Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ika84
9. led 2012

@antana123 dakujem len sa mi zdá, že nejak vela báb je v takýchto témach, och joj....

antana123
9. led 2012

@ika84 jo jo je nás hodně je to velké trápení ☹
@jeny viděla jsem dušíka super zítra budeš zase testovat????

ika84
9. led 2012

@mijadave no ja som mala spoluziacku a ona mala prechod v podstate uz odmalicka, aspon takto nam to interpretovala ked prisla od lekara s placom a pred 3 dnami porodila svoje 2 dieta 🙂

mijadave
9. led 2012

@zabula dakujem, aj Ty mas krasne deticky 😉 jasne, budeme bojovat...

mijadave
9. led 2012

@ika84 jej, to fakt ? to je super 😉

ika84
9. led 2012

@mijadave jj aj ja som bola vraj zázrak a este mam dvoch mladsích súrodencov 😀

mijadave
9. led 2012

@ika84 tak ja nie, ja som bola pokus, kvoli ktoremu sa nasi museli vziat 😀 a potom mame povedali, ze dalsie deti asi nie, stale mala zrasty a vzdy po operacii otehu, takze mam este dvoch bratov 😀

ika84
9. led 2012

@mijadave priroda si poradi, tak sa idem najest, lebo vraj som velmi chuda, že aj to moze byt pricina 🙂 to je svokrina a mamina teoria 😀 😀 😀

mijadave
9. led 2012

@ika84 jasne, ja sa tiez lucim, idem domov, nakupit si nieco na zajtra, lebo asi od zajtra zacinam 90 dnovu dietu, lebo ja som naopak dost pribrala.... tak pa, budem tu zas zajtra....

majkushka
9. led 2012

@jeny ahojky tak som nevidržala a testla

majkushka
9. led 2012

@mijadave mam testik

majkushka
9. led 2012

@mijadave určite je super mamina ju držala a zhodila 24 kg

antana123
9. led 2012

@majkushka to je nádhera gratulu a tiše závidím 🙂

antana123
9. led 2012

@majkushka kolik jsi DPO??

majkushka
9. led 2012

@antana123 12 dni po pregnyle / na 4 den som ho už nemala v moči som testla / a dnes podla bazalky 11 DPO zajtra ešte spravim jeden

antana123
9. led 2012

@majkushka je to super čára gratuluju to je jasná věc 😵 😵 😵 😵 snad se takové tlustice taky někdy dočkám ☹ ☹

antana123
9. led 2012

já nevím jestli bych sem na MK neměla přestat chodit upadám do deprese všem vám to moc přeju jen ta naše beznaděj mě dostává fakt do deprese omlouvám se vím že se to nehodí ale nevím co dělat ☹ ☹ ☹ ☹
s mužem se hádáme milujeme se jen proto jedno jinak spolu nic nemáme dost mě to snažení ničí a ničí to i lásku mezi náma ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

majkushka
9. led 2012

@antana123 zlatko ani toto nebolo len tak tiež po laparke a clostiku a všetkeho dookola a osem mesiacou snaženia , ja viem že je to u vas ine , ja som pred malou mala tak že dva roky pod nožmy mala som endometriozu aj ty budeš mat neboj . No a možno keby ste sa milovali s lasky a nie pre babo , aj ja som už bola zufala tiež sme mali s.. len preto že to bolo treba , ale teraz sme si povedali že to bude ine 🙂 , a milovali sme sa

antana123
9. led 2012

@majkushka já vím že sis vytrpěla svoje to asi všechny tady jen mě to dostává na kolena nejen tady ale i známe dokola pořád je nějaká těhu a ani nechce je to na nervy ☹

majkushka
9. led 2012

@antana123 uživaj si malinkeho a nemysli na to , ano dookola je kopa tehul čo ani nechcu a my sa trapime 🙂

antana123
9. led 2012

@majkushka díky 😉 je ten život nespravedlivý zítra mi bude zase líp asi už mám nějak všeho dost a hlavně po tom utrošu mi je fakt zle ani jídlo mi nechutná co mám ráda asi ho začnu zavádět at mi je líp 😉

mijadave
9. led 2012

@majkushka jeeeeej, velka gratulacia 😉 a priznam sa, ze Ti zavidim, ale v dobrom 😉 tento testik je uplne jasny 😀
@antana123 moja, uplne presne viem, ako sa citis... ja som depkovala cez sviatky... suhlasim, ze je to nespravodlive, ze v okoli ine maju aj ked nechcu a nam to nejde... no s tym nic nespravime... ine neostava, len ist dalej... viem, ze sa Ti to zda teraz tazke, ale neboj, treba sa odrazit od dna a ist dalej... na depkovanie ma kazda z nas OBCAS narok, no nemozme sa v tom utapat, nedame sa... 😉 slniecko musi aj pre nas vyjst 😉 na dialku Ta objimam 😉

antana123
9. led 2012

@mijadave díky moc jsi zlato 😵 😵

majkushka
9. led 2012

@mijadave ale druhy co som teraz spravila je negativny , tak neviem neviem hinten som robila o jednej , len som nič nepila od rana iba kavu , a teraz druhy a na nom ani duch , ☹ cim to je

fifitko25
9. led 2012

@majkushka vidím koľajnice???? skveléééééééééééé blahoželáááááááááááááám 😎 😎 😵 😵

mijadave
9. led 2012

@antana123 moja, nie je zac, je mi to luto, ked ma ktorakolvek z nas depku, strasne by som Vam vsetkym priala // co najskor a aby nas depky zdaleka obchadzali... 😉
@majkushka tak to je fakt zvladtne... nechapem... ake testy - znacku si pouzila? a aku citlivost? nebol ten druhy 25?

majkushka
9. led 2012

@fifitko25 nie druhy je negativny

majkushka
9. led 2012

@mijadave no praveže ten prvy bol 20 ka a ten druhy 10 čo som robila teraz možno bol zly ten ranny

fifitko25
9. led 2012

@majkushka a ten si si robila poobede? ten druhý?

mijadave
9. led 2012

@majkushka a aku znacku testu si mala? najspolahlivejsie su mamatesty, viamed, gravitest, wondfo a clearblue... shity su rapiclear, woman secret, pepino a one step...