Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
25. led 2012

@janusa_ urcite sa najde 😉
@kessica neboj, 12DC je tak akurat, ale ak sa bojis, tak chod uz na ten 9DC 😉 @lorreine Ti presne napisala, viacere Ti vieme rozpravat o tom, ako prilisne nutenie mm do snazenia sa o mimi ma neblahy vplyv na vztah... nemozes mu povedat, pod na to, mam plodne dni... treba navodit atmosferu, aby sa necitil nuteny, ale ziadany 😉
@lorreine kilecka idu pomaly dole, uz je dole 4kg 😉 na zumbu chodim 2x tyzdenne, zatial nejde castejsie... v piatok idem aj s detmi 😉 presne mimi je prvorade, ja ich velmi rada priberiem naspat, ak by sa konecne zadarilo 😉

majkushka
26. led 2012

@kessica tak prvy cyklus clostil 1x1 , foliky na 12 DC 20 mm na 14 DC 24 mm pichnuty pregnyl ovulka nastala 16 DC , tento cyklus clostil 2x1 foliky na 11 DC 24 mm a idem dnes dnes som 13 DC dam vediet ako som dopadla určite stači ist až na 12 DC ked 10 ti vychadza na sobotu , inak u nas sa folikulka plati takže 20 eur za každým fu je to dosť dam vediet ked dojdem ako som dopadla

majkushka
26. led 2012

@janielik87 dobre ranko
@mijadave dobre ranko mm neprišiel , ale teplota ešte nestupla tak dufam a modlim nech vyrži , idem na folikulku dam vediet
@kessica dobre ranko

mijadave
26. led 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC..............PC......DPO.......Vitamíny a další
Kytula......................33...........1r..................48..............40.......................Clostil,listovka,pangamin,alchemilka,lanové semena,Hormeel
Zuzi_k.....................29...........2m................41...............28.......................Duphaston
Govinda .................31.........35m...............36................37..........3..........Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Janielik87..............24...........8m................27...............34.........11..........Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m..............26...............30.......................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Drndapetka...........27.............4r.................21...............31...........5..........Clostil,duphaston,femibion 800,kontryhel,ACC long,metformim
Petulak1988..........23.........18m...............18...............34.......................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Stella881................22..........14m..............18...............37.......................Clostil, Pregnyl, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Kacnov....................23..........13m..............17...............50.......................Gynex
Nativanativa...........29..........12m..............17...............29.......................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Ili08.........................28...........5m................15...............29.......................Clostil, estrofem, utrogestan, listovku
Strawbery...............27...........2r..................15...............37.......................Clostil, pregnyl, duphaston
Majkushka.............32...........7m................13...............28.......................Clostil, pregnyl, utrogestan, befoli
Safirah....................23..........1r...................13...............29.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34...........2r..................10...............28.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Antana123.............28...........1r....................9...............27.......................Sanus
Ingris......................31..........6,5r..................9................28.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Manamani1...........25...........6m..................9...............45.......................Clostil,duphaston,Alchemilka,myší chvost,gravital,maca,grep.dzus
Mijadave.................35..........2r.....................8...............28.......................Alchemilka, grep. dzus
Zana21...................31...........8m..................6...............36......................Clostil, merional, listovka
Jania023................30............3r...................4................30......................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................29+5..................29+5............8.-10.4.2012...........31.1............................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........26+1............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................21+0.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............19+0..................18+2................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............15+2...................15+4................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............13+5..................13+6................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r..............10+6............................................16.8.2012............13.2.
Veji......................25................8m...............10+1..................10+3..............22-28.8.2012.........26.1
Jeny....................30................2,5r................6+4...................5+6.................21.9.2012..............31.1.....listovka

mijadave
26. led 2012

dobre ranko dievcata 😉
@govinda ahoj, to je dost, ze si sa ukazala 😉
@majkushka drzim pasticky 😉

manamani1
26. led 2012

@majkushka 20eur za kazdu folikulometriu?

majkushka
26. led 2012

@manamani1 ano zlato za každu takže každy mesiac aj s liekmi 60 eur

majkushka
26. led 2012

@mijadave dakujem

manamani1
26. led 2012

@majkushka to máš súkromníka?

majkushka
26. led 2012

@manamani1 ano asi

janielik87
26. led 2012

@lorreine ale ano, ja si hladam stale nieco nove 🙂 Sem tam sa mi podarilo ist aspon opatrovat male deti. A teraz pestujem na balkone kvety :D Pred Vianocami som zase vypekala asi 7druhov kolacov. Potom som ich rozdala. :D Snazim sa daco. eraz anglinu zlepsovat a chcela by som sa konecne donutit aj cvicit. Len sa stale neviem rozhupat... Neviem ako na vec 🙂

janielik87
26. led 2012

@majkushka no a to som si ja myslela, ze ked som dala za uplne prvu 15E a za kazdu dalsiu 5....ze to je dost... FU!!! ZE 20!!! To je hrozne....

ingris
26. led 2012

@manamani1 za každú folikulometriu 20 eur tak to je sila a ešte si aj pýtajú pridať ja síce tiež platím ale len 7 eur ja teraz 4cyklus a 3X1 nieje to bohve čo nieje mi z nich najlepšie tak som zvedavá či tam budú aspoň 2 folici 😀

manamani1
26. led 2012

@ingris to nie ja mam 20EUR za folikulometriu!!! 😉

jeny
26. led 2012

Caute baby, mne uz byva dost zle,sice ziadne vracanie ale take hnusne sliny mam pomaly cely den v ustach akoby to vracanie uz malo prist ale nepride...toto iste som mala aj pri prvom tehu
@lorreine a vy ste ako dopadli s tou Kanadou,idete nakoniec ci ostavate doma?
@janielik87 viem si predstavit ako ti je doma, ja to uz zazivam 3 mesiace co som na pn a uz z toho saliem, uz sa mi nechce ani na nete sediet lebo stale citam iba to iste, no uz mam pn iba do 15.2 a potom do prace aj sa tesim aj sa bojim kvoli tehu pretoze robim 10hodin na nohach takze nic moc

janusa_
26. led 2012

Pekny den prajem, ja som dnes 1DC nastastie 🙂 asi nikdy som sa netesila tak z MS ako dnes. Bola som si po vysledky hormonalneho profilu hranicne mam zvyseny prolaktin , testosteron ale dr. povedala ze to nie je take strasne.. V sobotu zaciname s clostilom ,uvidime🙂

janielik87
26. led 2012

@jeny no ved je to na nervy, nemyslela som si, ze budem tak dlho doma :/ ale co uz, snad sa zadari aj s pracou aj s tehu uz konecne by bolo nacse. No moja, to nie je dobre, ze budes 10hodin na nohach...ale snad uz bude malicke pekne zabyvane v domceku ;)

lorreine
26. led 2012

@jeny Dakujem za opytanie. Kanada stale plati, povedali sme zamestnavatelke, ze som tehotna a ona bolo v pohode. Povedala, ze sme predsa mladi manzelia a je to prirodzene, ze chceme mat dieta. Takze super. Ale cakame na viza, Problem je v tom, ze je na Slovensku velky zaujem o tieto viza a miesta su obmedzene. Takze neviem, ci sa na mna dostane. Manzel problem nema, v Polsku je miest dost. Takze uvidime. Hned ako dostaneme viza, kupujeme letenky a ideme 🙂.
Inak s tymi nevolnostami, tiez som to mala tak podobne, ziadne vracanie, iba take neprijemne pocity. Ale aj to prestalo. Vlastne mi teraz nic nieje...Dufam, ze je vsetko v poriadku 🙂.

mijadave
26. led 2012

@lorreine neboj, urcite je vsetko ok 😉 ja ked som cakala maleho, citila som sa zo zaciatku podobne, bolo mi cudne, ale potom som sa citila lepsie ako netehotna, som vravela, ze by som mohla byt tehu furt... 😀

ingris
26. led 2012

@manamani1 jéj sory akási som zmetená

lorreine
26. led 2012

@mijadave Tak ja sa necitim lepsie ako netehotna, pretoze nemozem chodit na niektore svoje oblubene cvicenia ako bodystyling. Ale citim sa v pohode. Nevolnosti ziadne, na prsia (veeeelkeeee) som si zvykla, uz ani tak nebolia len su citlive. Ja dufam, ze je vsetko ok, ale napadaju ma take katastroficke scenare...snazim sa vyhanat z hlavy. Inak zacinam mat trochu vystuple brusko, akokeby som sa strasne najedla. Asi to uz za chvilu neschovam. Ale dufam, ze aspon do toho NT screeningu to nejak utajim. Zatial to viete len vy tu a jedna moja super kamoska. Inak ale mam strasne chute, co by nebolo take strasne, ale rychlo sa menia. Takze mam na nieco strasnu chut, idem si to kupit a kym pridem domov, tak uz na to chut nemam...a tak dokola 🙂.

ingris
26. led 2012

Kacnov prišla som na jednu stránku kde je Gynex lacnejší stojí 17,20 ked si objednáš tovar za 30 eur neplatíš dovoz ak chceš pošlem ti stránku

mijadave
26. led 2012

@lorreine presne ako si pisala, snaz sa ich vyhnat z hlavy, ved si uz v 11tt 😉 vsetko bude ok, neboj... a tie chute 😀 take ja mam a to tehu nie som 😀 ale teraz nie, zvlastne, ze sa to teraz nejak upravilo 😀

veronicka33
26. led 2012

@mijadave ahojky ako sa darí?mna ten kašel nejako neprechádza,v pondelok už idem do roboty snád sa to ulaví trošku 😒 Už by sme sa aj mohli začať snažilkovat nie?Dnes som 10DC hm,ale teraz ked som chorá tak neviem,ani muž nemá nejako náladu radšej mu ani o tom nechcem hovorit že by sme mohli lebo ho odradím a bude nervozny hmmm no neviem,uvidíme či sa dostaneme do toho aj bez nejakých prekážok ☹ ale včera som cítila lavý vaječník a dnes už nič a hlieny ani nemám iba slabé 😒

mijadave
26. led 2012

@veronicka33 takze sa to nelepsi? ☹ jasne, mm nic nehovor... 😉 ved mas na neho nejake finty, nie? 😀

veronicka33
26. led 2012

@mijadave ani nie stále dost kašlem,ale už myslím vykašliavam.Jasne že mám finty len či bude chciet teraz ked som chorá 😒 hm no uvidíme rozmýšlam či si nemám kúpit ovu testy aby som aspon vedela že kedy možeme 😀 ani neviem kedy mávam ovu lebo raz mám 31 cyklus potom 28 hm ?ked to rátam tak že 14dc ale to nieje stále pravda však?býva aj neskor?

mijadave
26. led 2012

@veronicka33 no moj zas tvrdi, ze ked som chora, treba zdravy pohyb na zdravom tele 😀 ovu moze byt aj neskor, ale aj skor 😉

veronicka33
26. led 2012

@mijadave No ved práve 😀 tak uvidíme 🙂len dúfam že nebude neskoro 🙂

mijadave
26. led 2012

@veronicka33 drzim pasticky, aby nebolo 😉

ika84
26. led 2012

ahojte, tak ja sa chystam v pondelok na gyndu, mrcha nikde uz skoro 12 týždnov takze ma cakaju zrejme zase hormony...ale aspon jedna pozitivna sprava, od dnes maám novú prácu, tak ze ak sa nepodari otehu aspon budem mat nieco, co ma zamestna...