Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

manamani1
8. led 2012

@micak zadarilo, ano pekne!

zabula
8. led 2012

Ahojky holky,chtěla sem se prosím vás zeptat,když je folíku víc s clostilbegytem,vyroste aspon jeden z nich?ve čtvrtek sem byla na folikum.a dokt.říkal že jich je tam dost,ale všechny mají 12mm,na testu se čárka zesiluje pomali.Beru ho 2měsíc, 2denně.Myslíte že by ovu mohla být?já nikdy neměla tolik folikulů a nevím jak to je,jestli když je jich víc, taky dozrávají,dokr.mi to nedokázal říct,díky

jeny
8. led 2012

baby ved ja viem ze este mozem dufam, ale radsej sa pripravim na tu horsiu moznost nech som potom milo prekvapena ako zivit v sebe falosne nadeje 🙂 no nepridate sa radsej k mojhu testovaniu v stredu? 😀 ja mam v stredu volat do centra ako dopadol test, nezlomim vas aspon o jeden den??? 😀

jeny
8. led 2012

@strawbery a ty si dnes na tom ako s nevolnostami? dufam ze dnes ta zaludok netrapi 🙂
@majkushka aj mne v poslednej dobe dost casto trpnu nohy aj ruky, hlavne v noci sa na to budim tak si davam magnezium uz par dni malo by to pomoct

majkushka
8. led 2012

@jeny aj ja si davam magne ale to mi skor tak ako s pravej strany maternice vystreluje do nohy a do križou v takych intervaloch musim zmenit polohu a je oki a tak dookola

strawbery
8. led 2012

@jeny nevolnosti už nemám, dakujem za opýtanie 🙂 ......no a ja mám mrchu dostať v ten štvrtok, tak ja dokonca aj rozmýšlam či vo štvrtok ešte nepočkám, že ako a testnem až v piatok

antana123
8. led 2012

@strawbery ty nenapínej a testuj ve středu 😀 😀 😀

antana123
8. led 2012

@zabula zdá se mi že sílí jak je to dlouho co si byla na UTZ???

antana123
8. led 2012

@zabula můžou ti růst až 2mm denně takže ted klidně můžou mít 18mm já myslím že ovu bude a BT neměříš???

antana123
8. led 2012

holky mám dotaz taky jste KO po utroši???

majkushka
8. led 2012

@antana123 ja teda hej ale len od včera , včera som mala 7 tabletku až včeera som ostala ležat a hlava sa mi kruti a žaludok boli

strawbery
8. led 2012

@antana123 :D .......ja si nič nenahováram radšej......tie stavy tiež môžu byť aj z liekov

antana123
8. led 2012

@majkushka já mám 6 a jsem unavená jako nikdy teda 😒

antana123
8. led 2012

@strawbery jo to je fakt ale u tebe je veliká naděje 😀
@majkushka a u tebe taky 😀

jeny
8. led 2012

@antana123 ja mam tiez cudne stavy, toci sa mi hlava dost casto, no citala som ze pri vkladani nebyvaju velmi take stavy vraj skor ked sa prehlta tak som svoje stavy pripisovala nizkemu tlaku ale mozno to je fakt z utrogestanu

antana123
8. led 2012

já se teším až skončím, utroš at mám trošku sílí zase

strawbery
8. led 2012

...ja naštastie dnes večer posledná tabletka a mám zas chvílu pokoj

antana123
8. led 2012

@jeny no já ho polykám já na to zavádění moc nejsem navíc mám věčně výtok 😒

antana123
8. led 2012

@strawbery já ho jim až do 27DC a to jsme dneska 19DC 😒

zabula
8. led 2012

@antana123 teplotu si neměřím,z ní sem vždycky matěj a nevyznám se v tom,byla sem tam ted ve čtvrtek,14DC,to čárka byla uplně slabá.Podbřišek mě pobolívá pořád od pátku,ale jestli to není ještě od tuleníčka,co já vím.

majkushka
8. led 2012

@strawbery aj ja to pripisujem liekom určite 🙂

antana123
8. led 2012

@zabula to určo ještě vyrostli neboj možná je ta dávka málo já mám 3x1tbl a na 14DC jsme měla folík 25mm tak možná by ti měli zvýšit dávky jako mě 😉

antana123
8. led 2012

@zabula když jsem měla 2x1tbl tak na 14DC jsme měla folík 20,5mm

strawbery
8. led 2012

@zabula nie,nie....to ti určite foliky rastú....ja som minulý mesiac bola na 13DC a foliky 9 a11mm a potom na 19DC už mi dr.oznámil, že mi akurát praskol už........no a testík silnie ako vidím, takže nemaj boja 😉

strawbery
8. led 2012

@antana123 aj mne zvýšil na 3x1....takže budúci cyklus hrúza a des stavy 😠 ...teda ak....

antana123
8. led 2012

holky mám depku tolik mojich známích otěhotnělo a ani nechtěli a my se tolik snažíme a nic ☹ ☹

antana123
8. led 2012

@strawbery já jsem v pohodě žádné stavy žádné bolesti podbříšku jen 1x nebolí mě ani prsa jen byl kotel hlenu a ted zase výtok 😲
určo už zvyšovat nebude potřeba a ty najdeš krásné // 😉

zabula
8. led 2012

@antana123 no já ho v prosinci měla 1denně 3-7DC a 16DC sem měla 1folík 23mm,a tři 11mm,ovu byla.
Ted sem o brala 4-8DC,dva denně a folíci všechny 14DC 12mm,tak nevím jak to moje tělo reaguje.
Ale prý ovulaci mám.Tak já už clostil.nechtěla napsat,ale dokt.mi řek že je potřeba abych ho brala 4-5měsíců,a dřív,že jak ho beru že je pozdě.
Akdyž se nezadaří zase v ovulce,prý pudu na operaci,to se bojím,už jednou sem byla ze srustama a cystou.Cysta tam prý žádná není,ale když po sobě neotěhotním v ovu,vypadá to na nepruchodné vejcovody zase,jestli se mě tam zase ty srusty neudáli.Co si o tom myslíš?díky

strawbery
8. led 2012

@antana123 mojaaaaaaaaaaa, tak to ti verím, že depka s toho ked počuješ, že dookola teba otehotnievajú.....ale neboj nič, pretože v centre prídu na to, kde je pes zakopaný a vyriešia to 🙂 ...a budeš onedlo aj ty kolajnice ukazovať 😀

mijadave
8. led 2012

@stella881 moja, to mi je luto... tak uvidis, no stale je este nadej 😉
@manamani1 tak ten Tvoj graf, no mam dost... si teda mala ovulku tak neskoro 😲
@zabula ja som mala viac folikov naraz a ovulku som mala, takze neboj, oni pekne narastu, ako Ti pisala antana, rastu tak 2mm za den... 😉
@jeny no uvidim, mozno sa tam zas spat hodim... 😉 Tvoje pocity velmi dobre poznam, radsej byt prekvapena ako sklamana... ale iskierka nadeje tu stale je... 😉
@antana123 pekna profilovka 😉