Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

piefunko
27. srp 2012

@iknella jej pozeram ze uz ma predbehla @anait 🙂

anait
27. srp 2012

@piefunko 😉
A este, ze hypotyreoza je znizena funcia stitnej zlazy...vraj by som mala byt pri sebe, ale som jak palicka 🙂

piefunko
27. srp 2012

@anait to som aj ja 😅 ze aj koli tomu mi hapruje mrcha niekedy a chyklus, ovula a tak, lebo som chuducka... no co uz, ani tak, ani tak 😝

iknella
27. srp 2012

@piefunko ďakujem, zase som múdrejšia. 🙂

anait
27. srp 2012

@piefunko ani tak dobre, ani tak, co sa im hodi na vysvetlenie, to vyuziju ...

piefunko
27. srp 2012

@anait presne, zeny pri sebe maju pcos, zeny "pod sebou" nemaju koli tomu ovu.. ach boze vsetko je take zlozite
no prave mam pred sebou skatluku so sojou, tie kapsule vyzeraju hrozivo, su megavelke, ale idem do tohoooo 😀

anait
27. srp 2012

@piefunko boze ja sa s takymi velkymi vzdy dusim, mne to nejde prehltnut 😀
Urcite chod toho, drzim palce 🙂

iknella
27. srp 2012

@piefunko a aké si dostala kúpiť? Držím palce! 😉

piefunko
27. srp 2012

@anait @iknella diky baby, mam normalka fytosoja forte od ani neviem koho, taky zltooranzovy obal to ma, nejake LV distribution ci co, ale tie maju vsade v lekarnach.. len pisu mi baby ze 6-6-7-7-8 a to sa mi zda vela, ale asi nebudem vymyslat a idem do toho, je to ako 2 clostilovske tabletky ... brala som po jednej predtym, tak skusim co to da 😅

iknella
27. srp 2012

@piefunko tak aj mňa to čaká, fúúúuž teraz mám hrčku v krku 😀 , ale čo by sme neurobili pre mimi!!! 🙂

piefunko
27. srp 2012

@iknella no sak toto, ja vzdy ked nico "taketo" robim, kuknem hore ze: vidis co maminka vsetko pre teba robim, tak nezlosti maminku a pod uz dole do bruska" 🙂 zatial neposlucha, nezbednik jeden 😀

piefunko
27. srp 2012

@anait @iknella uz su vo mne, vsetkych 6, skoro sa mi nezmesili do ust 😀 😀 tak som pila vodu a preglgala ich zaroven, no haluz, taak baby drzte teda palce uvidime ako dopadnem, snad sa nedochramem este viac 😀

anait
27. srp 2012

@piefunko co si, urcite to bude dobre...ked to vies, deti maju svoju hlavu, darmo im ty budes hovorit...ale ako vidim ty si pripravena na chlapca 😉

piefunko
27. srp 2012

@anait no ja chcem strasne babu, ale kazdy mi hovori ze to bude chalan... vsetky kamosky naokolo co su /boli tehu maju chalanov a jedna jedina teraz susedka odvedla ze bude mat babu, a mm segra teraz porodila (no v juni) druheho chalana, tak som chcela babu do rodiny... ale tak co uz, nenahnevam sa ani za chlapca, ze ano 😀 😀 a vies ake su zeny, ako nahle povies co "chces" ako keby si "nechcela" to druhe pohlavie, pritom myslim ze uplne kazdej mamine je to jedno a chce len to jedine, ale prose niekde dnu si zelas tak trochu bud babu alebo chlapca 😵

saurer
27. srp 2012

Ahoj holky, ptala jsem se, jestli některá nemáte zkušenost se zvýšeným testosteronem. Asi ne. Nevadí. Včera jsem snědla svůj první Clostil. Můžu se vás zeptat, jak dlouho ho už užíváte a nebo spíš jak rychlé je otěhotnění po jeho užívání?

iknella
27. srp 2012

@piefunko presne tak v nútri si niečo prajeme, ale v podstate je to jedno, len nech to je a je to zdravé!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja tajne chcem babu, manžel chalana, ale keď sa to podarí budem najšťastnejšia na svete a je to nakoniec jedno 😲
Tie tabletky to znie hrozivo (sója), ale ja viem že to je najmenej čo môžem teraz spraviť pre svoje dieťa!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Ktorý DC si?

anait
27. srp 2012

@piefunko
@iknella môj muž je nesmierne naštartovaný na dievča, on o chlapčenskom mene ani diskutovať nechce 😉 ja by som tiež radšej dievča, keďže chalana máme, ale mám pocit, že ak bude, takbude chlapec 😉 mne to je jedno, ja sa budem tešiť tak či tak...

@saurer tak to je skutočne ťažko povedať, niekto po prvom cykle, niekto vôbec...ja ho beriem prvý cyklus - výsledok je zatiaľ neistý, ale skôr negatívny vyzerá...uvidíme, čo ďalej

saurer
27. srp 2012

@anait a můžu se zeptat z ajkého důvodu ho máš nasazený?

miky
27. srp 2012

Ahoj mohla bych poprosit o radu, ve čtrvtek si mám vzít první tabletku clostibegytu, mám zatím předepsanou 1x za den, ale nikde jsem nenašla kdy ho mám brát (doktor mi řekl, že to bude v příbalovém letáčku a tam to není). Takže bych potřebovala poradit, zda ho berete ráno nebo večer, popř. zda je to jedno tak co je podle vašich zkušeností lepší. Děkuju 😎

anait
27. srp 2012

@saurer nedozrievanie folikulov...

@miky doktor je blb...mne kázal polovicu ráno, polovicu večer ´, ale myslím, že baby brávajú jednu celú naraz, ale neviem kedy...snáď ti povedia

piefunko
27. srp 2012

@miky ahojky, ja som si davala rano jednu, aby cim skor zabrala 😀 😀 po ranajkach a zapila dostatkom vody 😉

piefunko
27. srp 2012

@iknella @anait mojmu je jedno co to bude, vravi ze chalan je ok, ale ja stale ze babu babu, tak mu vzdy prve vyzliekam ponozky pred keksikom 😀 uz z toho mame predohru hehehe, ale jasne ze je to jedno 😉

mijadave
27. srp 2012

ahojte, oneskorene, ale predsa je tu nasa tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

maciatko248
27. srp 2012

@saurer @miky ja beriem clostik teraz druhy cyklus, prvy som brala 1 tabletku denne rano a tento druhy cyklus 2 tabletky, (jednu rano druhu vecer inak mal by sa brat v rovnakom case) lenze som po mimodeloznom a tento cyklus to vychadza prave na stranu kde nemam vajcovod tak sme dohodnuty ze buduci mesiac bude ta spravna strana tak dufam ze sa konecne zadari 🙂

piefunko
27. srp 2012

@saurer ahoj, ja som ho brala 2 mesiace a zatial nic, ale kockam sa podarilo aj na prvy, druhy krat v pohode otehu, ide o to ako na neho zareagujes, niekto potrebuje vyssiu davku, niekomu staci len "popohnat" foliky nech rastu rychlejsie 😉 kolko tbl beries?

maciatko248
27. srp 2012

@piefunko 😀 😀 😀 tak to citam prvyk krat ze nesmie mat chlap ponozky a bude holka 😀 😀 😀

anait
27. srp 2012

@piefunko že ponožky, ty si ksicht 😀 😀 to kde si na to prišla...??

@maciatko248 a prečo by sa mal brať v rovnakom čase...? ja som brala ráno, večer a folíky krásne 3

saurer
27. srp 2012

@maciatko248
@piefunko
Beru jednu tabletku. Jde o to, že jsem po HA, ani před ní jsem pořádně nemenstruovala a teď antikoncepci jen a jednou a pak už 4 měsíce nic. Šla jsem si nechat agolutin a hned mi dal Clostil s tím, že když to teď nezabere, že mi dá dva. Z krevních testů mi právě vyšel lehce zvýšený testosteron a doktor říkal, že by to mohl být důvod, proč nemám MS pravidelnou.
Mám z toho smíšené pocity, radost i zoufalství, že otěhotnět v mém případě nebude nic lehkého

maciatko248
27. srp 2012

@anait hm mne to hovoril manzel 😅 je magister v lekarni a stale hovori ze hormony sa maju brat priblizne v rovnakom case 😕 takze ja ich beriem presne 6:30 cca a 18:30 - po tych 12 hodinach 🙂 ale ked ich beries nepravidelne a foliky su pekne tak to je len super 😉

maciatko248
27. srp 2012

@saurer ja som brala tiez prvy cyklus 1 tabletku mala som ovulaciu ale nebola som pod utz a podla mna sme nevychytali ovulku ....bola podla teplot neskor ako som spociatku myslela 😅