Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
21. lis 2011

@manamani1 vies, ani sa jej nedivim, vies, nerastli jej foliky ako by mali... na jej mieste by som tvrdila to iste... 😉 ja som tu uz tiez pisala, ze si myslim, ze tento cyklus aj ja cakam skor na ms ako na // 😒 neviem, som akosi pripravena na to, ze to nevyslo... 😒 a to nie som pesimista, len to tak citim, podla vsetkych priznakov... ☹

janielik87
21. lis 2011

@mijadave
@manamani1 no baby ste strasne zlate 🙂 🙂 ale kedze mi nedozreli foliky, tak skor by som bola nadsena, keby uz aj zajtra dosla mrcha. Vcera som dobrala duphaston a minule mi cca na 6den dosla...ale aj tak dufam, ze teraz to bude skor... lebo v sobotu ideme k mojim starkym na zabijacku a minule som vdaka tabletkam mala mrchu tku silnu, ze az... :/

mijadave
21. lis 2011

@janielik87 ja viem moja... tak ci tak drzim pasticky, nech sa stane tak, ako ma byt 😉

kacicqa
21. lis 2011

@jeny Mne sa z dominantneho foliku urobila cysta, ale uz sa aj vstrebala..a druhy najvacsi folik podla USG vraj praskol 12DC, takze ovu som nemala posunutu... Ax jaj, nefim ci ist ci neist zajtra k lekarovi, spinenie prestalo, mrcha v nedohladne.

mijadave
21. lis 2011

@kacicqa ved chod k dr, uvidis, co Ti povie... 😉

janielik87
21. lis 2011

@kacicqa a testik si neskusila? 🙂
@mijadave dakujem 🙂 a presne nech je ako ma byt 🙂

manamani1
21. lis 2011

@mijadave ja viem, ze jej nenarastli foliky, lenze su aj take pripady aj tu na konovi, ked zena otehotnela mimo plodnych dni, alebo pred a aj pocas mrchy.a preto si myslim, ze prave ked na to nemyslis, a si si na 100% ista ze to nevyslo tak to vyjde.Takze myslela som to v tom slova zmysle, aj ked viem co jej vravievala doktorka na folikumetrii🙂)

manamani1
21. lis 2011

@janielik87 no jasne nech je tak ako má byt, nech mrcha dorazi cim skor, ale nebola by si sklamana predpokladam, keby nedoraila kvoli tomu, ze si tehu, vsak? 😉 😉 😉 😉

kacicqa
21. lis 2011

@mijadave @janielik87 Hej, budem musiet za nim ist zajra. Test som skusila, teda az dva. Aj vcera aj dnes sice slabucky duch, ale asi az po 5 tich minutach, takze to neratam...

mijadave
21. lis 2011

@kacicqa ved jasne, uvidis, co Ti povie... 😉
@manamani1 ja viem, tiez si myslim, ze nadej je vzdy, tiez som pocula o takych pripadoch... 😉 tak ci tak, o par dni sa to rozluskne 😉

janielik87
21. lis 2011

@manamani1 no jasne ze by som nebola sklamana, by som sa zblaznila od radosti... Mne aj tak bolo cosik cudne na folikulometrii, ze na 15DC som tam mala jeden dominantny 1,3cm folik, ktory rastol a na 19DC tam uz nebol... boli tam len o daco mensie foliky :/ Tak asi sa nejako vstrebal, alebo co...alebo zmensil... No bola som vtedy veeeelmi sklamana, ale teraz uz cakam na dalsi cyklus cela napata, ze ako porastu 🙂

janielik87
21. lis 2011

@kacicqa tak potom samozrejme napis, ze ako 🙂 a drzim palce

kacicqa
21. lis 2011

@janielik87 Jasne, dam vediet, dakujem za podporu...

mijadave
21. lis 2011

@janielik87 a mozno, ked tam uz nebol, ze praskol 😉

janielik87
21. lis 2011

@mijadave no ved ale hadam by mi to bola povedala.... :/ no neviem, niekedy mam pocit, ze ona si to ani nezapisuje, ze ake boli kedy..ale mozno jej krivdim

aduskatt
21. lis 2011

@janielik87 a nemohol prasknut? ved za 4 dni vie folik narast na zodpovedajucu ovulkovu velkost🙂) nevesaj hlavku, mozno bola ovula.......

aduskatt
21. lis 2011

a mimochodom, vsetkym vam krasne ranko zelam🙂 a pozor, vonku sa nezabit🙂

janielik87
21. lis 2011

@aduskatt no vies ja som bola na folikulometrii 4x tento cyklus na 9DC potom 12DC a 15DC a zas 19DC... a zistilo sa, ze foliky rastu, ale veeeeeeeeeeeeeeelmi pomaly. Tak cca 1,3mm za den...cize cakanie strasneeee. A v 15DC som tam mala folik 1,3cm ale na 19DC uz am boli len okolo 1,1cm 1,2cm a menej...cize neviem. Ale od 17DC som uz uzivala duphaston, cize nemyslim, zeby ovula tento cyklus bola. Tak ktovie, ci sa ten dominantnejsi nevstrebal.

aduskatt
21. lis 2011

@janielik87 1,3 mm za den?.nechcela si napisat 0,3 mm za den?.ved ale to je uzasna rychlost🙂) pri takej mne rastli tie pstrosie vajka🙂)osobne si myslim......no, ked to poratas podla tvojich info, tak na 18 DC to bolo 2,2 a to na ovulku staci...🙂

janielik87
21. lis 2011

@aduskatt pockaj, tak som to mozno aj doplietlaaaa :D:D :D to by sa na moju nematematicku mysel podobalo...pockaj! :D takze 9DC = 0,58cm 12DC 0,94cm a 15DC 1,3cm :D :D takto je to spravne. No a na 19DC som tam mala len okolo 1cm a ten, co mal byt dominantny nejak nebol.

aduskatt
21. lis 2011

@janielik87 tak to vychadza na 18 DC nieco okolo 1,64 asi..tak to je malo.teda ak to moja aspon trochu matematicka mysel dobre poratala...ale zasa aj zazraky sa obcas deju........

janielik87
21. lis 2011

@aduskatt :D vravela som, ze som to iste doplietla, lebo ked som to ja prvy raz ratala, tak ani nahodou na ovulu... :/ :/ no tak nic, proste len nech cim skor dojde mrcha a skusime vyssiu davku. Drzte palce. Ja si kupim cervene vinko a teply kupel si urobim 🙂 Ale az o dva tri dni, teraz skoda aj cakat. Lebo ja bez liekov mavam neskutocne dlhe cykly.

aduskatt
21. lis 2011

@janielik87 no to vies, ze drzim.vsetky palcicska........nech si soudruzi z NDR daju chvilu dovolenku.nemusia to posrat vsetkym🙂

janielik87
21. lis 2011

@aduskatt no ja im uz varim kavu, nech pekne pridu na navstevu :D :D :D aby mohli aj rychlo odist.

aduskatt
21. lis 2011

@janielik87 no, radsej nech si daju chvilu pokoj, nech mozte v klude otehu🙂

janielik87
21. lis 2011

@aduskatt asi sme sa nepochopili...ja som myslela kremese :D :D

aduskatt
21. lis 2011

@janielik87 ahaaa, ja som zasa myslela tych sudruhov z NDR, co vsetko poseru, hehe🙂))

jeny
21. lis 2011

@kacicqa tak mozno to bolo uhniezdovanie mrcha by sa uz spustila si myslim a nie uplne zastavila

janielik87
21. lis 2011

@aduskatt :D :D :D :D :D no tak ja radsej tych spod cervenej vlajky budem cakat :D

jeny
21. lis 2011

moj dnesny graf http://www.fertilityfriend.com/home/38f81a uz tom fakt nerozumien,kazde rano cakam ze stupne a nic...