Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

markyzza
30. črc 2011

@terioza1 : vůbec se neboj. Fakt to samo naskočí a budeš nejskvělejší mamina. 😉 A je úplně jedno, jestli je ti 22 nebo 35let. 😉 Já chtěla taky děti dřív, ale nějak nebylo s kým. 😅 A když pak bylo s kým, tak a pak jsme ještě 3 roky čekali na Vášu, takže se to nějak protáhlo. 😅 A průpravu máš krásnou, takže to pro tebe bude brnkačka. A k těm bylinkám. Já radši ne. Protože mám endometriozu a k tomu se nějak bylinky nesnoubí. Ž ejí můžou ještě víc rozpoutat. Takže bylinky radši ne. Tak mám ještě jednu dávku Clostilu. Tak ještě vyzkouším ten grepík a pak se uvidí. Kdyžtak to jistí IUI. Z toho máme i Vášu. 😉

terioza1
30. črc 2011

@markyzza Diky moc za povzbuzeni... u se cejtim lepe 🙂))) Preju ti, aby se zadarilo 🙂 Aby jsi nemusela do IUI.. 🙂

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 porodit zvladnes, som ti povedala, a zbytok tiez, bez obav, zlatko..inak, vecer som zaspala jak drevo pri filme☹( ale rano sme si to vynahradili

terioza1
30. črc 2011

@aduskatt tys zaspala??? ja se z tebe picnu 😀 No tak hlavne, ze jste na to skocili rano... treba zrovna rano byl ten pravy cas.. tak dneska znovu 🙂

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 dnes z toho nic nebude, mm isiel do prace☹.ale podla mojich pocitov si nemyslim, ze by doslo k ovuli.....nemam hlien.snad prvykrat v zivote som ho nezaznamenala.............ale brucho boli ako pri ovule, tak sa nechame prekvapkat, ci z toho nieco bude...ved ak by v noci bolo, tak to ranajsie tulenie je tak akurat.a ak by prasklo dnes vnoci, tak zajtra rano to poistime🙂

terioza1
30. črc 2011

Nezda se vam bejt silnejsi ??? 😝 😝 😝

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 no, zaspala som pri filme, vino je v chladnicke🙂

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 zda sa byt kusok silnejsia

terioza1
30. črc 2011

@aduskatt vsak ja ted taky nezaznamenala hlen... vubec... ale ovu bolesti byly... tak a vyslo to 🙂)) Tak doufej a nezoufej, podari se 🙂 Zitra na to skocte....

terioza1
30. črc 2011

@aduskatt ja myslela, ze jste vypili aj vino... tak ho nech na zejtraa 🙂 carka je trosku silnejsi, delala jsem TT odpoledne.. 🙂 Podle internetu jsem 3tt+4 😀 jeste 36tt+3 a je venku 😀

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 zufat som uz davno prestala🙂) mna by sor zaskocilo, keby som otehotnela..........dufam,...sme sa rano smiali, ze bude maly pstrosik🙂)

terioza1
30. črc 2011

@aduskatt 😀 aby ses nedivila... a nemela 5kg decko 😀 z toho pstrosiho vajcete 😀

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 vino sme nestihzli otvorit🙂) zacali sme pozerat film a nejak som to nezvladla......zajtra poobede odchadzame na vychod, takze vino pocka do buducej nedele🙂

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 no, nevylucujem.........Patko sa narodil v 36tt a mal 3230🙂)

terioza1
30. črc 2011

@aduskatt jo vlastne ty mi odjizdis.... ach ach.... budes tu teda za dva tydny? to jdu k dr na prohlidku

terioza1
30. črc 2011

@aduskatt taky pekny... no ale ja, abych se nesmala, narodila jsem se v 8m a mela jsem 3.5kg.... abych netrpela pri tom porodu a nebylo ditko po me - takovy vic vyvinuty 😀

veronicka33
30. črc 2011

@terioza1 ahojky ano je silnejšia,len tak dalej nech krásne silnie 🙂ja asi dnes už dostanem strašne ma bolia kríže 😠

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 jha sa posnazim aj cez tyzden sem obcas nakuknut.a v sobotu buducu som uz naspat, budem potom tyzden doma🙂

terioza1
30. črc 2011

A jmena jsem nejak prehodnotila.... Kluk Adam, Marek...(jeste co na to pritel - jeste o tehu nevi) a holka... no tak to je slozitejsi... tech jmen by bylo 🙂 Ale asi vede Sandra, pac prijmeni je taky na S...

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 ved presne, patko tiez tak, na konci 8meho mesiaca.....neviem, kolko by vazil, keby sme to vydrzali do konca

terioza1
30. črc 2011

@veronicka33 Doufam, ze bude silit.. je to bojovnik(bojovnice) 🙂)) Neeee, nemuzes to dostaaaaat !!!!!!

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 aj ja som mala jedno z mien Sandra, ale nakoniec sme sa dohodli inak🙂

terioza1
30. črc 2011

@aduskatt to radsi nechtej vedet.. 😀 mel by 4kilicka jak vysity 🙂 Tak mrkej na net na to vychode, jo?

terioza1
30. črc 2011

@aduskatt me se to hrozne libi k tomu jeho prijmeni 🙂 Sandra S.... 🙂 Moje Viktorka hold asi pocka... -)

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 tovies, hned ako sa dostanem ku kompu, som tu🙂)).no, 4kg....a ja pred otehu 51kg...to by som asi nemala za hodinu a stvrt odrodene🙂

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 my sme sa nakoniec dohodli na Klare🙂Priezvisko mame na L

mijadave
30. črc 2011

@terioza1 ahoj, aj mne sa zda, ze je silnesia 😉 ja truba som to nevydrzala a testla som dnes a iba co som zbytocne sklamana... ved ako mi mohol 7DPO vyjst??? hlavne, ze viem, ze mi doteraz pred terminom ms nikdy nevysiel a ja som videla na tom teste, ze je mozne testovat uz 5. den po oplodneni... no proste som hrozna.... ale co uz so mnou... 😉

inak ja som obe deti prenasala 4 dni a syn mal 4,35kg a dcera 3,45kg 😀

terioza1
30. črc 2011

@aduskatt 51kg???? To ja mela naposledy asi v 5.tride 😀 Ted mam 64, tak by se to snad dalo 😀 Jooo, klarka je taky krasny, ja bych musela mit holek asi tak 30.000, abych si vybrala nejaky jmena... .-)

terioza1
30. črc 2011

@mijadave tak treba duch tam je, ale jeste neni videt... 🙂 Ale 5DPO je nesmysl prece 😀 Reklamni tah zase... Se z nich zblaznim z tech firem na TT... ale treba akorat fakt neni ten duch videt... Vsak jsem ti uz urcite rikala, ze minuly tehu mi ukazal tt // az v den vynech. ms a ted clovece uz 10DPO... Jak zvlastni, pokazdy jinak..

Jinak 4.35kg??? Cooooo???!!!!!!! Chudacku...

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 aj ja tych 51 uz davno nemam.teraz mam 60 kg a mm je veeeeelice spokojny🙂))