Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

tyrisa
1. zář 2011

@terioza1 no my chceme,ale furt nic mno 🙂

lenca_acnel
1. zář 2011

@lorreine Ahoj, potrat jsem sice nezažila, ale dokážu si alespoň představit tvoje rozpoložení, ve chvíli, kdy ti někdo tvrdí toto a ty chceš dítě. Nás zase všichni štvou tím, že nám tvrdí včetně doktorů, že máme ještě dost času (já mám 23 a přítel 24 let). Ale když se člověk rozhlédne kolem sebe a vidí jak někteří zvolili kariéru a najednou zjistí, že jim tikají biologické hodiny a ono pak ne a ne otěhotnět, tak přemýšlí, zda je opravdu dost času. Souhlasím s tím, že dítě je dar a zaslouží si to, aby ho rodiče milovali. Bohužel na světě existují i taková individua, jako je ta tvoje kolegyně, kterým to nějak nedochází. Jinak ti přeji, aby se ti brzy povedlo otěhotnět a měla jsi krásné zdravé děťátko.

terioza1
1. zář 2011

@janielik87 ahoj, ja treba vedlejsi ucinky nemela.. treba ji mit nebudes 🙂

terioza1
1. zář 2011

@tyrisa to je des...... :-/ porad tam hospodarim sama...

lorreine
1. zář 2011

@terioza1 no...netestovala, pretože ma to ani nenapadlo...počkám ešte pár dní. Dnes to akokeby trochu ustáva...tak uvidím. Začalo v utorok, takže je to už tri dni...ale nádeje si teda veľmi nerobím. Je pravda, že to nevyzerá ako klasická ms, ale zase na druhú stranu po potrate je asi telo celé nejak rozhodené alebo čo...proste počkám 🙂. Určite by sme sa ale všetky chceli k Tebe pridať čo najskor 🙂.

lorreine
1. zář 2011

@lenca_acnel
@sambuca To práve, tu nejde ani o ten potrat, to len že som potom citlivejšia na také kecy...
Ale aj predtým som proste také veci nechápala. Takže som na ňu čumela jak puk. Inak už sa jej to dnes potvrdilo a tehotná skutočne je... a že nevie, čo ďalej...Tak som jej povedala, že sa má tešiť. A že keď sa rozhodne si dieťatko nenechať, tak jú súdiť nebudem, je to jej rozhodnutie, ale že sa s ňou už budem baviť iba výlučne o veciach týkajúcich sa práce, proste u mňa týmto skončí...no neuveriteľné...

mijadave
1. zář 2011

@terioza1 moja, rada by som sa k Tebe pridala, no tt hovori zatial nieco ine... ☹ ze ostavam hore.... aspon zatial... bola som tu len na skok, mam 2 hodky na to, aby som navarila, napiekla a upratala, lebo sa nam zacne veeeeelka oslava... vid foto 😀

lenca_acnel
1. zář 2011

@lorreine Jakou bychom měli s přítelem radost, kdybych byla těhotná 🙂, hned bych si to s ní vyměnila 🙂, kdyby to šlo 🙂, ale to tu asi skoro všichni by s ní měnili. Jinak myslím, že pokud se rozhodne to děťátko si nenechat, tak vytrestá sama sebe.

lorreine
1. zář 2011

@lenca_acnel Presne tak ... ona je teraz trochu pri tele a ja som za minulých pár mesiacov schudla cca 10 kg...a ona povedala: "Ja by som chcela byť skor taká štíhla ako Ty a nie tehotná." Tak som jej povedala, že by som sa s ňou rada vymenila... 😖

lorreine
1. zář 2011

@mijadave Veľmi pekná tortička...hneď by som si dala mňam 🙂 Tak nech sa oslava vydarí 🙂

tyrisa
1. zář 2011

@terioza1 Neboj,než porodíš,určitě se k tobě někdo přidá 😉

lenca_acnel
1. zář 2011

@lorreine Tak budeme doufat a věřit, že se nám to co nejdříve podaří a nabraná kila nás trápit nebudou, naopak budeme mnohem šťastnější, že jsme díky prckovi přibrali 🙂 a budeme mít mnohem víc než co má ona 😉 a kdyby viděla, jak jsi s bříškem šťastná, tak by to stejně nechápala, ale ty bys věděla, že máš mnohem víc důvodů být šťastná, než ona.
Ale taky bych se držela, abych ji jednu nevrazila, aby se jí rozsvítilo (možná by se ta kolegyně mohla řídit tímhle: Hlava a zadek jsou spojené nádoby, dokuď nedostaneme kopanec do zadku, tak nezačneme myslet.). 😉

valinka30
1. zář 2011

@tyrisa Já testuju už dva dny a budu dokud se neukážou dvě silné čárky! Ovu by taky měla proběhnout do konce týdne.

kacnov
1. zář 2011

ahoj holky zítra začínám s clostíkem zase doufám že IUI bude uspěšné-už sem z toho nervozní i já bojím se že zase folík nebude ☹

terioza1
1. zář 2011

@lorreine ja spinila 4dny..... i krvave trosku... a po potrate toje jako kdyz ponojis zahradku, zlatko 🙂

terioza1
1. zář 2011

@mijadave ten dort je andhernej..... tak preju vse nej verunce k narozkam .-))) a at se brzy docka sourozence jeste jednoho

veronicka33
1. zář 2011

@mijadave ahojky krásna torta Veronke všetko len to najlepšie k narodeninkám 🙂 aj ja mám Veroniku ale má už 12 🙂

jeny
1. zář 2011

@mijadave aj my sme mali oslavu 2 dni dozadu 🙂 no este iba 4 rocky 🙂

tyrisa
1. zář 2011

@valinka30 a sílí ti čárka,nebo je to pořád stejné? Já testovala minulý týden a byl negativní testovací nebyla skoro vidět tři dny za sebou.

mijadave
1. zář 2011

@lorreine, @terioza1, @veronicka33,@jeny dakujem dievcata, torta bola skvela a rovnako aj oslava 😉
@terioza1 dufam, ze sa docka coskoro 😉 zatial mam biely kremovy hlien, no zajtra mam 14DPO a vtedy zvycajne dorazila, tak uvidime 😉
tak Vam prajem vsetkym dobru noc, ja som uplne hotova, idem do postele, pa

lorreine
1. zář 2011

@terioza1 A ako veľmi si špinila? Ja totiž od utorka, včera to teda vyzeralo ako ms, ale dnes sa to akokeby zastavilo...fakt som z toho úplne debil. Ale prsa ma nebolia, zle mi nieje...proste absolútne žiadne príznaky. Proste tomu neverím...uvidíme, ako to bude vyzerať zajtra 🙂

safarikovap
2. zář 2011

Ahoj holky! Omlouvám se, jestli vám narušuji debatu, jen jsem se chtěla zeptat zkušenějších - na minimálku jsem vyfasovala Clostilbegyt - 3x1 (3-7DC). Dnes jsem 5DC a vaječníky bolí jako... 😠 Tělo na Clostil reaguje tak rychle?

kacnov
2. zář 2011

@safarikovap ahojky no můžeš to mít ale většinou tak 4-7 dní po dobrání bys měla začít něco cítit .

aduskatt
2. zář 2011

@safarikovap moze byt, ja som ho tiez citila

safarikovap
2. zář 2011

@kacnov Čeká nás první umělko, tak jsem doplašená...děkuju za info 😉

aduskatt
2. zář 2011

tak, babenky, pstrosie vajko nebude, prosim do tabulky 1DPO🙂)))

safarikovap
2. zář 2011

@aduskatt Uff, jsem klidnější 😉

aduskatt
2. zář 2011

@safarikovap verim🙂

jeny
2. zář 2011

baby ked budete robit tabulku ja som dnes 6DC, na kolky den vas dr vola na prvu folikulometriu? Hned po dobrati alebo az po par dnoch?

aduskatt
2. zář 2011

@jeny zavisi od toho, kedy mavas ovulku.ja mavam 18 den, takz je mi zbytocne od deviateho dna tam chodit. Ja sa objednavam az tak 15ty alebo 16ty den