Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jeny
29. pro 2011

@antana123 podla mna je to meranie BT super, keby sme neboli take nedockave tak by stacilo sledovat bt a netestovat vobec, ja som pevne rozhodnuta ze tento cyklus testnem najskor 11DPO ale akurad vcera mi prislo 30testov tak sa bojim ze to zas nevydrzim 😀

jeny
29. pro 2011

@mijadave ahoj tak som rada ze aspon meranie ti ostalo 🙂 mozes obcas nahodit grafik nech vieme ako na tom si 🙂

antana123
29. pro 2011

@jeny držím palce at IUI klapne a můžu se zeptat jak to probíhalo???byla jsi na laparce před IUI a muž je v pořádku????

jeny
29. pro 2011

@antana123 ja som nebola na laparke, predpokladaju ze mam priechodne vajcovody lebo mi na to robili HSG vysetrenie ale to uz je viac ako 4 roky este ked sme sa o malu snazili tak neviem,len dufam ze je to ozaj priechodne, manzel ma spg v poriadku akurad ze ich bolo menej dnes pretoze sme nedodrzali dlhsiu abstinenciu, som sa bala ze foliky prasku skor tak sme to predvcerom aj doma poistili. Priebeh bol celkom v pohode, bolo to raz dva zavedene cez krcok, potom 10minut som oslala este "lezat" a islo sa domov 🙂 museli u mna pouzit aj nejake klieste pretoze sa nemohol dr dostat cez krcok tak trochu z toho krvacam ale som rada ze som to vyskusala kiezby to vyslo 🙂

antana123
29. pro 2011

@jeny moc přeju aby to vyšlo taky bychom to chtěli vyzkoušet ale záleží na spermiogramu jak výjde doufám že po vitamínech bude zlepšení at na to můžem jít v únoru končím s clostilem a na březen se objednáme do centra tak uvidíme co nám řeknou byla bych ráda aby se to příští rok nějak vyřešilo ale nevěřím tomu zatím ☹ ☹ ☹ ☹

manamani1
29. pro 2011

@strawbery nevadi, hlavne aby tam bolo to co ma🙂

strawbery
29. pro 2011

@jeny tak držííím päste 🙂 ....jasné, už dlhšie rozmýšlam, že sa dám do tabulky 🙂 ...idem našej zlatej tabulkárke napísať údaje
@mijadave ahojky, však a pridáš do tabulky 😀 ...takže vek 27, snažíme sa 2roky a dva mesiace, dnes som 24DC, môj cyklus je cca 35DC a čo ešte?....no dpo som 2...a ešte...užívam clostil, pregnyl, duphaston 😀

jeny
29. pro 2011

@antana123 no ja dufam ze do toho centra vam uz nebude treba ist a zadari sa aj bez ich pomoci 😉 vraj 50% uspechu je pozitivne myslenie ale ja som vecny pesimista tak teraz sa snazim verit tomu ze to tentokrat vyjde ale aj tak niekde v sebe som presvadsena ze nie, no uvidim, teraz musim nejako prezit tie nasledujuce dni do testovania nech je uz test akykolvek chcem vediet na com som

antana123
29. pro 2011

@jeny no držím palce aby byl pro nás pro všechny byl Nový rok ten nejlepší 😵 😵 😵 😵 😵 😵

antana123
29. pro 2011

@strawbery no jenom se přídej 😀

cuculik1
29. pro 2011

Takze hcg za rovnych 48 hodin narastlo z hodnoty 51 na 65, ubohe, lekarka sa tvarila velmi skepticky, vravela ze ocakavala aspon 100, kontrola znova o dva dni.....ale uz neverim

cuculik1
29. pro 2011

tak vsade pise, ze je to bud mimomaternicove alebo chemicke, boze len nech to nie je to prve.... mam strach

jeny
29. pro 2011

@cuculik1 no to je asi fakt velmi slaby narast ☹ a neurobia ti este sono? tam by mali vidiet ci je nieco v maternici aby vylucili mimomaternicove

cuculik1
29. pro 2011

@jeny na sono je skoro, na utz sa da nieco vidiet az od hodnoty 1000 , uvidim co bude v sobotu

nativanativa
29. pro 2011

@mijadave hm zaujimave , lebo v pondelok som mala ovu bolesti , tak preto mi to je divne 😒

anag
29. pro 2011

@mijadave aha. Díky. Já myslela,že mi to stouplo takhle po tom clostilu.

Holky přibraly jste během jeho brání?

mijadave
29. pro 2011

@anag ano, ja som pribrala za rok 12kg ☹
@strawbery jasne, pridam Ta 😉

mijadave
29. pro 2011

@cuculik1 to ma mrzi, ale snad nie je este nic stratene, stale je nadej 😉

fifitko25
29. pro 2011

@mijadave si pribrala po clostile 12 kg? ako dlho si ho brala?

mijadave
29. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Petulak1988..........23.........18m..............50............39...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r...............49............34...........................Listovka, Forgravid
Lenka7791.............29.........13m.............44.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Kacnov....................23.........13m..............38.............51..........................Clost.,
Janielik87..............24...........8m..............33..............31.........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m............28..............21.........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m...............26..............31........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............26..............29........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Strawbery...............27..........2r..................24..............35............2..........Clostil, pregnyl, duphaston Jeny.........................30.........2,5r...............19...............37.......................Clost., Duphaston
Nativanativa............29.......10m...............18...............34........................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Majkushka.............32...........7m...............15...............28.......................Clostil, utrogestan, befoli
Zana21...................31...........8m...............14...............29.......................Clostil, merional, listovka
Safirah....................23..........10m..............14...............30.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34.........21m...............10................26.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel Antana123.............28.........10m.................9................29.......................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Ingris......................31..........6,5r.................9................30.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Govinda .................31.........35m................8................37........................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Jania023................30............3r..................6................32........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další ..pohlaví
Terioza1..............22...................................25+5..................25+5................10.-12.4...............3.1.................................HOLKA
Nathali................23............2,5roka.........22+1............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............17+0.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............15+0..................14+2................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m.............11+2...................11+5................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m................9+5...........................................28.7.2012...........................
Veji......................25................8m................6+1....................5+3..............22-28.8.2012.........26.1.

mijadave
29. pro 2011

@fifitko25 brala som ho 7 cyklov, no 4 cykly som brala aj fytosoju 😉

fifitko25
29. pro 2011

@mijadave ja som na clostile II. cyklus, spolu s dufíkom - tiež mi nerobí dobre 😒 čo to je fytosoja?

mijadave
29. pro 2011

@fifitko25 fytosoja je prirodny estrogen, je to prirodna nahrada clostilu... nie je na lekarsky predpis a nevysusuje sliznicu tak ako clostil... vela bab preslo po dobrati clostilu na soju a dost ich aj otehotnelo... hoci ja nie som jedna z nich... ☹

fifitko25
29. pro 2011

@mijadave fíha, dobre vedieť, ďakujem 😉 mne doki vravel, že na clostile ma môže držať tak 4 mesiace, lebo potom už môže viac škodiť, ako slúžiť.... tak dúfam, že to na II. cyklus už vyjde, zajtra idem merať folíky 😉
držím ti palce, aby sa tehu čoskoro podarilo aj tebe 😉

mijadave
29. pro 2011

@fifitko25 dakujem... ja uz ale nie som snazilka, my sme to vzdali... predsa len uz mam 2 deticky, tak si len nedavame pozor, ale o nejakom snazeni sa uz neda hovorit... proste som vzdala liecbu, uvidime, mozno sa naozaj zadari, ked to nechame tak... 😉
pri soji je vyhoda v tom, ze to mozes uzivat dlhsie, hoci odporuca sa pauza aspon jeden cyklus po 3 cykloch uzivania 😉 drzim pasticky na zajtra, nech su pekne velke a nech sa aj Tebe cim skor zadari a najdes // ako dialnica 😉

mijadave
29. pro 2011

@jeny jasne ostalo... 😉 a tu je moj grafik, este nie som ani po ovulke.... 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/mijadave

fifitko25
29. pro 2011

@mijadave ďakujem moja 😉 tiež držím pastičky, aby sa podarilo aj pri "ne-snažení" , niekedy to takto ide rýchlejšie ako pri snažení 😉

mijadave
29. pro 2011

@fifitko25 dakujem, tak snad ano 😉 a ak aj nie, tak zivot ide dalej 😉 a daj zajtra vediet, ako si dopadla na folikulometrii 😉

anag
29. pro 2011

@mijadave 12kg tak to je tedy mazec. Jak dlouho už clostil bereš?

mijadave
29. pro 2011

@anag brala som ho 7 cyklov a tiez som brala 4 cykly som brala aj fytosoju... najprv som ho brala 3 cykly, potom som mala 1 cyklus pauzu a laparku a potom znova 3 cykly... potom som mala pauzu, pocas ktorej som brala fytosoju 4 cykly, 2 cykly som nebrala nic a znova jeden cyklus clostil+pregnyl+duphaston... mala som ho este 2 cykly brat, no s mm sme sa dohodli, ze koncime s liekmi, stacilo... 😉 takze som ne-snazilka 😀 jednoducho som uz bez liekov, nic necasujeme, len si uzivame a nechranime sa... 😉 a som sa rozhodla, ze zacnem chodit na spining a zacnem doma cvicit zumbu, zajtra mi ju kamoska donesie, tak snad pojdu zas kilecka dole... 😉