Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

tyrisa
7. říj 2011

@mijadave Ano,ted je to dokonalé 😉

mijadave
7. říj 2011

@tyrisa 😀 😀 😀 😀 😀 tak to ma tesi.... 😉

tyrisa
7. říj 2011

@mijadave To je fajn,že jsem někoho potěšila 😉 Já jsem šťastná,že mi po tom minulém anovulačním cyklu přišla ovu,sice později,ale byla.nevím jestli to bylo tou sójou,ale příští měsíce už to nechávám na přírodě.začala jsem znovu studovat a nebudu mít asi čas na sledování.Navíc by se mi tedka ani to těhu moc nehodilo.Takže poslední měsíc doměřím a pak pause.

mijadave
7. říj 2011

@tyrisa tak super, ze soja mozno pomohla k ovulke 😉 ja som mala tento cyklus pauzu, teraz som zas zacala so sojou, mam ju doma, co s nou... 😀 ale uz sa nejdem tak sledovat... 😉 zacala som si sice aj merat BT, ale nejdem to nejak riesit... bude, bude, nebude, no a co... teraz moju mysel zamestnava moj prvy malulinkaty predcasne narodeny synovcek... 😒 zatial sa mu nepolepsilo... ☹

janielik87
7. říj 2011

@mijadave silno drzim palce, nech sa drobcovi malemu dari lepsie a lepsie, aby tesil maminku a ocinka a samozrejme aj tetu ! je to strasne, ze uz odmalicka musi byt taky velky bojovnik!

mijadave
7. říj 2011

@janielik87 dakujem, potrebuje to a velmi... 😉 tak ja bezim domov, majte sa, pa 😉

janielik87
7. říj 2011

@mijadave papa 🙂

maminka142
7. říj 2011

baby je možne, že clostil + duphaston, oddalujem cyklus? Minuly mesiac som mala prvy krat tuto kombinaciu a mrcha prišla až na 34 DC 😕

lorreine
7. říj 2011

@maminka142 No podľa mňa to možné je, ale v zmysle že sa Ti cyklus vyrovnáva. Cyklus medzi 28 - 36 dní je v norme. A tiež záleží, kedy a v akom množstve si brala Clostilbegyt a Duphaston. Nepovedala by som ale, že je to niečo zvláštne...

maminka142
7. říj 2011

@lorreine clostil som brala 1x1 tabletu denn po dobu piatich dni a to od 3-7 DC a duphaston od 17- 27 DC ( po dobu 10 dní) A to 2x1 denne.

zana21
7. říj 2011

@mijadave Děkuji za optání. Bohužel manžela z nenadání postihlo krvácení do mozku. Naštěstí nebylo tak velké, aby ho ohrozilo na životě a musel se podrobit operaci, která měla docela rizika. Ale už je po ní a vypadá to, že vše proběhlo v pořádku. Teď už o tom můžu v klidu napsat, ale když jsem byla v tom, tak jsem si to první musela vyřešit v sobě. Ale teď už snad můžu napsat, že je to naštěstí za námi 🙂 Člověk si v takových chvílích uvědomí, co je doopravdy v životě důležité. Alespoň nějaké pozitivum 🙂 I v tom snažení o mimi mě to trochu uklidnilo, další výhoda 🙂

jeny
7. říj 2011

@maminka142 mne pravidelne 🙂 ci beriem duphaston alebo utros,stale mam dlhe cykly,lieky beriem tie iste dni ako ty, tieto dlhe cykly su na nervy ☹

mijadave
7. říj 2011

@zana21 to ma mrzi, ale som rada, ze to mate uz za sebou.... prajem skore uzdravenie... mas pravdu, ze v takychto chvilach si clovek uvedomi, co je dolezite v zivote... u nas je teraz tema cislo jedna nas predcasne narodeny synovcek... stale rozmyslame nad tym... ale uz je tu prva pozitvnejsia sprava, zacal sam dychat... 😉

elys
8. říj 2011

@veronicka33 dakujem veronicka.. bodaj by nas tento mesiac pribudlo.. nathali poslala dobry virus, ja posielam dalsi, musi to fungovat!!!

elys
8. říj 2011

@kacnov och moj Boze, mam chut kricat a plakat. strasne si ma potesila, velmi moc. ani nevies aky klud si mi teraz vniesla do duse. ved ja kvoli tomu zle spavam a som nervozna a nechcem aby sa to prenieslo na male. fakt som mala obrovsky strach. teraz si mi zmenila zivot, v dobrom. dakujem ti!!! a mimochodom, presne to iste v Egypte som mala aj ja, nechali si ma tam 24 hodin, kadejake antibiotika a chceli mi zobrat slepak, ze akutny zapal zaludka ktory sa preniesol na slepe crevo. samozrejme som odmietla a dufala, ze infuzie zaberu. a to sme sa tam samozrejme snazili o mimi a bola som rada, ze to vtedy nevyslo. zila by som v takom istom strachu ako ty. este raz diky a chytaj virusik //

elys
8. říj 2011

@mijadave si na dobrej ceste.. ides v mojich slapajach. este to nove zamestnanie, ja som to zistila po 2.dni v praci. takze na 3. som oznamila, ze koncim. ani stolicku som nestihla ohriat. 🙂

elys
8. říj 2011

@zana21 🙂 dakujem Zani. aj ja uz by som vam chcela gratulovat, vsetkym do jednej

elys
8. říj 2011

@nathali diky. cely mesiac som rozmyslala nad tebou, strasne upenlivo. ze za akych okolnosti si otehotnela, ako ste zili po rozchode. a vzdy ked na take daco myslim, tak sa mi daco podobne stane. by som ti mohla vypravat o sile myslienky 🙂

kacnov
8. říj 2011

@elys 🙂 to jsem ráda já jsem taky měla strach ale vážně se nemáš čeho bát 🙂 no děkuji ti za virusky ale ty my už bohužel nepomůžou :( ale doufám že se nám také poštěstí 🙂

nathali
8. říj 2011

@elys ja myslim prave na teba 😀 ze by si sa tymi cirakami mohla aj pochvalit a testik nam ukazat 🙂
no u nas to bolo pekne chaoticke a ani sama neviem ako som oteh. 😀 a to som si vravela ze koli stresu asi neotehotniem nikdy 😀

a ako ti je?? kedy sa chystas k dr.???

mijadave
8. říj 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Lorreine................28..........1.5r.............32.............................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29.........10m............28............34............................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273...............37..........5m.............28............32...........14.............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa.....................26...........6m............24...........39..............3.............Fytosója, grepový džus, alchemilka/kotryhel
Aduskatt.................35..........6r...............23...........33............................Clost., calibrum
Sambuca...............23.........1,5r.............23...........32............................Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Zana21..................30..........3m.............20............33............................Listovka
Veji.........................25..........7m..............19............27...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Janielik87.............24..........7m..............13............46............................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Veronicka33.........34.........20m.............12............30............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Kacnov...................23.........12m...............8............31...........................Clost.,
Mijadave................35..........22m..............7............29............................Fytosoja, alchemilka/kotryhel, grepový džus
Petulak1988.........23..........17m..............7............32...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny........................30............2r.................6...........36............................Clost., Duphaston
Fori.........................28..........13m..............5............28............................Clostik

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................14+0..................13+6..............10.-12.4.............11.10........Listovka
Nathali................23............2,5roka..........10+4.........................................3.5.2012..............................Listovka
Elys.....................29... .......1.5r..................3.............................................................................................Calibrum

mijadave
8. říj 2011

@elys ahoj, no ja som aj hladala inu pracu, lebo to tu vyzeralo vselijak, no nejak sa to stabilizovalo... ja som skor chcela otehu, aby som nemusela novu pracu riesit... 😉

mijadave
8. říj 2011

...dievcata, takto vyzeral dnes rano pohlad na Tatry... 😀

terioza1
8. říj 2011

Ahoj baby, no co to tu ctu???? @elys moc gratuluju, at je vse v poradku 🙂 Paradni zprava...

Jinak jak se vsichni mate? dlouho jsem tu nebyla... 🙂

tyrisa
8. říj 2011

Ahoj,tak malá mi v noci začala zvracet,má horečku,takže mám co dělat.A to má v pondělí narozeniny,které se samozřejmě odkládají,než bude o.k.,ať může dort 🙄

lorreine
8. říj 2011

Ahoj holky, tak ako sa dnes mate? Mna dnes rano prepadli strasne bolesti brucha. Akoze cakala som ms, ale tie bolesti to bolo nieco strasne...som tu skoro liezla po stenach. Ale nejak to preslo. Ms sa este poriadne nerozbehla, ale aj tak hlasim 1 DC bohuzial a PC teda 32...ach jo
@tyrisa Hm, tak drzim palce, urcite to nieje nic prijemne...nech sa mala skoro uzdravi.

lorreine
8. říj 2011

@mijadave Nadhera!!!!! Milujem Tatry...kde to vlastne byvas? Ja som sa narodila v Spisskej Novej Vsi a z rodicovskeho domu mame tiez vyhlad na skoro cele Tatry...odmalicka sme s rodicmi chodili po horach - v lete tury, zima lyzovacky...Teraz sa furt snazim vypadnut aspon do Krkonos, kedze su celkom nedaleko od Prahy, ale Tatry to niesu...

lorreine
8. říj 2011

@maminka142 Vies co, podla mna sa tym netrap...aspon prebieha poriadna ovulace...to je hlavne. Ze je ten cyklus dlhsi nieje az taky problem, hlavne nech je ovulacny...🙂

mijadave
8. říj 2011

@terioza1 ahooooj, tak u mna nic nove, snazenie pokracuje, a co Ty? ako sa citis? 😉
@lorreine to mi je luto... ☹ tak hop do dalsieho cyklu 😉 byvam v PP 😉
@tyrisa to mi je luto, tak prajem skore uzdravenie 😉 my mame 10.10. trinaste vyrocie svadby... 😉

maminka142
8. říj 2011

@lorreine Ďakujem moc 😉