Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
6. zář 2011

@petra273 aj ja to tak chcem... ved uz mam dve krasne deti, tak to proste uz necham tak... 😉 aspon na jeden cyklus urcite... 😀

petra273
6. zář 2011

@mijadave já bych to taky nechala náhodě, ale manžel ještě dítě nemá....takže nakonec to asi stejně budem muset popostrčit 😉

lorreine
6. zář 2011

@valinka30 Ahoj, v histórii tejto diskusie nájdeš veľmi veľa prípadov, kedy zabral Clostík. Mne zabral na druhý cyklus...bohužial to teda skončilo potratom. Ale to, že som otehotnela, bola určite zásluha Clostíku. Predtým než som ho začala brať to dlho nešlo a našli mi PCO, preto lekár nasadil hormony. Takže hlavu hore, je obrovská šanca, že zaberie aj Tebe 🙂

zana21
6. zář 2011

@lorreine A jak to teď vypadá u tebe? Ustalo to krvácení a byla jsi u doktora? Snad je vše v pořádku.

lorreine
6. zář 2011

@zana21 ďakujem za optání 🙂, je mi celkom fajn. Ale som poriadne zmateá. Pretože to špinenie, potom trochu (jeden deň) slabšie krvácanie a potom znovu len špinenie - dohromady 4 dni, bolo strašne divné. Počkala som do nedele a robila som si tehotenský test. Ale bol negatívny. Bolia ma ale prsia a bolí podbruško. Nechcem si robiť marné nádeje, ale je to prinajmenšom divné. Teraz čakám, či nepríde taká normálna ms. V piatok idem k doktorovi, tak uvidím, či sa blíži ovulace (teda to krvácanie bola ms) alebo je to niečo iné...trochu sa bojím cysty...

valinka30
6. zář 2011

@lorreine Děkuju, já mám fakt pocit, že tento první cyklus nezabral, tak kdyžtak pojedu dál..

lorreine
6. zář 2011

@valinka30 Bola si na folikulometrii ten prvý cyklus brania? A pichali Ti pregnyl? Každopádne ale vydrž, može to zabrať druhý alebo tretí...držím palečky 🙂

valinka30
6. zář 2011

@lorreine Byla jsem na folikulometrii a byly tam dva folik. 18 mm, mudr řekla, že ovu bude kolem 14. dc a fakt že jo podle ovu testů. Pregnyl mi nepíchla. Kdyžtak budu doufat, že se zadaří další cykly..

zana21
6. zář 2011

@lorreine Tak doufám, že to bude těhotenství než cysta. Budu držet palečky. To že vyšel negativní TT ještě nic neznamená, každá to máme individuální a někomu se ukáže po více dnech. Hlavně, a´t jsi zdravá, to je nejdůležitější 🙂

lorreine
6. zář 2011

@zana21 Ďakujem pekne 🙂. Ale ako hovorím, nádeje si moc nerobím. Ak nepríde do piatku mrcha, uvidíme, čo povie v piatok doktor 🙂.

mijadave
6. zář 2011

@petra273 tak my s mm sme sa dohodli, ze to fakt nechame tak... neviem, ci sa tesit alebo plakat, no je pravda, ze uz mi to fakt dooooost liezlo na mozog... ale budem tu za Vami chodit a v tabulke ma mozte nechat... 😉 prajem Ti nech sa co najskor zadari 😉

petra273
6. zář 2011

@mijadave uvidíš, že až to budeš nejmíň čekat, tak se to povede. Moje kolegyně taky dva roky marně čekala, pak si zaplatili dovču, řekli si, že teď by se to fakt nehodilo, no a co myslíš? ...už je ve 4. m 😀

mijadave
6. zář 2011

@petra273 joj, ved jasne, ja to beriem... aj moja suseda otehotnela, ked to najmenej cakala a aj bratrancova zena otehu, ked to uz nechali tak po vyse rocnom snazeni... sak preto to idem nechat tak aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 nie, fakt mi z toho zasibavalo, tak to musi prestat... 😉

petra273
6. zář 2011

@mijadave jj, takže za měsíc si tu řeknem, že to vyšlo 😀 😀

mijadave
6. zář 2011

@petra273 beriem Ta za slovo 😀 😀 😀

petra273
6. zář 2011

@mijadave 😀 😀 😀 jasně, to by bylo pěkně nespravedlivý, kdyby to nevyšlo!!!!

veronicka33
6. zář 2011

@lorreine Ahojky no ja som mala tento mesiac skoro ako ty,2.8 som mala ms normalne 4 dni a 31.8 iba jeden den a to som mala mat normalne mrchu,no neviem čo to je tt som si robila a negatívny takže idem ku dr ale neviem kedy.No a dnes ma museli pustit skor s práce neskutočne ma bolela hlava a točila sa mi nemohla som nič robit :(

fori
6. zář 2011

holky chci se vás zeptat, můžu si počítat 1 den cyklu už dneska když jsem to dostala až v 15.OO. od 2 dc bych měla brát Clostík, tzn od zítra. ale nevím jak to ted mám počítat. jestli jako 1 den nemám počítat až od zítřka.

lorreine
6. zář 2011

@veronicka33 No tak ako písala zana21, negatívny test teoreticky ešte nemusí nič znamenať...na druhú stranu, ja som asi taký neveriaci Tomáš - pokiaľ neuvidím, tak neuverím 🙂. Choď teda čo najskor k doktorke... ja to zatiaľ beriem tak, že to minulý týždeň proste bola ms a tak som sa objednala na 11 DC k doktorovi...pokiaľ teda dovtedy nedostanem ešte "normálnu" ms, tak tam pojdem a uvidím. Pokiaľ ju dostanem, tak to zase prepočítam celé 😀 . Inak kedy si testovala?

lorreine
6. zář 2011

@fori Ja by som to tak počítala...o hodiny veľmi nejde, je to proste Tvoj prvý deň cyklu a hotovo 🙂

veji
6. zář 2011

@fori ja som to mala tento mesiac presne tak ako ty. dostala som to po obede a brala som to ako prvy den cyklu.

fori
6. zář 2011

@lorreine
@veji dííky holky........ prostě to budu počítat ode dneška a basta fidly 🙂

veji
6. zář 2011

@fori tak prajem vela stastia s clostilom 🙂

veronicka33
6. zář 2011

@lorreine No aj včera aj dnes no je to asi skoro,ale myslela som si že ked som mala mrchu toho druhého že by mohlo niečo ukázat a 31 .8 som mala iba 1den 🙂tak netuším čo to može byt takto som to ešte nemala nikdy

terioza1
6. zář 2011

!!!!!!! 😲 ja uz jsem v 10.tt?????????? !!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 jezis, to je strasny, jak to utika...

lorreine
6. zář 2011

@veronicka33 Hm, tak je to fakt divné. Tak možno to nakoniec vyšlo, len je skoro...ako hovoríš. Už mám naozaj pocit, že si naše telá z nás robia dobrý deň...stále nejaké výkyvy 🙂. Mrcha jeden deň, to by snáď mohlo byť uhniezďovanie, nie? terioza1 tu písala, že špinila 4 dni a bolo to práve uhniezďovanie...tak možno... 😉

terioza1
6. zář 2011

@fori jasan, i kdybys to dostala vecet treba v 11 v noci, porad je to 1DC 🙂

terioza1
6. zář 2011

@veronicka33 nekdo ma tt pozitivni az treba 3tydny od vynech ms... treba to jsi zrovna ty.. .-)

lorreine
6. zář 2011

@terioza1 Za chvíľku budeš pekná kulička 🙂...my Ti len ticho závidíme...alebo teda ja nahlas 😀 Samozrejme Ti to prajem 🙂

terioza1
6. zář 2011

@lorreine to ne ze budu, ja uz jsem 😀 a mam neustaly hlad... 😀 No a co ty holka? Jak to vypada?