Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
24. říj 2011

@tyrisa ja nepanikarim, len nechcem byt zas sklamana... hoci stale si myslim, ze to vyslo, neverim uz tomu pocitu... ☹ aj ked takyto som mala len vtedy, ked som tehu bola... 😉 no nepredbieham... radsej si nerobim iluzie... uvidime... grafy boli uz aj nadejnejsie 😉

tyrisa
24. říj 2011

@mijadave akorát mě napadá,že jestli jsi měla ty dvě ovu, tak jsi po první 13DPO a po druhé 8DPO 😀

petra273
24. říj 2011

@mijadave můžu se zeptat na co je ten bromelain? a tu fytosoju dávkuješ jak? jsem si řekla, že to ted chvíli zkusím bez prášků 😀

mijadave
24. říj 2011

@tyrisa to ma nenapadlo 😀 aj tak radsej pockam...
@petra273 bromelain sa berie po ovulke na uhniezdenie, berie sa 1– 5 dpo do 1000mg denne alebo namiesto neho ananas - nakrajat na 5 kruzkov 1–5 dpo zjest jeden, dolezity je stred... 😉 a soju beriem 3-4 DC 200mg, 5-6 DC 250mg a 7 DC 300mg (dolezite je gramaz izoflavonoidov v 1tbl., ja som nasla take, kde je 50mg, cize som jedla 4-6tbl) 😉

petra273
24. říj 2011

@mijadave díky, tak to taky zkusím příští měsíc 😀

golymetr
24. říj 2011

@mijadave tak testíky dorazily zkusim ovu podle nich příští týden 😉

mijadave
24. říj 2011

@petra273, @golymetr 😉 drzim Vam obom pasticky 😉

golymetr
24. říj 2011

@mijadave přítel mi ted řekl že se mu ta výroba miminka hooodně moc líbí 😀 já ho tak miluju

golymetr
24. říj 2011

@golymetr ale neřídím se jen výrobou

janielik87
24. říj 2011

@golymetr to je krasne 🙂

mijadave
24. říj 2011

@golymetr to je pekne 😀 moj mm tiez uz nenamieta 😀 😀 😀

golymetr
24. říj 2011

@mijadave pro nás už je lepší že si nedáváme pozor je to tak pak intenzivnější,myslet při milování nato abych nebyla těhotná je pak stresující pro chlapa i ženu ted je to tak krásný vždycky

lorreine
24. říj 2011

Čau holky, tak ako sa dnes všetky máte?
Ja som trochu zmatená, pretože sa mi zdá, že ovulace po pregnyle nebola...ale je nejak teraz. Mám také divné pocity v podbrušku...kurník šopa, už ma celé to snaženie štve 😠

golymetr
24. říj 2011

@mijadave taky jsem četla s tim anasem ten mi hodně chutná taky je na něco??já ted ujíždím na manarinkách to je šílený jsem schopná sníst i dvě kila

mijadave
24. říj 2011

@lorreine ahoj, no ja mam pocit, ze na mna aj ten zachod spadne... vsetko mi pada z ruk, v praci si pripadam jak A je to!.... idem prezut gumy a vezmem zly rozmer... vratim sa, hladam spravny, no niet ho... vzapati mi zo servisu volaju, ze na druhom aute sme tiez doviezli zle gumy, namiesto zimnych letne... no proste sila a teraz zistujem, ze mi dajako divno zauctovali to prezutie, osmekli ma o 10€ 😠 volaju ma kolegovci, ze v mraziaku su nanuky od dodavatela, ze nech si dam... otvorim mraziak, vyberem 1 nanuk a vsetky sa zacali sypat na zem.... ja chcem ist domooooooov a niekde sa zakutrat a nevychadzat.... 😢 a k tomu vsetkemu ma neskutocne bolia prsia, mam pocit, ze mi cez noc narastli melony, kazdy o vahe aspon 100kg.... 😢 a to je len zlomok toho vsetkeho... vypoveda to o tom ako sa dnes mam? a to mam ist dnes ku svagrinke a snazit sa ju podporit 😒

mijadave
24. říj 2011

@golymetr ananas je na uhniezdovanie, berie sa po ovulke cca 5 dni... 😉

janielik87
24. říj 2011

Ja som si posmoklila dnes, taky rev ma chytil zas...lebo uz viem, ze mrcha zas dojde... Porevala som si. Ulavilo sa mi. Teraz som sa pustila do varenia a pecenia, este aj budky pre vtaciky chcem urobit z flasi. Tak mi to nejako preslo. Este mi mrcha nedosla, ale nasla som na papieri taky kusok vytok dohneda-doruzova. Takze uz sa tam na mna chysta. A test negativny (aj ked nie z ranneho mocu). Som 29DC, to uz by asi bolo vidiet, keby...

janielik87
24. říj 2011

@mijadave drzim palce, nech sa uz skonci smolny den a bude sa ti darit... A s tymi prsiami..ja sa uz mojich nemozem ani chytit. Takto hrozne ma este asi ani nikdy neboleli. Moze za to asi ta kombinacia clostil a duphaston.

maminka142
24. říj 2011

baby myslite, že po clostile môžem mať intenzivnejšie poovulačne bolesti? 😀

mijadave
24. říj 2011

@janielik87 mna tiez este tak neboleli a to neberiem ani clostik ani duphaston... ☹ ale mm je spokojny s ich velkostou a pevnostou 😀 ale len jemne 😀
@maminka142 urcite mozes, ja som nikdy necitila ovulku, kym som nezacala brat clostil.... 😉

janielik87
24. říj 2011

@mijadave no u mna je to jedine z toho bohuzial... ty tehu nie si? neskusala si testnut? ci este skoro?

lorreine
24. říj 2011

@mijadave Hm, tak to ma mrzí, že máš taký blbý deň... do toho máš ísť k švagrinej...no teda, neviem, či sa vobec dá, nejak ju utešiť. Snáď len objať a spolu si poplakať...
Tak sa mi zdá, že máme s manželom celý tento rok nejaký blbý...proste kopec smoly...

mijadave
24. říj 2011

@janielik87 no tazko povedat, aj ked mam pocit, ze ano, no neverim svojim pocitom, skor si myslim, ze ten pocit mam len kvoli tomu, ze velmi chcem byt tehu... a testovat je este skoro, som len 8DPO ☹
@lorreine aj mna... uz sa v praci len zasivam, nic nerobim, uz chcem ist domov a k svagrinej a vyplakat sa s nou.... 😢

veji
24. říj 2011

zeny, mam taku blbu otazku......ale nesmejte sa 😀 ...............ked pojdem na folikulometriu, bude mi doktor robit len utz vajecnikov, alebo aj zo spodu?? idem tam prvy krat, takze neviem co ma caka 😉

mijadave
24. říj 2011

@veji mne robil folikometriu len zospodu 😉

janielik87
24. říj 2011

@mijadave no ja som si tiez myslela, ze ano 🙂 a aj som sa tesila, o to viac som teraz revala, ked som nasla neg. test a uz len cakam... 🙂
snad aspon tebe by to uz mohlo vyjst!!!! drziiiim paaaaaalceee

jania023
24. říj 2011

@veji robi sa to len zo spodu inak sa neda 😒

veji
24. říj 2011

@mijadave zospodu??? naposledy ked ma dr.vysetroval tak vajecniky cez brucho. no, tak sa na to tesim..... 😒

jania023
24. říj 2011

@janielik87 este zopar mesiacov z testikmi negativnymi a zvyknes si 😀 mna po nejakom 6mesiaci skusania uz negativny test nenastve 😀 😀 no co ide sa dalej 😀 😀

lorreine
24. říj 2011

@veji No, myslím, že je to štandard, že to robí s takým tým umelým dildom, na ktorý navlečie prezervatív...inak sa to asi veľmi nerobí...každopádne ale takto bude najlepšie všetko vidieť. Nieje to nič príjemné ale zase to ani nieje nič hrozné 🙂
@mijadave O tom zašívaní, to mi hovor...sa mi nič nechce ani dnes, takže dobre, že toho nemám veľa...Skor len dnes rozdávam kolegom právne rady 🙂 Ale som fakt mimo z tej ovulky-neovulky...ani hlienik vlastne nebol. Neviem, som bola presvedčená, že po pregnyle bude ovu...ešte také krásne dva folíky tam boli...kurnik