Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenkahh
7. kvě 2012

@milacik3 no ja mám tiež problém z nepravidelnou ms. este ked som brala antikoncepciu, tak mi po vysadení asi tak 4 mesiace chodila presne a ked už so mna vyšli hormony, tak to už islo dole vodou 😠 dokonca po antike som aj také tri cykli sama ovulovala. ale vtedy mi doktor povedal, že po vysadení sa snažiť až po troch mesiacoch. a práve odvtedy som nemala ovu ☹

milacik3
7. kvě 2012

@lenkahh hm no neviem ako to moze vplyvat na to ze ked vydadis nemozes sa snazit..vsak nikde nie je napisane ze by sa to hned podarilo...ale tak snad vie co hovori...mas dobreho doktr si s nim spokojna lebo to je nahlavnejsie...aby ti pomohol....a kolko sa snazite? my idemem do 5 mes.sanzenia

lenkahh
7. kvě 2012

@milacik3 môj doktor je veľmi dobrý. dnes ked som mu povedala, že som mala negat. testy, tak vravel, že nemám byť smutná, že raz určite budem tehu 😉 jemu ja verím, on je fakt výborný 🙂 no my budeme mať teraz v máji šiesty mesiac. takže podobne ako vy 😉 ale až teraz to bolo prvý krát s ovulkou. skoda, že to tak dopadlo 😒

kacule34
7. kvě 2012

tak už sa to srovnalo......aj teploty, aj testy sedely.....ted uvidime jestli jsem tak strasne nafoukla, protoze se zadarilo nebo proto, ze dostanu menzes
[url=http://www.fertilityfriend.com/home/3ccab3/]My Ovulation Chart[/url]

milacik3
7. kvě 2012

@lenkahh tak nie vzdy sa to podari...ale aspon vies ze zabrali leiky a mala si ovulku 🙂 tak drzim palceky nech druhy c. je uz uspesny 🙂

lenkahh
7. kvě 2012

@milacik3 dakujem, ja si na druhý cyklus trošku este počkám, zato tebe nech ten druhy víde 😉 🙂

mijadave
7. kvě 2012

dievcata, tu je nasa tabulecka, rano nesiel mk 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Ald...
@milacik3 tak si to daj ako prvy mesiac alebo mu zavolaj 😉

danda81
7. kvě 2012

Ahojky holky, beru clostík 2. cyklus, dneska proběhl utz a píchli mi pregnyl 5000. Zítra máme státní svátek ideální čas na snažení 😀 .

mirellka
7. kvě 2012

ahojte , chcem sa spýtať,brala som teraz prvýkrát clostil 1 tabl od 3 do 7 DC na 11 DC folikulometria,doky povedal že mám 3 dominantné foliky no na 13 Dc mi oznámil že foliky veľmi pomaly rastú resp.sa zastavil rast.Tento cyklus som aj poctivo merala Bt a podľa grafu ovu ani nebola.Tretí deň mám PMS a dnes ráno som začala špiniť na hnedo no nejak to prestalo ale PMS stále cítim.Dnes som 27 DC a cykly mávam viac dlhšie cca 33-35 ako kedy.Ked mám 28 je to skôr vínimka.Myslíte že je to rozbiehajúca mrcha alebo to môže byť aj niečo iné ? Stalo sa vám že ste pri clostile ovu ani nemali? Ďakujem za odpovede 🙂 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mirellka/gra...

isabellaa
7. kvě 2012

@mirellka no asi to je mozne, brat clostil a aj tak nemat ovu, lebo ja som brala takisto ako ty a lekar povedal, ze nie je dostatocna odozva- nenarastli do potrebnej velkosti a ovu asi nebude, teraz som 2cyklus s clostilom ale uz po 2tbl.

mirellka
7. kvě 2012

@isabellaa a aké máš dávkovanie? mne povedal že ešte jeden cyklus necháme dávku ako som už písala a ak by sa to zopakovalo tak mi zvýši dávku,no ešte mi nerobil ani HP tak nechápem...

isabellaa
7. kvě 2012

@mirellka od 3dc, 5dni po 2 tbl.. A HP ti mal robit este pred nasadenim liecby 😒

kacule34
7. kvě 2012

Holky, je možné mít týden po ovu těhotenské příznaky? Je mi nějak divně....točí se mi hlava, vše mi smrdí...mám zimnici a pak horko......nafouklé břicho......ale možná jsem si to vsugerovala......

mirellka
7. kvě 2012

@isabellaa to si myslím aj ja no je mi blbé hovoriť dr.ako by mal postupovať. Tak tebe dal hned riadnu dávku a ani si ovu mala či nie?

mirellka
7. kvě 2012

@kacule34 robila si testík ?

kacule34
7. kvě 2012

@mirellka robila a nič. je to asi ještě brzy.....anebo nebudu. V sobotu som si robila test, mala som ducha...ale to beru len tak, pretoze minule pondeli mi pichli pregnyl a ten vraj robi testy falesne pozitivni

mirellka
7. kvě 2012

@kacule34 ale ked tam bol duch tak asi niečo sa deje 😉 🙂

kacule34
7. kvě 2012

alebo dialo.........pretoze duch bol, teraz nic

isabellaa
7. kvě 2012

@kacule34 ja som mala nieco podobne po clostile, ale nic mi nesmrdelo, najme teplo -zima, ale prajem Ti aby to boli tehu priznaky, aspon by si to tu presekla a dala nadej 🙂

isabellaa
7. kvě 2012

@kacule34 to je este skoro na test ked si mala minuly podnelok pregnyl...

kacule34
7. kvě 2012

no teraz som si nalakovala lehty a chce sa mi grcat a toci sa mi hlava......ale mozno to mam vsugerovane 😀

isabellaa
7. kvě 2012

@mirellka ako som pisala 😉 vyssie, 1cyklus davka po jednej tbl denne, 5dni, asi ovu nebola a teraz 2 cyklus ale uz 2tbl denne 😉

kacule34
7. kvě 2012

@isabellaa po clostyle som mala toto prvy mesiac, tento druhy uz nie.....mam dnes alebo zajtra dostat menzes....zatial ma brucho neboli, len ma nadyma a citim v bruchu tlaky

isabellaa
7. kvě 2012

@kacule34 vidis, aj ja si idem nechty namalovat 😀

isabellaa
7. kvě 2012

@kacule34 hmmmm, no uvidime o den alebo dva, hlavne pohodicka a chod robit nieco ine, aby si nato tolko nemyslela 🙂 , ja som si myslela, ze mozno...kedze po vysadeni dufika mi mrcha dosla az na 7den a nic, lepsie prekvapko ako sklamanie

kacule34
7. kvě 2012

@isabellaa no jasně, uvidíme 😉

piefunko
7. kvě 2012

ahojte kocky, ked papate clostik 1tbl denne tak si ho davate rano alebo vecer? idem tento mesiac prvy krat na to tak sa tesim a dufam ze zaberie 🙂

mamartinka
7. kvě 2012

@piefunko ak mas jednu denne tak kludne rano.

kaculkadraculka
7. kvě 2012

Ahoj holky, nebyla jste některá na laparce s drillingem nebo skarifikací vaječníků?
Mám polycystické vaječníku a tuto léčbu mi navrhla moje Dr., nyní čekám na MS a pak budu užívat Clostyl, snad zafunguje...

isabellaa
7. kvě 2012

@piefunko ja som brala rano po jedle