Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kacule34
13. čer 2012

@isabellaa mojko drzsa, ved niesi sama. Ja viem, ze to je velmi tazke.....ale poradi sa. 😉

kacule34
13. čer 2012

já to nechápu, test je absolutně bílý.......jestli není něco špatně ☹

kacule34
13. čer 2012
isabellaa
13. čer 2012

@kacule34 ja viem, ved je nas dost vela, ktore tuzia po babu, ale raz si hore a raz dole, no a ja momentalne na dne ☹ , ja to mam vzdy tak, raz za cas to na mna pride, hlavne ak je znovu z mojho okolia niekto tehotny, este aj na dovolenke bola jedna baba tehotna....same tehotne

kescha
13. čer 2012

baby ja viem tiež o čom hovoríte ... v práci šéf po mojej svadbe začal zháňať baby na môj zástup, že keď odídem na materskú, aby boli krytí a poviem vám už sa dve vystriedali, lebo otehotneli a už sa vracajú do práce aj naspäť a takisto je to aj v okolí mimo práce ...

kacule34
13. čer 2012

@isabellaa ja viem, taky to mám hore dole

bambul7
13. čer 2012

@milacik3 chcela som tym povedat, ze aj ked min.cyklus slo len o biochemicke tehu, tak telo malo trosicku rozhadzane hormony mozno a moze to byt dovod, preco ti mrcha teraz meska. Ovulku si mala kedy? Ze mozno len skor si testovala...

bambul7
13. čer 2012

@venuss proveru som kedysi mala.. mrcha mi chodila ako hodinky 🙂 Tak nech cim skor dostanes 🙂

bambul7
13. čer 2012

@isabellaa hlavu hore. Najhorsie, co mozes robit, je upinat sa na babatko.. potom to nepojde. telo na psychiku reaguje velmi citlivo, viem o com pisem. Ja som prisla o babatko v 10.tt minule leto. trvalo mi 9mesiacov, nez som sa prestala na otehotnenie upinat. Niezeby som nechcela, ale musela som sa k tomu postavit tak, ze ak raz pride, bude tu. ak nie, su ine moznosti. Clovek to jednoducho musi prijat. lebo inak casom zisti, ze cely jeho zivot sa toci len okolo potencionalneho tehotenstva, bazalnej teploty, ovulacie atd....
skus sa zamerat nachvilocku na nieco ine a prestat sa tehotenstvom tolko zapodievat. viem, ze baby neznasaju tieto slova, ale ja som si tym presla a momentalne som v stadiu, ze aktivne nesnazilkujem, ale ked pride,potesim sa...

milacik3
13. čer 2012

@bambul7 toto ja netusim lebo ma nic nebolelo takze neviem ci bola ovulka alebo nie....viem ze na 13DC som mala 17mm ale neviem ci praskol

bambul7
13. čer 2012

@milacik3 ja som ten posledny cyklus nemala nejake bolesti a aj tak som ovulovala. tento mesiac som ani clostil nemala, ani bolesti, ale podla hlienu a krcku by som povedala na 99% ze ovu bola, kedze aj mrcha dosla na den presne ako pri clostile..
Robili ti len tu jednu folikulometriu? Skoda.. 1,7 je slusne na 14.DC, takze si kludne niekedy okolo 17.-18. dna mohla mat ovulku, ak by, ale mohol rast neskor aj velmi pomalicky....

milacik3
13. čer 2012

@bambul7 hm je to mozne neviem, ja som si myslela ze asi nebola ...ked ma nic nebolelo. Som si myslela ze vzdy to musi boliet ked je ovulka... Tak mozno bola neviem...

bambul7
13. čer 2012

@milacik3 nemusi boliet. to je velmi individualne. niekto to citi, niekto ma viac hlienu (vacsinou to tak je alebo by teda malo byt) 🙂

milacik3
13. čer 2012

@bambul7 no neviem tak ja neviem ci som mala mozno aj ano....hlien mam este aj teraz neviem preco...ale pojdem doktorovi a uvidim

zuziklc29
13. čer 2012

@kacule34 dakujem pokaldik,len keby som sa do toho aspon trochu rozumela ☹

monika8737
13. čer 2012

@milacik3 @isabellaa inac mna vie najviac rozhodit hlavne to vypytovanie z okolia, ze kedy babatko. Akoby to bola samozrejmost otehotniet. pocuva sa to veru tazko a uz neviem co mam odpovedat. mne este pridava moja svokra. ta sa nevie dockat vnucatka, ona otehotnela ani nevie ako v 17-tich 🙂 no a teraz vzdy ked vola, tak len ze kedy to uz bude a aby sme sa uz zacali snazit aspon. akokeby sme to posledneho pol roka nerobili 🙂 manzel ju hned odbije, nastastie ten to zatial berie sportovo, nerobi z toho vedu, ze sa zatial nedari. mama ma povzbudi a ta mi vzdy skor povie, ze no a co, vsak si este mlada, urcite to pride neskor. no ale svokra ma depta. nemate podobnu svokru? 😀

katche
13. čer 2012

Baby, vy ste zbehlejsie v tychto veciach....11DC som mala folik 14,9 mm, dnes robila kontrolné Sino a už tam nebolo nic, včera a predtým v noci ma tak fajne pichlo pri vajecnikoch.
Žlté teliesko údajne niekedy na sone nie je vidno, a bola tam aj nejaká voľna tekutina okolo maternice...ja už som z toho jeleň, ale ze veľký....

mijadave
13. čer 2012

@isabellaa
@milacik3 baby, uplne Vas chapem, je to des, zvlast, ked sa v okoli vyskytne niektora , ktora otehu a ani nechcela... 😠 a tu sa clovek snazi a pcha do seba vselico a nic 😒 no ale zivot ide dalej, verte tomu, ze ta bolest, ktoru citite, postupne ustupi, uz to nebude az take, bude to slabnut... 😉 raz budete kocikovat vlastne babatko 😉

adaivo
13. čer 2012

ahojte,
som tu prvýkrát a potrebovala by som poradiť.začali sme chodiť do Heliosu, ja všetko ok, zatiaľ, partner má zlé spermie, nedokážu sa samé prehrýzť a preto nám majú naplánovať pohlavný styk.na 3.-7. den cyklu mám brať Clostilbegyt tbl ráno a večer a potom si mám zavolať a objednať sa na 10. deň na ultrazvuk a pichnú mi aj inekciu Pregnyl.ak sa to nepodarí majú nám naplánovať insemináciu.ako to prebieha?kde sa pichá inekcija?dík za radu

mijadave
14. čer 2012

dobre ranko dievcata 😉 tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@adaivo pregnyl sa picha do zadku, nie je to nic strasne, da sa to vydrzat.... ale o inseminacii Ti neviem napisat, nebola som na nej 😉

prajem Vam vsetkym krasny a uspesny dnik 😉

paulik1
14. čer 2012

ahojte, hlásim 1deň cyklu :( povedala som si tentokrát, že nebudem testovať do mrchy a dobre som urobila, bolo by to zbytočné.. a to som mala 5 folikúl..pôjdem už teraz do 4tého cyklu s clostilom, no čo už. môj muž každý mesiac po ovulke za mnou dva týždne chodí s tajným úsmevom, že som tehotná, a ja ho vždy nakonci schladím :(
ale zas však máme už 1 krásne dievčatko, tak môžem byť šťastná. ja viem.

kescha
14. čer 2012

@adaivo ahoj ... mne pregnyl pichli do zadku ... mala som prvý cyklus s clostilom, avšak neúspešne, tak sa chystáme na ďalší a zajtra idem k dokymu na kontrolu, tak možno spomenie aj insemináciu ...

kescha
14. čer 2012

@paulik1 5 folikúl?... tak to bolo teda poriadne veľa ... sranda, že vám nezakázali PS ... ja som prvý cyklus s clostilom, tak sme boli s manželom v nádeji, že sa to už po 2 rokoch podarí, no žiaľ prišla mrcha ... manžel to tiež so mnou prežíva, keď sa nakoniec dostaví, ale potom dvíhame hlavy a ideme do ďalšieho boja 🙂

adaivo
14. čer 2012

@mijadave
@kescha ahojte ďakujem za info, mne povedali, že raz skúsia naplánovať ten pohlavný styk a potom už inseminácia,keď sa ani to nepodarí tak na jeseň umelé oplodnenie, nechcú čakať nakoľko už budem mať 37 rokov...tak uvidíme

isabellaa
14. čer 2012

@monika8737 ja bohuzial svokru nemam, zomrela, este skor ako som ju spoznala ☹
Ona chce len dobre a neuvedomuje si to, ja ked som este netuzila po babu, tiez som sa vypytovali parov, ktore boli dlhsie spolu, ze kedy budu mat male a teraz viem, ze pre kazdeho to nemuselo byt prijemne

kescha
14. čer 2012

@adaivo tak nech sa čím skôr podarí ... 🙂

adaivo
14. čer 2012

dík len mám z toho všetkého obavy, ked neviem čo ma čaká...
@kescha

petanevesta
14. čer 2012

ahoj holky, měla jste některá ovulku kolem 20. dne i s Clostíkem? Mudra mi minule řekla, když jsem byla 13DC na UTZ, že je ještě brzo a dneska jdu znova a to jsem 19DC. Prý moje tělo může kopírovat jakoby můj přirozený cyklus a ty já mívám dlouhé....je to pravda? 😕 Trošku mám stres, aby tam nějaký folíci byli 😖 měřím si BT a ta je zatím pořád nízko, ale břicho už mě pobolívá od čtvrtka, tak snad se "dole" něco děje 🙂

isabellaa
14. čer 2012

@petanevesta ano, kludne mozes mat okolo 20dc, aj s clostilom

kescha
14. čer 2012

@adaivo asi každá z nás si tým prechádza, všetko je raz po prvé, ale tá túžba po rodinke je asi ten správny pohon ako všetko prekonať a nakoniec aj zvíťaziť 🙂 ... ja som mala tiež podobné pocity ako ty, keď som sa chystala na laparoskopiu