Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

manamani1
24. únor 2012

@kessica 😉 ...nie je ani jeden pozitivny, a u nas je to hlavne aby bol pozitiv 😎

kessica
24. únor 2012

@manamani1 sak ano . . . aj to bude 😀 😀

veronicka33
24. únor 2012

@manamani1 no teda aj ja budem testovat až okolo 16tej :(testla som dnes o 12 tej a cítim lavý vaječník 🙂

xradka79
24. únor 2012

ahoj holky, jsem tu nová, tak snad jsem se s mým dotazem trefila do správného tématu:o) Jsem ze všeho už nervozní, tak pokud se najde někdo, kdo má podobný problém nebo umí poradit, budu moc vděčná. S manželem se snažíme o mimčo něco kolem roku. Byl mi zjištěn anovulační cyklus a mám za sebou první dávku clostilbegytu (3.-7.DC).Druhý den po dobrání mě strašně bolely vaječníky a měla jsme břicho tvrdé a nafouklé. Od 10DC jsem zkoušela ovu testy - 11DCráno byly čárky téměř stejné a následující dny už byla druhá čárka vidět jen trošku.Odpo 11DC jsem byla na folikulometrii, kde mi zjistili jeden dominantní folikul vel 17mm. 12DC večer jsem si měla píchnout Otrivelle (něco jako Pregnyl) a snažit jsme se měli ten den a následující dva dny. Dnes jsem 14DC. Tak to bylo nastínění mého problému a teď k dotazu 🙂 Od středy mě při sexu docela dost píchá na vaječníkách, tudíž jde spíš o utrpení než radost ☹ Může to být následkem injekce nebo třeba jde o známku ovulace? Vůbec nepozoruji ovulační hlen - viděla jsem ho tak 10-11DC. Kdyby došlo k ovulaci dřív tak by to na folikulometrii viděli,ne? Od soboty, tj. 15DC mám začít brát Utrogestan. Je možné, že by se i po injekci ovulace objevila později než do 3 dnů - tudíž by bylo riziko, že mi Utrogestan ovulaci blokne? Jsem z toho zmatená. Dnes je mi úplně hrozně - zle od žaludku a to mám jít na ples ☹ Tak co, poradíte prosím?

manamani1
24. únor 2012

@veronicka33 ktory DC si? ja si citim tiez lavy, tak potom napis, ako si dopadla,oki?

manamani1
24. únor 2012

@mijadave zajtra mam upravit tabulku? pri snazilkach kazdemu o den viac, a pri tehulkach?

veronicka33
24. únor 2012

@manamani1 Dnes som 11DC a ty?prečo je lepšie robit ovu až neskor?ja sa v tom nevyznám 🙂

majushkab
24. únor 2012

@kessica folikulometriu už mám za sebou a pondelok sa ide na ďalšiu....asi 5 najväčšich mali od 16mm do 18 mm pondelok mi už pichne aj pregnyl 🙂 teraz su ešte malé aj keď na 10DC to vraj nieje zlé 🙂 ...no ale ja mám odnes taky viacej vodnastý vytok...môže byť ?predtym som to nepostrehla...neviem či to dobre či nie?

veronicka33
24. únor 2012

@xradka79 Ahoj tak ja som brala tiež jeden čas clostyl taktiež ako ty od 3-7 dní ale ja som mala príznaky bolenia hlavy nafuknuté brucho a pribrala som 8 kg s toho :(určite by to dr videl že ovu prebehla tak asi to máš s tej injekcie,bohužial mne nikdy pregnyl nepichli tak netuším aké príznaky sú s toho 😒

mijadave
24. únor 2012

@manamani1 moja, ak mozes tak zajtra aj v nedelu.... dakujem. 😉 ano, pri snazilkach o 1 den viac a pri tehulkach tiez... tam ako mas TT (dle ms).... TT(dle UTZ), cize ak je tam napr. 33+6, zajtra uz bude 34+0, v nedelu 34+1... ak je tam 30+2, zejtra bude 30+3 atd..... 😉

xradka79
24. únor 2012

@veronicka33 je to možný.zajímalo by mě, jestli se může stát, že po clostilbegytu a následném Pregnylu vůbec nedojde k ovulaci. Tobě se podařilo otěhotnět?

mijadave
24. únor 2012

@xradka79 ja som mala clostil+pregnyl+duphaston a ovulka vzdy bola, sice sa mi nepodarilo otehu, ale nevadi, pomohlo mi to upravit cyklus... ja som mala podobne priznaky do ovulky ako Ty, no to, co popisujes, o bolesti pri sexe, to som mala len pri ovulke, urcite nie po pregnyle.... lebo som to mavala aj po dobrati tejto liecby... ono to moze ale byt z tej liecby, telo ma co robit s tolkymi hormonami... lebo ja som uz 3 cyklus od poslednej liecby a priznaky mi ustupili 😉 ale nie je od veci sa na to opytat dr 😉

mijadave
24. únor 2012

ok dievcata, ja sa lucim, prajem Vam krasny vikend, s tabulkou ma zastupi @manamani1, budem tu zas v pondelok 😉 pa

manamani1
24. únor 2012
veronicka33
24. únor 2012

@xradka79 Nie nepodarilo brala som ho asi pol roka s prestávkami :(ale po clostile ovu určite je 🙂

veronicka33
24. únor 2012

@manamani1 no ešte pár dní 2-3 dni a bude to možno už na ovu 🙂čo myslíš mám skusit teraz alebo neskor testnút? 🙂

manamani1
24. únor 2012

@veronicka33 pila si?

veronicka33
24. únor 2012

@manamani1 nie 🙂nepila som nič teraz som si urobila kávu 🙂

manamani1
24. únor 2012

@veronicka33 tak testni,potom vypi kavu!...a napis alebo hod sem vysledok!

veronicka33
24. únor 2012

@manamani1 ok idem na to 🙂

veronicka33
24. únor 2012

@veronicka33 mala si pravdu 😀 je to o dost silnejšie necham to vyschnut trošku a dam foto 😀
😀

strawbery
24. únor 2012

pekný piatkový podvečer babenky, vidím, že sa tu ovuluje jedna radosť 😀 ....tak držím palčeky

ili08
24. únor 2012

@xradka79 ahoj,měříš si aspoň BT?Podle grafu by jsi mohla zjistit jestli ovu proběhla-myslím ale,že pokud jsi píchla Otrivelle tak ovu proběhla a teď už nezbývá než čekat 😉

veronicka33
24. únor 2012

@strawbery ahojky no skušam ja 😀 dala som dnes o 12tej a tera o 5tej pozri 😀

strawbery
24. únor 2012

@veronicka33 :D.......no kukám, kukám, že silnie 😀 .....supeeer, tak moc držím palce

fifitko25
24. únor 2012

@xradka79 ahoj, ja mám clostil tretí krát a vždy mi po ňom narástli folikuly a pregnyl pomohol ovulácií... dovtedy to zrejme u mňa neprebiehalo, folíky mi nerástli a tým pádom asi ani ovu nebola.... ja som z neho nepribrala, ale cítim sa zvláštne, keď ho užívam, mám citlivejšie prsia, bolia ma, čo je nezvyčajné.... nám sa to už podarilo, keď som mala clostil druhý mesiac, boli 4 pozitívne tehu testy, no telo nakoniec plod vylúčilo.... takže určite ver lekárovi a uvidíš, že to dobre dopadne 😉

fifitko25
24. únor 2012

baby je možné že cítim, ako mi rastie vajko v pravom vajkovode? popicháva ma v ňom od rána, ale nie je to taká pichľavá bolesť, ale ako keby sa mi tam niečo napínalo a vystieralo... ?? ešte som to nemala 😕

manamani1
24. únor 2012

@veronicka33 no ako?

veronicka33
24. únor 2012

@manamani1 pichá ma v lavom vaječníku 😀 ale ked sa pozriem na test tak ta čiarka je slabšia ako kontrolná 😀 takže asi až zajtra bude silnejšia 😀

veronicka33
24. únor 2012

@fifitko25 zmenila si fotku?pekna 🙂