Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

vinnuska
3. srp 2011

@zana21 jsem z Jirkova (tj kousek od chomutova) a jezdím do teplického Caru. - Stellartu... 😉

zana21
3. srp 2011

@vinnuska Nechci pomlouvat...zrovna asi pred mesicem mi rikala kolegyne, ze jeji kamaradka byla na odberu vajicek v teplickem caru. Po zakroku ji nechali na luzku na chodbe, kde si stezovala na bolesti bricha. Nikdo ji neposlouchal a nechali ji odejit domu. Vecer mela uz strasne bolesti, tak ji pritel odvezl na pohotovost, kde ji zjistili, ze ma bricho? plne krve. Proste ji neco tim zakrokem poskodili. Jsem z TP,a le osobne car neznam. Jen se ke me toto doneslo. Prodavam, jak jsem koupila. Ale treba to stejne se muze stat kdekoli... Spise me zarazi jejich postoj, meli by s Tebou vse probrat a vysvetlit ti.

vinnuska
3. srp 2011

@zana21 v teplichích jsou dvě centra..jeden Pronatal a soukromej stellart..ty bláho..

terioza1
3. srp 2011

@mijadave jeee, tak zejtra.... ozvi se mi 🙂
@markyzza kavicku jsem nepila - je v kofein 😀 Ale den byl super.. cos delala ty?

terioza1
3. srp 2011

Ted jsem se uplne zalekla... jak jsem vyplnila udaje o miminku, kolikaty jsem tyden atd, najednou se koukam na muj fotoblog a tak " Jeste zbyva 249 dni do porodu" !!!!!!! Bojim, bojim uz ted 😀

lorreine
3. srp 2011

@kacnov Držím palečky. Na ako dlho Ti dal lekár Clostilbegyt? Na 3 alebo viac mesiacov? Ja som tiež už asi ani neverila, preto som si začala hľadať novú prácu, šli sme na dovolenou a proste sme na to nemysleli...no a šup ho...podarilo sa 🙂. Takže nevešaj hlavu...

jania023
3. srp 2011

@lorreine ahoj nemas este nejaky nepouzity clostil na predaj?

lorreine
3. srp 2011

@jania023 Ahojky, bohužial nemám. Brala som po jednej tablete (3.-7. den) dva cykly, takže som všetko už spotrebovala...

kacnov
4. srp 2011

@lorreine dostávám ho každy měsíc u něj -nemám ho dopředu- já stejně musím vždy jít do caru protože bez vyvolávací injekce MS nepříjde tak mi vždycky šupnou nové balení clostilu

tyrisa
4. srp 2011

Béééééé teplota mi klesla ☹ Proč tak brzo? Jsem 11DPO,nestihnu ani testovat bééééééé ☹((((
http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2

mijadave
4. srp 2011

@tyrisa este moze stupnut... 😉 to este nic neznamena... no mne sa sice drzi http://www.fertilityfriend.com/home/361810 ale zacali ma predmrchovsky boliet krize a co som dnes skusala nahmatat krcok, tak bol nizko a strasne makky... tak asi to dorazi v plnej parade nacas... ☹

terioza1
4. srp 2011

@vinnuska ahoj kocko, prosim te, cetla jsem, ze jsi z Jirkova. Odtamtud ja mam proutenej na zakazku delanej kocarek. Nevis, prosim Te, jak se ta pani jmenuje nebo jeji webowky? Dekuju moooooc Jinak ja jsem z UL, muzes se nekdy sejit 🙂

tyrisa
4. srp 2011

@mijadave No podle předešlých grafů by ti měla bt klesnout tak zítra .....prosím tě jak jsi dala všechny ty grafy dohromady?já to nemůžu nikde najít....

terioza1
4. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m...............3...........29........................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............19...........28............12.......Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............21...........28...........7-8.......Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26.........17m.............28...........33............11.....................................
Aduskatt................35............6r..............22...........30............6?.......Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m...............7...........28.......................Clost.,
Very_sad..............28...........2.5r.............18...........32............8........ Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT..........Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m.....................?..............9.8.2011............Listovka

mijadave
4. srp 2011

@tyrisa ja viem.... ved sa aj tak citim, aj v podbrusku ma zacalo pobolievat... 😢 pridas si to cez Sharing, potom v Charting Home Page klikni na Setup a pod Graphics najdes napravo moznost zakliknut stvorcek Add BBT Chart Overlay a das ulozit... a uz by Ti to malo davat... 😉

terioza1
4. srp 2011

@mijadave ahoj zeno 🙂 co to tu ctu? citis se na ms, jo???

mijadave
4. srp 2011

@terioza1 ano, presne tak.... ☹ aj ked to este nic neznamena... kym nedorazila... ale aj tak mam pocit, ze to nevyslo... 😒 aj vcera sme si s mm urobili krasny vecer, boli sme na koncert Michalicu a potom ma pozval na veceru.... romantika a tak sme sa rozpravali... tiez si mysli, ze to teraz nevyslo.... ale ze nic nie je stratene... raz to pride.... 😉

tyrisa
4. srp 2011

@mijadave Ty máš VIP? Mě to píše,že to jde jen s Vipkem ☹

mijadave
4. srp 2011

@tyrisa nie, nemam VIP... 😲 nechapem....

terioza1
4. srp 2011

@mijadave tak jestli to citis, asi mas pravdu a vazne se nezadarilo... i kdyz nahoda je blbec 🙂 ale aspon, ze jste si udelali krasnej vecer, to k pohode a mimi taky patri 🙂

mijadave
4. srp 2011

@tyrisa aha, uz viem.... ja som mala VIP, ked som si to davala.... ale uz mi skoncilo....

mijadave
4. srp 2011

@terioza1 to hej... nevadi, mame sancu dalsi mesiac, ak nic tak potom dalsi atd... snaha ostane 😉

terioza1
4. srp 2011

@mijadave kraaaasnej pristup 🙂
Holky, ja jsem tak unavena, jeste lezim a asi si pujdu jeste trosku dachnout 😀

mijadave
4. srp 2011

@terioza1 joj, aj ja by som hned sla... no este dnes a zajtra a mam dovolenkuuuuuuu 😀

markyzza
4. srp 2011

Ahoj holky 😉
@mijadave : tedy. Šup mrcha pryč,. Ještě není nic ztraceného. I teplota je zatim fajn. 😉 Ale když máte oba pocit, že to nevyšlo. No ale zase kdyžtak budete o to víc překvapený, kdy jo? 😵 😵 A kdyby opravdu ne, tak jasný další měsíc to napravíte. 😉 🙂
@terioza1 : píšeš o těch pocitech. Žes měla pocit, že to vyšlo a ono jo. 😵 Tak takový pocit tedy mám taky. Akorát, že jsem ten pocit už měla asi 2x a nic. Tak by mohlo do třetice to být ono,co? 😀 😀 Neeeee. Stojím nohama na zemi.Prostě musím počkat na mrchu. Mám jí dostat přesně za týden, pak budu moudřejší a i klidnější 😉 No já byla v 1. těhu unavená permanentně první 3 měsíce 😀 😀 Jsem byla schopná spát ve stoje. 😀 😀 Tak si dáchni. A ty nepracuješ nebo jsi ještě ve škole nebo na pracáku? 😉
@tyrisa : nesmutni. Ještě ta teplota není tak špatná, třeba je to zahnizďování 😉 . Myslím, že pokud to nespadne pod čáru, tak je pořád naděje. 😉

terioza1
4. srp 2011

@markyzza Ahojky,

no ja mela ten pocit taky 2x pred tim, nez jsem ho mela uplnej. Myslela jsem si, ze to vyslo, ze to je jasny jak facka... A myslela jsem si to i u minulyho tehu, kdy jsem sice byla, ale neudrzelo se to. Byl to ale ten pocit: "nebudu to nikde rikat, treba se to napovede do konce..." Druhy den sup a konec... U tohodle tehu jsem si byla opravdu na milioooon % jista, ze to proste je to tehu, ktery ma bejt.. Zatim mam ten pocit stejne. Ja nevim, jak to vysvetlit, ale je to uplne takovy jiny. Vysvetluje se to strasne spatne. PProste jako predtim, kdyz me vecer pred tim potratem bolelo bricho, rikala jsem si, ze je neco spatne, ted kdyz me boli bricho se ve skrytu duse bojim, ale zaroven vim, ze to je vpohode... Rozumis? Najednou jsem u tohodle tehu neresilo to, ze Keeeez bych sla s miminkem tamhle a tamhle a keeez bych melo pro nej tohle a tamto.. ale moje prvni myslenka, aniz bych to jeste vubec podle tt vedela bylo to, ze se MUSIM jit s miminkem mrknout tamhle a koupit mu tohle. Uz me napadaly veci jako takovy, jako ze jsou uplne jasny.. Vis... Myslim si, ze prave tohle je ta zenska intuice. 🙂
Ja jsem unavena celej zivot, i kdyz tehu nejsem, takze u me zadna zmena. Jsem schopna celej zivot lezet a spat a zase jen lezet.. a jist.. 😀 Ja se tak rada chruchlim... A jakmile jsem na slunicku na dece, okamzite usinam, proto me vsichni davaj hned do stinu, abych nespala - ve stinu mi je zima, i kdyz je venku 40°C 😀 Jsem divna no, ja vim 😀
Nene, ja mam ted prazdniny a od 1.9 zase nastupuju do prace k detickam.. Vyhoda skolstvi 🙂 Veskery prazdniny a volna a vikendy a reditelsky volna a tak 🙂 Uzasna pracovni doba... jen nevim, jak oznamim moje tehu, kdyz mam termin 8.4. 😀 No, nejak to budu muset vymyslet 🙂

tyrisa
4. srp 2011

@mijadave Aha,no,tak to už mi je jasný proč to nejde 🙂 Já mám pocit ,že se mi zkracuje LF,poslední 3 měsíce jsem ji měla 16dní,minulý měsíc už 13..... no snad ne,protože když je LF moc krátká,je nemožné otěhotnět ☹ - vajíčko se nestihne uhnízdit....Uvidím zítra,jestli klesne ještě víc,je to jasný.

markyzza
4. srp 2011

@terioza1 : Jj, chápu to. Je to něco mezi nebem, a zemí. Já si nějak automaticky dávám pozor, když tahám toho našeho 13kg chlapa,že se bojím, abych něco neprovedla. Nevím, tak nějak podvědomě mám pocit, že se tam něco uhnizďuje. 😅 😉 Protože v podbřišku mě píchá skoro každý den od OVU , což jsem předtím neměla.Včera večer v posteli to bylo fakt cítit dost. Tak jsem si říkala, že bys koněčně něco zavrtávalo do mé peřinky? 😀 😀 Každopádně uvidíme. Snažím se nemyslet. Zítra vyrážíme k našim, tak snad to uteče a budu mít myšlenky jinde 😉 Chvílema je mi divně od žaludku a dnes zase i při tom čištění zubů mně to nějak moc natahovalo. 😀 😀 Sice si snažím nepřipouštět, že by to mohly být příznaky, ale ta palice to tak stejně vyhodnotí a chytá se každého stébla. 😀 😀 A jasně, že to může být vsugerované. Jj, radši počítat s tou horší variantou. Pak kdyby náhodou, tak bude o to větší radost. 😵 Takže vypínám PC.Pak tu jen čumím na blbosti a nemůžu se soustředit na nic. 😅
Tak se mějte všechny hezky. A holkám, co mají teď v dalších dnech testovat. Tak ať si dá MS dovču aspoň na 9 měsíců a máte na TT // 😵 😵
Takže se objevím za týden s verdiktem. 😅

terioza1
4. srp 2011

@markyzza tak si dovolenou u vasich uzij a vrat se jen s // 🙂 Jasny 🙂))

mijadave
4. srp 2011

@tyrisa ja som vzdy mavala LF 14-15 dni a podarilo sa mi otehu.... potom sa to nejako posahalo a mala som problem s cyklami (min. rok) a teraz mavam zas LF14-15 dni, tak uvidime, vacsinou mi vsak BT klesne na 13 DPO 😒
@markyzza budem velmi rada prekvapena, no radsej prekvapena ako sklamana... ale nevadi, to sa spravi... 😉 Prajem Ti na tt // z celeho srdiecka 😉