Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jeny
3. lis 2011

@lorreine a co budete robit ak sa vam do februara mimi podari? zrusite tu Kanadu potom?

jeny
3. lis 2011

@jarra ahoj srzim palce aby si clostil opat zabral, u mna prvy krat tiez zabral tak som mu verila znovu ale zial tentokrat uz nepomaha....

janielik87
3. lis 2011

@mijadave no tak trenujem :D :D :D veru 🙂 dnes bola mala kusok priecna ..nevedela sa ulozit, ale tak na rukach by sa nosilaaaaa. Este mi dnes dojde kamoska na navstevu, co som ju od statnic nevidela - cize od juna, tak sa tesim. A zajtra rano folikulometria... Ale poviem ti, nejako neverim, ze tento cyklus je ten pravy...ja viem, ze by som mala byt pozitivne naladena, ale nejako mi tento pocit skrsol v hlave 🙂 🙂 Dufam, ze sa mylim. A bojim sa zajtra k dokine.

kacicqa
3. lis 2011

@janielik87 Drzim tapky zajtra..vcera som ti pisala, ze foliky ani necitim..no uz vecer to nebola pravda..najprv zacala prava strana s tym mega folikom..za par hodin to preslo a hned zacal druhy vajecnik....Celkom som si to uzila, ale dalo sa vydrzat... Taq zajtra tu xceme od teba citat pekne ciselka;o)

veronicka33
3. lis 2011

Ahojte dievčatá ako sa máte?Dnes som 9 DC kedy mám testovat ovu?dnes ma pichal lavý vaječník trochu,ale sem tam ma bolia prsia aje mi nejako divne na grc,a stále sa mi zbiehaju sliny ☹

mijadave
3. lis 2011

@janielik87 neboj, bude dobre, zajtra cakam dobre spravicky 😉 drzim pasticky 😉
@veronicka33 ahoj, da sa, hoci bolo aj lepsie... 😉 neviem Ti povedat ohladom ovu testov, ja ich nepouzivam, no podla toho co pises, by som asi zacala testit 😉

veronicka33
3. lis 2011

@mijadave no ani ja ich nepoužívam iba občas ani BT nemeriam už,ale už to trva pridlho ☹ brucho mám jak v 4 mesiaci ale nič s toho 😒 ja sa len bojím aby som neprepásla ovu ku dr nechodím lebo neberiem clostil 😠

elys
3. lis 2011

@mijadave ajooooooj. tak som sa konecne dostala na PC, bola som u rodicov v Prievidzi a uz som naspat v Partizanskom. Isla som tam s tak malou dusickou rano, od nedele mi totizto prestali uplne vsetky tehotenske priznaky (svrbenie tela, obrovsky hlad, tazky zaludok po jedle, predmenstruacne krce), uz som myslela na najhorsie. ale ked som tam zbadala tu malu fazulku a to malinke srdiecko, to je neopisatelny pocit. stalo to za tie vsetky mesiace snazenia, liecenia, vysetreni, operaciu... no co ti budem hovorit, ved mas dva zazraky doma 🙂

jarra
3. lis 2011

@antana123
@jeny ďakujem baby 😉 aj ja vám prajem nech sa čoskoro dočkáte // 🙂

kacnov
3. lis 2011

ahoj holčiny tak já jdu zítra na odběr vajíček tak ty co mě znáte budu ráda když na mě budete myslet. v pondělí budu mít ET snad to dopadne dobře

mijadave
3. lis 2011

@elys tesim sa s Tebou 😉
@jarra aj ja Ti prajem coskoro // 😉
@kacnov drzim pasticky, nech vsetko vyjde a vsetko sa zadari 😉

antana123
4. lis 2011

Přeju dobré ránko 🙂
hízím grafík 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/379075

mijadave
4. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Manamani1...........25...........2m...............52...........43............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus Zana21...................30...........4m...............47...........33............................Listovka
Kacnov....................23.........13m...............35...........31............................Clost.,
Petulak1988..........23.........18m.............. 34...........32............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Jeny.........................30............2r................33...........36............................Clost., Duphaston
Fori..........................28.........14m...............32...........28............................Clostik
Lorreine..................28.........1.5r................28............32............................Listovka, Forgravid
Petra273.................37...........6m...............26...........29............13............Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Lenka7791.............29.........11m..............23............33...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Nativanativa............29...........8m..............22............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Safirah....................23..........10m..............21............40...........................Clostil
Aduskatt.................35...........6,5r...............19............33...........................Clost., calibrum
Veji..........................25............8m...............18............28...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Jania023................30............3r.................15............30...........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Golymetr................34..........3m.................14.............27...........................Listovka, alchemilka/kotryhel, grep. dzus
Antana123.............28.........10m...............10.............34...........................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m...............10.............29...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m.................9.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m.................7............27............................Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................17+5..................17+3................10.-12.4.............8.11.........Listovka
Nathali................23............2,5roka.........14+2............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r.................9+1.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................7+1...........................................27.6.2012...........................GS Mamavit

mijadave
4. lis 2011

@antana123 dobre ranko, tak to vyzera, ze ovulka este len bude.... 😉

antana123
4. lis 2011

@mijadave taky si myslím díky no dle toho si myslím že si pregnyl nechám píchnout 14DC to by mohlo být akorát co myslíš???

mijadave
4. lis 2011

@antana123 no neviem, ci aj nie skor... kedy si mavala obycajne ovulku? ja by som povedala zajtra, najneskor pozajtra pichnut, lenze tazko povedat, hoci si myslim, ze BT Ti uz asi nizsie nepojde.... 😉

antana123
4. lis 2011

@mijadave no u Šími mi píchával pregnyl mezi 14-15DC

antana123
4. lis 2011

@mijadave pomůže mi ovulační test???prozradí mi něco???

antana123
4. lis 2011

@mijadave ale u Šími jsme teda nejedla clostil to jsem ovulku měla ted jí nemám

mijadave
4. lis 2011

@antana123 no skus tie testiky, ja som ich nikdy neskusala, ale asi by som na tvojom mieste skusila... kedze beries clostik, ovulka sa Ti mohla posunut, ja som ju mavala napr 13-15DC.... 😉

antana123
4. lis 2011

@mijadave aha tak já zkusím odpo testnot a když nic testnu zase zítra 😉

golymetr
4. lis 2011

holky muj dnešní ovu test takže ovulka ještě bude tak se potulíme 🙂

golymetr
4. lis 2011

ta druhá čárka mi vyjela hned po nasátí takže ovulka jako vyšitá 😀

antana123
4. lis 2011

@golymetr super gratuluju 😉 😉 😉 snad se jich taky brzo dočkám

mijadave
4. lis 2011

@golymetr to je super, tak tulit sa, tulit sa a tulit sa 😀
@antana123 nevoj, dockas 😉

golymetr
4. lis 2011

@antana123 myslela jsem podle bolesti že mam ovulku včera a ono ejhle dnesla bolí bříško víc a taky hleník mam tažnej ovulka 14DC pomohl mi kontryhel pila jsem litr denně 😀 srovnalo mi to cyklus

golymetr
4. lis 2011

@mijadave děkuji to se budem tulit večer a vlastně celí víkend 😀

antana123
4. lis 2011

@golymetr tak to je super já jsme zvědavá na můj ovu testík když tam nebudu nic tak můžu zkusit třeba zase za 2dny že???

antana123
4. lis 2011

@mijadave doufám 😀

antana123
4. lis 2011

my se teda dost tulíme celý tento cyklus abychom jí nepropásli