebricek + hluchavka
Veronicka33.....................19m...............23..........28......................................

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT...............Vitamíny a další

terioza1
27. črc 2011

Tak, konecna verze

veronicka33
27. črc 2011

@terioza1 Tak ja idem dobru noc sladke sny pa

terioza1
27. črc 2011

@veronicka33 dobrou noc, ja jdu taky... papa

terioza1
27. črc 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC............Vitamíny a další
Terioza1...............22.........5m................25..........32.............Listovka, kontryhel + rebricek + hluchavka
Veronicka33.........33.........19m..............23..........28......................................

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT...............Vitamíny a další

terioza1
27. črc 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC............Vitamíny a další
Terioza1...............22...........5m..............25..........32.............Listovka, kontryhel + řebříček + hluchavka
Veronicka33.........33.........19m..............23..........28......................................

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT...............Vitamíny a další

jania023
27. črc 2011

ahoj nemate niektora clostil na predaj????

terioza1
27. črc 2011

@jania023 ahoj nemam, ale holky tu bastej i fytosiju, je volne v lekarne prodejna a je to prej to samy, ale prirodni...

jania023
27. črc 2011

@terioza1 to viem lenze ja by som chcela dvojcata 😀 😀

terioza1
27. črc 2011

@jania023 dvojcata? To se ale s clostilem taky nemusi povest... zalezi na tom, kolik foliku ti praskne a jak se zadari... 🙂

terioza1
27. črc 2011

a jestlize to je to same, jako clostil, akorat prirodni a ne chemicky, tak by to melo bejt na vicecetny tehu, jako to pisou u clostilu

mijadave
28. črc 2011

@terioza1 ahoj, mohla by si ma pridat do tabulky k snazilkam? dnes som 13 DC, 5 DPO, PC 28, snazenie 19 mesiacov, uzivam sojove izoflavonoidy, alchemilku (kotryhel) a grepovy dzusik. dik, aj mne uy chýbala tabulka 😉 dakujem 😀

petra273
28. črc 2011

@very_sad doufám, že si tělo zvykne, nebo to už nebude další cyklus třeba 😀 příšerně mě bolela hlava, celých 5 dní mi bušilo srdce jak blázen a blbě jsem viděla, přesně jak píšou v letáku....Od úterý mám na ovu testu dvě čárky, včera byly nejsilnější, teplotu mám pořád nízkou a dneska mě příšerně bolí celá pravá strana. Je ta bolest normální? Nikdy jsem ovulaci bolestivou neměla....