Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
10. lis 2011

@petra273 ale mna ano, podla mna si bola jasna kandidatka 😉
@kkamca vazne? novy nick? a preco?

petra273
10. lis 2011

@mijadave ještě neházím flintu do žita, po ránu blbě vidím 😀

mijadave
10. lis 2011

@petra273 hej? takze nerozbieha sa spinenie? tak to je super... aj ked viem, ze aj pri tehu mozes na zaciatku trosku spinit 😉

petra273
10. lis 2011

@mijadave já už radši mlčím 😀 prostě jsem si řekla, když to přijde, no bóže už to znám dost dlouho, když ne bude to super. Někdy mám pocit, že bych potřebovala na wc mikroskop 😀 😀

mijadave
10. lis 2011

@petra273 ja neviem, a fakt nechce testnut? 😉

petra273
10. lis 2011

@mijadave uvidím, možná zítra ráno, pokud fakt nedoleze 😀

mijadave
10. lis 2011

@petra273 jasne, ja si myslim, ze uz nedorazi... 😉

petra273
10. lis 2011

@mijadave jestli máš pravdu, pošlu ti metál 😀 😀

mijadave
10. lis 2011

@petra273 heeeej? este ziadny nemam, bude prvy 😀 😀 😀

petra273
10. lis 2011

@mijadave ještě se netěš 😀 😀

mijadave
10. lis 2011

@petra273 a preco, ja si myslim, ze uz pomaly mozem 😉 😀

janielik87
10. lis 2011

Cauko babule, dnes je otrasne pocasie...strasne sa mi "chce" sa trepat na folikulometriu, ked uz aj tak viem "superspravu"... No co uz. Vcerajsi ovu test - ledva duch. Minuly cyklus som na 14DC mala krasne kolajnicky a skakala som tri metre, ze clostil je super a zabral... Teraz nic, no bola som dost znechutena :/ Okrem toho dnesny den zacal tak, ze nam zdochla jedna rybicka v akvarku a svagrovi zrejme ukradli auto...cize fakt to "super" zacina.
Co sa tyka ovulky, ze asi ani nebude...tak vam poviem, ze asi je to aj dobre, lebo mm ma popraskanu kozicku a dost ho snazilkovanie boli, tak teraz pauzujeme.. a keby bola ovula, tak ma sibne... :/

petra273
10. lis 2011

@mijadave důchod k tomu nebude 😀 😀

lorreine
10. lis 2011

@mijadave
@petra273 Holky, ako sa dnes máte? Petro, pozerám, že sme na tom podobne...som dva dni po, čo som mala dostať ms. Ale iba špiním. Dokonca som sa včera musela smiať, pretože je to také hnedé špinenie a len trošku a vyzerá to ako...no viete si asi predstaviť čo 😎. Lietam už fakt ako debil na záchod každých 10 minút a nič nové...Googlim všetko o hnedom špinení, ale najviac ma štve, že neviem, ako mám teraz počítať cyklus...

lorreine
10. lis 2011

@janielik87 To si ho tak chudáčika manžela zničila Ty? 😀

janielik87
10. lis 2011

@lorreine no ved jedine ja :D :D :D ale ak uz robim aj nemozne, aby sa mu to rychlo zahojilo a vcera uz to vyzeralo po 2dennej pauze nadejne, ale nakoniec sme to zrusili, lebo ho to bolelo a chlapi su vacsie padavky ako zeny :P :P ved vies. No tak pauzujeme... Vravim, ze by ma asi porazilo, keby som mala ovulu. 🙂 Takze vlastne asi stastie, ze mi vajka nechcu rast...ach paradox zivota.

petra273
10. lis 2011

@lorreine já jsem asi jenom blbě viděla 😀 netestneš? já jakmile to udělám, tak to určo dostanu 100% 😀 😀

lorreine
10. lis 2011

@janielik87 Je to teda poriadny paradox. Ale zase chlapi sú citliví iba jediné miesto na svojom tele a to fáááááákt prehnane. Ja som raz prehnala na manželovi orál a na druhý deň mal opuchnutý penis...bolo to smiešne a ja som sa naozaj smiala, ale manžel už trochu menej... 😀.
Ale určite daj vedieť, čo bolo vidieť na utz...

mijadave
10. lis 2011

@janielik87 fuha, tak to je fakt nie naj den... u nas krasne svieti slniecko, den vcelku fajn 😉
@lorreine ide to, len mne ovulka tiez nejak nie a nie prist 😠 ovu bolesti mam aj s hlienikom uz od nedele a BT nereaguje... ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/361810

lorreine
10. lis 2011

@petra273 No asi tak ako Ty...nechce sa mi testovať...tak som rozmýšľala, že keby sa to do zajtra nespustilo, tak asi zájdem na krv a budem mať 100%nú istotu...uvidíme. Ale čítala som, že hnedé špinenie može znamenať hormonálnu dysfunkciu...tak to ma naštvalo, ak to tak bude...pretože by to znamenalo, že mi clostilom a utrogestanom navodili ovulku, ale zase rozhodili niečo iné...proste je to na palici...

janielik87
10. lis 2011

@lorreine no toto poznam :D :D ale hej, ved aj on, ked je prilis naruzivy, tak mne tam obcas cosi potrha mierne...ved to je take prirodzene, ze sa sem tam stane...ale teraz sme to fakt nejak prenali asi ci co...aj ked ja teda nemam problem - tuk tuk tuk. Ale asi budeme musiet pouzit lubrikant uz nabuduce, aby sa toto nezopakovalo.
@mijadave no naozaj naprd...uplne som z toho uz na prasky a este sa trepat do mesta za lekarkou busom...brrrr

Jasne, dam vediet, ako som dopadla. Ale necakajte nic pozitivne.

lorreine
10. lis 2011

@mijadave A teplota je akože naspoľahlivejší faktor? Pretože ja som toho všetkého už rozpačitá...ja mám tiež teplotu teraz, čo som merala včera 36,8...ale pred ms by mala drasticky klesnúť, nie?
No tak s manželom proste obdeň skúšajte a uvidí sa...

janielik87
10. lis 2011

@lorreine inak, ja som pred mojou poslednou ms (prvy cyklus s clostilom a duphastonom) tiez spinila :/ a potom jeden den vobec nic a dalsi uz mrcha v plnej parade. Ale verim, ze toto nebude tvoj pripad!!!! 🙂 Ja chcem uz dnes nejaku pozitivnu spravu dvojpalickovu!!!!!

petra273
10. lis 2011

@lorreine nebo to znamená těhu 😉 mě kombinace clostík + duphaston strašně zkrátil délku mrchy na tři dny z toho dva špinění. Doktor se netvářil, že by bylo nenormální,ale stejně se divím...Ale je možný, že nám to rozhodilo hladinu hormonů, přece jen je to sajrajt....musíme doufat, že to budou příznivější zprávy 😵

mijadave
10. lis 2011

@lorreine u mna to vzdy sedelo, ja som podla teploty vzdy vedela urcit plodne dni a ms mi vzdy dorazila po poklese BT... 😉

mijadave
10. lis 2011

@petra273 ja mam ms presne tak, ze prvy den sa rozbehne na cca 24 h silnejsie a potom akoby utne a uz len spinenie... a ked som to povedala dr, tak mi povedal, ze v mojom veku je to uz normalne... tak som sa ho opytala, ze co tym mysli, a on ze zeny okolo 40 to tak niekedy mavaju... ja na neho oci, ze co? ved ja mam 35 😀 a on ze aj tak to nie je nic nezvycajne... ze co stresujem... 😠

lorreine
10. lis 2011

@janielik87 Tak obávam sa, že dvojpaličková správa nepríde z mojej strany 🙂...pred potratom som nikdy takto nešpinila...od potratu som mám strašne rozhádzané...som naštvaná 🙂

kacicqa
10. lis 2011

Babky, takze novinky od lekara...Bola som 19DC na usgecko, ako to vyzera s mojim mega folikom. Presne ako som predpokladala, nepraskol, stala sa z neho cysta, ale pomalicky sa vstrebava uz nema povodnych 29, ale len 19mm. Ostatne foliky uz nebolo vidno. Podla HP ovu bola, ale doktor povedal, ze pri takomto type cyst sa hormony aj teplota tvaria ako by ovu prebahla aj v pripade, ze nebola. Cize tazko zistit... Opakovane mi vzal krv na onkomarker Ca125. Aj ked bol pred troma mesiacmi negativny, vraj sa za ten cas moze vela zmenit. Pri LUF (syndrom nepraskajucich hormonov) byva casto aj endometrioza... Tha uz asi len toto nemam..xyba mi do zbierky. Drzte mi palce, v piatok budu vysledky.

janielik87
10. lis 2011

@lorreine no to nevies 🙂 ja by som ti zelala, aby prisla // co najskor

kacicqa
10. lis 2011

@janielik87 Moja, na ten postkoidany test som sa lekara ani nepytala... ked ma vystasil endoskou taq ma presla xut;o(