Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

antana123
7. pro 2011

@golymetr tak to je super bud ráda že ti není špatně 😉 a KO to uteče jak nic

golymetr
7. pro 2011

@antana123 až se divim že mi nic nejni při předešlích těhu jsem zvracela a ted nic ale mam větší chut k jídlu

antana123
7. pro 2011

@golymetr aa bud ráda já u malýho zvracela do 20tt a pořád jsme měla žlučníkový záchvaty snad jestli někdy otěhotním tak to bude ok

jeny
7. pro 2011

@antana123 no veru ani len ducha mi neukaze 😠 mozno preto ze bola ovu neskoro tak an LF bude dlhsia

antana123
7. pro 2011

@jeny a kdy si myslíš že byla ovu???

jeny
7. pro 2011

no ten 19dc ako i vyznacil graf, ten digi testik nemam a myslim ze aj tieto by mi uz urcite ukazali keby bol aspon maly naznak hcg takzre mrcha pride no zase neskoro 😠

antana123
7. pro 2011

@jeny ach to mi je moc líto ☹ to zklamání s testu s / je strašný minuly neúspěch jsem ořvala i muž byl špatný a stejně jedem dál no já se jen bojím až nás pošle do centra co nás tam bude čekat

jeny
7. pro 2011

@antana123 no ja dufam ze ti to tentokrat vyjde ked uz budes mat aj taky krasny termin na tetovanie 🙂 ja uz do vianoc nestiham ani len dalsiu ovulku....

antana123
7. pro 2011

@jeny no uvidíme abych nebyla zase zklamaná nechci si dělat veliký naděje bylo by to krásný na štědrý den najít // a mimi by se narodilo na malýho 2 narozeniny ale já nějak nevěřím že to tak bude

antana123
7. pro 2011

@jeny já myslím že termín testování a když najdeš // je vždycky krásný at je to v jakým koliv měsíci 😉

jeny
7. pro 2011

@antana123 no ja som nasla prvy krat // ciarky 26.12 tak som dufala ze aj tento rok to bude v decembri no vlastne na to cakam uz viac ako 2 roky kazdy mesiac ale ten december je pre mna taky naj 🙂

antana123
7. pro 2011

@jeny teda tak dlouho????my ted to bude rok ale myslím že to bude ještě trvat u nás sice já už díky clostilu špalu ale muž nevíme jak se mu to zase zhoršilo lednu půjde na spermio tak uvidíme co nás bude čekat

antana123
7. pro 2011

@jeny já před 2 rokama našla // 16.12

jeny
7. pro 2011

@antana123 no ja som // nasla este v roku 2006 no doteraz ho mam odlozeny 🙂 od vtedy pribuda iba kvantum /

antana123
7. pro 2011

@jeny já právě už měla asi 10 testu se sílícíma duchama a vždycky to MS spláchla tak snad se jednou dočkáme uvidíme na jaře co nám řeknou v centru co se s tím dá dělat a bud začnem šetřit na IVF nebo nám třeba dovolí IUI do toho bychom šli radši ale těžko říct možná by pro nás nebyla na škodu adpoce časem

jeny
7. pro 2011

@antana123 no duchov mavam aj ja obcas no // mam stale na ovulacnych testoch tak aspon daco 😀 ja si myslim ze vy nebudete musiet riesit car, clostil beries iba kratko tak sa urcite do jari podari babo 😉

antana123
7. pro 2011

@jeny no mě na ovulačních // taky dost potěší 😉 no uvidíme

kacicqa
7. pro 2011

@antana123 S clostilom je obrovska sanca na viacpocetne tehotenstvo....Ono nemusia byt uplne rovnake vajicka, moze prasknut 19stka aj 23jka naraz... Joj, to by som brala;o(

antana123
7. pro 2011

@kacicqa aha to jsem nevěděla já myslela že by museli být stejné velikosti no budem rádi když vůbec uděláme jedno natož tak dve 😀

zabka1124
7. pro 2011

@kacicqa mojej dobrej kamaratke sa stalo, ze potratila 9tt, cistili ju a ani jej nestihla prist prva MS a bola v tom znovu a dnes ma krasneho rocneho chlapceka. Tiez jej odporucali pockat par mesiacov , mne tiez, ja som pockala , ona nie , ja nemam babatko a ona zdraveho chlapceka.Podla mna,spravila dobre, maternica bola este pripravena, tak isla na to🙂🙂, ja niekedy rozmyslam, ze sme to mohli skusit tiez!

kacicqa
7. pro 2011

@zabka1124 To je asi 1:1, este porozpravam s mangelom, ale momentalne viem, ze keby som uvidela dve ciarky na tt tak sa poseriem, ale nie od radosti, ale od strachu;o(

bes22
7. pro 2011

Ahoj holky, tak dnes jsem 7DPO, teda pokud to vyšlo. Záčal mě pobolívat podbřišek tak uvidíme co z toho nakonec vyjde.

veronicka33
7. pro 2011

Ahojte dievčatá na 10DC som mala strašný hlien a teraz už nič 😒 iba pobolievanie vaječníkov občas lavý a občas pravý 😒

mijadave
7. pro 2011

@veronicka33 ahoj, ja som 13 DC a nic, ani hlien, ani bolesti ani nic 😒 ale prave som si spravila ovu testik (co uz s nimi, ked som si kupila do zasoby 😀 ) a mam tak krasne rovnako silne // 😉 to bude prva ovulka bez priznakov a bolesti po dlhom case... snad nieco z toho bude... dnes druha injekcia pregnylu, este zajtra posledna tretia a potom duphaston.... 😉

mijadave
7. pro 2011

opravujem, ta testovacia je dvakrat silnejsia ako ta kontrolna.... 😀

veronicka33
7. pro 2011

@mijadave fíha tak to držím moc palce nech sa niečo zadarý,no ja netestujem a ani nechodím ku dr,ale zajtra sa musím objednat ku endokrinologičke už som tam mala ist v oktobri na kontrolu 😒 lebo som jak v piatom mesiaci ☹ stále len priberám a ani tolko nejem ☹

veronicka33
7. pro 2011

@mijadave no my sme vlastne narovnako s cyklom tak veselé snaženie 🙂 😀 nech je na vianoce dobrá správička 😲

antana123
7. pro 2011

@mijadave tak to je super moc držím palce at to výjde 😉
já mám teda ovu příznaky fakt strašný strašně mě bolí břicho i hlen je chvilku mě bolí pravá a chvilku levá strana no snad mi už zítra bude líp 😒

ingris
7. pro 2011

@mijadave nápodobne ja ju mám dnes takú istú 😀

mijadave
7. pro 2011

@veronicka33 jeeeeej, ozaj, sme rovnako na tom... 😉 dakujem, aj Tebe drzim pasticky, nech mame dobre spravy na vianoce 😉 moj mm dnes nie je doma, ale po polnoci sme istili a zajtra vecer ked pride, poistime zas 😀 snad to bude stacit 😉 ja som doteraz netestovala ovu, len min. cyklus sa BT spravala veeeelmi cudne... a tento to nie je tiez najlepsie a k tomu este vobec nema ovu priznaky, dokonca ani hlienik... a to pijem poctivo grepovy dzus aj alchemilku 😠
@antana123 dakujeeeem aj ja Tebe 😉 uz len kvoli tym bolestiam, co mas Ti prajem, nech Ti to uz vyjde a na vianoce mozes mm dat testik s // 😉
ja prikladam tiez //, hoci len z ovu testiku, ale aj tie potesia 😀