Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

stella881
21. lis 2011

ahojte maminy a buduce maminy mozem sa k vam pridat?

aduskatt
21. lis 2011

@stella881 vitaj a zarad sa, xixi

mijadave
21. lis 2011

@aduskatt, @janielik87 dievcata, sa mi paci Vasa debata 😀 😀 😀 kremese a soudruzi 😀 😀 😀
@jeny moja, trpezlivost... ja to poznam, ved som Ti sem davala moj graf, ved pozri, tiez som cakala a moje ovu priznaky sa vobec nezhoduju s BT ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/361810
@stella881jasne, vitaj 😉

aduskatt
21. lis 2011

@mijadave sak ma poznas🙂)

stella881
21. lis 2011

@aduskatt
@mijadave dakujem vam dievcata,neviem mam nieo o sebe napisat? a kde najdme tu tabulku 🙂

mijadave
21. lis 2011

@aduskatt jasne, ze poznam... 😀
@stella881 tabulecku najdes na str. 1455, robievam ju kazde rano alebo pri kazdej zmene 😉

golymetr
21. lis 2011

@mijadave ahojky tak jsem ráno volala k doktorovi a jsem obědnaná na 21.12 první kontrolu snad to uteče

aduskatt
21. lis 2011

@golymetr utece, ale tebe sa to bude zdat dlhoooooooooo🙂

aduskatt
21. lis 2011

@stella881 jasne, pis secko, co o tebe nevieme🙂

mijadave
21. lis 2011

inak dievcata, neviem, ci sa mam tesit alebo nie... ale mm ma vsetko v najsamlepsom poriadku... tak do prcic, kde je probleeeeeeeem???? 😠 jeho dr mi odkazuje, ze sa mam dat vysetrit... to sa da vysvetlit vselijako... moj mm mu aj hovoril, ze som ja ok, ze ma uz vysetrovali, tak mu predpisal profertil... na co je to dobre, ked ma vsetko ok???? 😉

janielik87
21. lis 2011

@mijadave aj tak super, ze ma vsetko dobre 🙂 tak teraz uz si to len pekne natlaci do hlav, ze vsetko funguje a musi to vyjst!!!!

mijadave
21. lis 2011

@janielik87 keby to bolo take jednoduche... 😀 mm mi to oznamil stylom, ze ved som Ti hovoril, ze mam vsetko ok.... co dodat.... 😉

stella881
21. lis 2011

@aduskatt tak snazime sa 14 mesiaov...prvy mesiac som brala clostil nakolko u mna nedohadzalo k ovulke predtym som brala duphaston no teraz mi povedala ze ho brat nemam.... dnes som bola u DR . na folikulometriu a mala som 24mmfolik ale ze mi nepraskol cize mi nevyprodukoval vajicko :( pijem aj alchemilku

golymetr
21. lis 2011

@aduskatt hoooodně moc ti přeji dvě// zasloužíš si je 😉 tfuj tfuj bacilíky

antana123
21. lis 2011

@golymetr neboj to uteče 😉
@mijadave super že to má v pořádku 😉

zuzkag2
21. lis 2011

@mijadave ahoj, toto presne som zazila aj ja...hlavne sa nerozculuj, doki mojho mm napisal na jeho spravu, ze odporuca vysetrenie u psychologa...samozrejme pre mna 😀
aj ja som si myslela, ze som uplne v poriadku, ale nakoniec som sa dozvedela, ze HP nemam uplne 100%, tak teraz beriem clostil a dufik prvy mesiac...a uvidime co bude
aj moj mm dostal profertil, to je ako pre nas femibion 🙂

aduskatt
21. lis 2011

@mijadave na profertil sa vykasli...ak uz, kup selezin ACE, kys listovu a L-karnitin a stoji ta to 20% z ceny profertilu a bude ti to rovnako na hovno ako ten profertil, xixi.............AMH mas vysetreny?

golymetr
21. lis 2011

holky já už mam bříško ted a to jsem teprve začátek 2 měsíce 😀

aduskatt
21. lis 2011

@golymetr dakujem zlatko, ale vcera som sem hodila, co sa toho tyka prispevocek..........

kacicqa
21. lis 2011

Baby, nedalo mi a spravila som dalsi test... Mamatest 10tku, pri nom je casovy limit 3 minuty, duch sa objavil cca do piatich, trochu silnejsi ako vcera... Co si mam o to mysliet? Hlavne ked ja krava som si dala vcera asi 5 vodiek, oslavovala som 30tku+zufalstvo z neprixadzajucej mrchy a bieleho testu ;o(

golymetr
21. lis 2011

@aduskatt četla jsem ho ale i tak natebe myslim ☹

aduskatt
21. lis 2011

@kacicqa jeeeeezisoveprsiakristovahrud.po 50 vodkach by som na tyzden umrela................nuz, asi si tehu.. 🙂

aduskatt
21. lis 2011

@golymetr dakujem🙂)si zalta....ja tu budem nad vami drzat ochrannu ruku🙂dufam, ze ti ta kontrola dobre dopadne🙂

mijadave
21. lis 2011

@zuzkag2 ja sa nezlostim, len ma to mrzi, ze neviem, kde je problem... tak som dufala, ze sa nieco zisti... 😉
@aduskatt ja som myslela, ze ked mu to predpisal, tak si len cast doplaca... ok, necham si poradit... a to AMH mi asi nerobili, lebo ani len netusim, co to je.... 😀 😀 😀

aduskatt
21. lis 2011

@mijadave no, aspon vies, ze polovica problemov je z krku🙂

kacicqa
21. lis 2011

@aduskatt nie 50;o) 5 poldecakov;o)

aduskatt
21. lis 2011

@mijadave profertil je reklama jak prasa...to, co som ti rozpisala je vlastne presne to, co obsahuje profertil, len to je omnoho lacnejsie.........nam ale ani po polroku na spg nic nezmenil.............AMH je antimileriansky hormon.ten moze poukazat na problem.......skus poprosit lekara, nech ti to da vysetrit......mozno bude tam pes zakopany a s tym ti nepomoze ani nejaky DR. Chocholusik na hlavu🙂ale dnes uz vedia aj s tym pomoct, akurat ze nie psychiatri, ale gyndosi

aduskatt
21. lis 2011

@kacicqa jaaj, prepaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac....zle vidim.a to som nepila, xixi

golymetr
21. lis 2011

@aduskatt snad ano po včerejším hororu tady v baráku,normálně tu hořel sousedům botník někdo jim ho zapálil šlehaly ztoho dvoumetroví plameny a já tu řvala na celej barák že hoří měla jsem ztoho šok pak tedy přijely hasiči i záchranka chtěli mi píchnout něco na uklidnění ale bohužel jsem jim řekla že jsem těhotná tak mi jen změřili tlak a puls. naštěstí mi nic nejni tak snad je to vpoho.

zuzkag2
21. lis 2011

@mijadave no ja som sa strasne nahnevala ked som citala, ze mam ist psychologovi, ze to je o psychike, preco sa nam nedari...a 😠 tes sa, ze je mm ok, ked nie su ok spermie, tak to trochu dlho trva, kym sa im pomoze, alebo uz cesta prirodzeneho pocatia ani nie je mozna...