Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
30. črc 2011

@mijadave ja som uz vyvesila🙂))dufam, ze do zajtra uschne, potrebujem si nieco z toho zobrat

terioza1
30. črc 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m..............26..........28............12?.....Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............15...........28.............7.......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............16...........28...........2-3......Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26.........17m.............23...........33.............6.....................................
Aduskatt................35............6r..............17...........30............1?......Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m...............2...........28......................Clost.,
Very_sad..............28...........2.5r.............14...........32............4....... Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT...............Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m.....................?.................Listovka

terioza1
30. črc 2011

ja nechapu, proc to tak skace..... v ty tabulce

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 ale pozeram, ze zatial som z tabulky stale najvytrvalejsia..............

terioza1
30. črc 2011

@aduskatt zato budes skizet urcite uspech rovnou s dvema deckama 🙂

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 neblaaaazni🙂) staci jedno, aby sme sa v pohode pomestili

terioza1
30. črc 2011

@aduskatt nebo hned 3???? 🙂

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 jasne, rovno kLABZUBOVU JEDENASTKU🙂)

terioza1
30. črc 2011

@aduskatt pravda, na co troskarit, ze 🙂 proc malo, kdyz to muze bejt ve vicero podobach 😀

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 tak tak🙂))

terioza1
30. črc 2011

no nic zeny meee, odchaziiim... 🙂 papaaa a @aduskatt nacerpej sily na rano 🙂

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 drz sa, dobru noc teda.......mrknem sem, ako sa bude dat.........dufam, ze uz v pondelok vecer.........cakam dobre spravy, zlatko

terioza1
30. črc 2011

@aduskatt mozna se tu dneska jeste stavim... tak mrkej, jak budes moc 🙂 papa zlatko

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 ja budem mat konika otvoreneho az dokial tu budem, co bude minimalne do polnoci🙂

mijadave
30. črc 2011

tak uz som tu... neuverite, prestalo prsat, no nie je tam viac ako 12 stupnov... brrrrrr, som normalne zmrzla... 😀

terioza1
30. črc 2011

@aduskatt tak to se jeste uco uvidime 🙂 tak zatim paaaaaaaaaaa

mijadave
30. črc 2011

@terioza1 tak pa 😉

aduskatt
30. črc 2011

@terioza1 paaaaaaaaaa

mijadave
30. črc 2011

@aduskatt no nic, mm dosiel, na dnes sa lucim, idem mu dat veceru ... pa a peknu dovolenku 😉

aduskatt
30. črc 2011

@mijadave zajtra ti kyvam, papa moja, uzi si pekny vecer

lorreine
30. črc 2011

Ahoj, som tu nová 🙂. Mám za sebou druhý cyklus brania Clostilbegytu...no a mám spoždění asi 10 dní...bolia ma prsa, picha v podbrusku...test som ale nerobila, pretoze už som toľkokrát bola sklamaná...Ale bola som v piatok poobede u gynekológa na ultrazvuk. Nasiel tam nejaku bodku, ale povedal, ze nemoze potvrdit, ze je to tehotenstvo. Kazdopadne idem na krv, tak sa to dozviem...stale premyslam o tom, ze si pojdem kupit test, ale hovorim si...pockaj na krv, to bude istejsie...Holky, mali ste po Clostilbegyte niekedy dlhší cyklus?

dicinka1
30. črc 2011

@lorreine ja by som ani neváhala robit test,je to viac než iste..ak máš priznaky..no ja by som naozaj nevydržala...10 dní je už dost..

lorreine
30. črc 2011

@dicinka1 Príznaky síce mám, ale tie sa dajú ľahko vsugerovať, takže nechcem plašiť. Síce sa sama seba pýtam, ako sa dá vsugerovať taká citlivost prs 😀. Každopádne som si myslela, že mi to v piatok potvrdí alebo vyvráti lekár...a on len, že tam vidí bodku - ukázal mi to - a že nemože tehotenstvo ani potvrdiť ani vyvrátiť. A už to bolo poobede, takže im odviezli krv. Preto povedal, aby som prisla buduci tyzden. Inak stale rozmyslam o tom teste. Ale vela holiek malo test z moci negativny...takže si radšej počkám na ten z krve. Ale doktor povedal, že pri liečbe Clostilbegytom je dosť vzácne, žeby sa tak predĺžil cyklus. Nádej mám, príznaky tiež ale počkám si.

very_sad
30. črc 2011

@lorreine veľmi dobre ťa chápem, aj mne kopu krát neškali, a vždy som mala pocit, že mám tie všetky známe príznaky, ale tá mrcha vždy prišla... raz mi meškali skoro3 týždne, bola som u dr. s takou malou dušičkou, aj som sa tešila, že ako tú šťastnú novinu oznámim manželovi, predstavovala som si, že mu dám taký darček také tie maličké mini topáničky... ax jaj.....a dr. mi povedal, že tam mám cystu, som myslela, ža sa od žialu zbláznim... ale prežila som.... ale držím palčeky, moc, moc, moc 🙂

aduskatt
30. črc 2011

@lorreine drzim palce....a preco ti nevzal krv hned? nechapem.......ved o dve hodky mas vysledok a mohla si byt v klude

lorreine
30. črc 2011

@very_sad Ďakujem za podporu 🙂. Presne toho sa obávam, že to nakoniec bude nejaká cysta alebo niečo. Inak ten darček s tými topánočkami, to bolo v nejakej reklame, nie? Každopádne super nápad. Tiež by som strašne chcela oznámiť manželovi dobrú správu, pretože on deti veľmi miluje a naozaj by sme už chceli vlastné. Inak mi ale ešte nikdy takto menštruácia nemeškala. Takže ako hovorím: nádej je, ale na druhú stranu som v optimizme zdržanlivá: Nikdy predtým som ale takéto príznaky nemala, len proste mi to meškalo..uvidíme...a ako si na tom Ty? Ako ide snaženie po tej cyste?

lorreine
30. črc 2011

@aduskatt No, on nemá laboratoř priamo v ambulanci a krv už v ten deň odviezli...takže preto... Ale som si hovorila, že som sa mala objednať na ráno a vedela by som to ešte v piatok 😒 . Ale chcela som ist od neho rovno domov a v piatok ráno som mala v práci ešte meeting, tak som sa objednala až na poobedie...ach jo

aduskatt
30. črc 2011

@lorreine ahaaa..............no, skoda...u nas na poliklinike maju nastastie svoj labak, takze je to hned ten den

aduskatt
30. črc 2011

@very_sad to poznam..........mne raz meskalo 45 dni a po vyvolavacke, co ma dojst mrcha za 7 dni, mi nedosla este dalsie tri tyzdne.............ale nemala som ziadne tehulovske pocity.no a niekedy na 70 den dosla mrcha.........

dicinka1
30. črc 2011

@lorreine ked ti meška už 10 dni tak ti to už musí ukázat na 100% by som povedala..sice posla toho na aky den cyklu si mala ovulku..ale aj tak..10 dni meškania a netestuješ..a ešte ta bodka na ultrazvuku..máš trpezlivost..ja by som testovala hned po vymeškani..ak nie skor..