Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

saurer
2. zář 2012

@lucijeta a to váš na spermiogram poslali asi v tom CARu, viď? no nechci to nějak přivolávat, manžel by na něj nejradši šel, aby věděl taky on, na čem je....a 10DPO je ještě brzy, to ještě může být krásně na mimíska zaděláno, budu ti držet pěsti

lucijeta
2. zář 2012

@kvietok1605 při první návštěvě UTZ a krev na imunologii a 2-3DC jsem měla přijít na krev na hormonální profil a poslat manžu na spermio, taky mu rovnou vzali krev
dostala jsem recept na clostík 3-7DC 1 tableta denně
11DC kontrolní ultrazvuk-jen jeden folík 16mm a dostala jsem recept na pregnyl, který jsem si měla nadruhý den ráno píchnout a za 36h mít "styk" a protože mám i hodně nízkou sliznici tak od toho ultrazvuku beru 2x denně estrimax a 14-24DC utrogestan a ve čtvrtek mám jít na krev jestli se zadařilo nebo ne, ať víme jestli vysadit estrimax, ať může dorazit ms, to je asi vše 😅

lucijeta
2. zář 2012

@saurer jj, to oni chtějí ať se hned na začátku vyloučí jestli problém není v chlapovi... u něj je vyšetření jednodušší. kéž by 😵 díky 😉

saurer
2. zář 2012

@lucijeta no tak pokud se nám do Vánoc nezadaří, tak ho tam taky poženu 🙂

kvietok1605
2. zář 2012

dík za info nevedela som ako to prebieha a vidím že presne tak ako u mňa ale ja chodím ku svojmu gynekológovi nie do CAR len ja mám už za sebou aj laparoskopiu a driling vaječníkov a všetko oki aj spermie a stále nič tento cyklus som ani clostil nebrala neviem koľký DC som ale vaječník ma bolí teda riadne ktovie čo vo mne robí 🙂

lucijeta
2. zář 2012

@saurer jj, možná ti to časem nabídne i dr. že by ti pro něj dal žádanku.. ale zinkem a selenem se nic nezkazí, kdyby "pro to" chtěl něco taky dělat 😅

saurer
2. zář 2012

@lucijeta ahá, no tak to já mu hned koupím 🙂 abych všechno neoddřela sama 😀 děkuji za tip 😉

lucijeta
2. zář 2012

@kvietok1605 tak to máš fajn, na mě se dr. dívala jako na exota, že si měřím BT a řekla mi, že dělaní dětí je radost a ne pětiletka, neměla jsem slov.. a na té laparce a drilingu si byla proč? máš pco? o IUI jste neuvažovali?

lucijeta
2. zář 2012

@saurer prodává se přímo kombinace SELZINK, já jsem ještě přikoupila vit.B6 na lepší pohyblivost a co mě překvapilo, že je na to dobrá i kyselina listová, tak ji teď berem oba 😀

saurer
2. zář 2012

@lucijeta fakt? tak už mám doma, tak mu ji hned večer lupnu 🙂 no musíme nějak začít a tohle polykat je maličkost 🙂

kvietok1605
2. zář 2012

@lucijeta nie ja nemám PCO ale stále sa mi na vaječníku robila folikulárna cysta a blokovala mi celý cyklus mne laparoskopiu robili kvôli diagnostike že či mám priechodné vajcovody a vybrali tú cystu a kúsok vaječníku a zaujímavé je že ten vaječník z ktorého mi kúsok vzali je aktívnejší a odkedy som absolvovala ten driling tak mám každý mesiac super výsledky čo predtým nebolo ani náhodou len sa nám nedarí otehotnieť .....už som počula kadejaké reči typu , ja nechápem ako môžete mať problém otehotnieť a pod a viem že aj dr sú niektoré také tiež som od jednej takej odišla a ľutujem že nie skôr tá mi stále tvrdila že ja som úplne v poriadku aj ke´d som za ňou prišla s tým že mám MS 18 dní IUI ešte nie doktor mi povedal že ešte tak 3-6 mesiacov skúsime liečbu u neho a potom zrejme budem musieť prejsť k takej alternatíve

lucijeta
2. zář 2012

@kvietok1605 aha, no mě praskla cysta hned 3 týdny po vysazení HA, do té doby jsem ani nevěděla co to je, v dubnu jsem měla další, bránila ms, dr.mi musela píchnout agolutin, naštěstí odešla s ms.. já mám zas aktivní asi jen pravý vaječník, vždy mě píchá jen u něj a i na clostík zareagoval jen on, dr. říkal že levý je asi v hormonálním spánku, super 😠
nj, to můžou říkat jen lidi co to nezažily ☹
tak pokud se ještě nesnažíte moc dlouho a žádný problém by být neměl tak proč ne, možná to chce fakt jen čas.. u nás by čas nic nespravil, tak jsem ráda, že jsem dala na svůj pocit a začla to řešit

kvietok1605
2. zář 2012

ja som mala dominantný folikul na prvom vaječníku 3 krát po sebe a na ľavom naposledy čo som bola na folikulometrií ono to tak nemusí byť že je ovulácia raz na jednom a na druhý mesiac na druhom a mne sa cysta nechcela porúčať 6 measiacov preč ani po liekoch a keď odišla hne´d som mala ďalšiu na druhej strane doktor povedal že moje vaječníky si robia čo chcú 🙂 a snažíme sa už rok a po operácií som 3 mesiace

piefunko
3. zář 2012

@iknella my sme ten predosly mesiac takto spolu bohuzial neboli len den po ovu a nevydalo 😔 zazraky sa u mna nedeju, ale uz to neriesim, raz to pride, to viem 😉
noooo tak som zvedava co povie doki, kedy pojdes?

piefunko
3. zář 2012

@saurer ked mas clostil je zbytocne robit ovu testy, obsahuje hormony, ktore testy skresluju, tiez po pichnuti pregnylu ti budu zbytocne tehu testy, lebo pregnyl je "ciste" hgc ktore sa vlastne meria tehu testom 😉 az tak naskor na 10-12 dpo mozes byt "cista" od pregnylu, ale zalezi, kazda sme ina.. drzim palce aby si mala folik a podarilo sa a ak nie, nabuduce si isto vypytaj folikulometriu, ako pisali baby okolo11dc, aby si vedela ako foliky rastu 😉

anait
3. zář 2012

Hľadám parťáčku...kto je dnes 6DC? 😉 😎

piefunko
3. zář 2012

@anait ja som ved tak nejak, pockaj idem kuk lebo ani sama neviem 😀

piefunko
3. zář 2012

@anait hiii ja uz som 10dc 😨 😨 to treba oslavit 😀

anait
3. zář 2012

@piefunko 4 dni popredu, šak to je celá večnosť drahá 😀 😝 a meriaš alebo čo robíš? 🙂

piefunko
3. zář 2012

@anait no to hej hlavne ked si 6dpo a cakas na 10dpo 😀 😀 nemeriam, uzivam si, snazim sa nesledovat sa a kexikovat si len tak z chuti... ale podvedome mi sale prsty lezu dnu a sleduju hlien a krcok 😀

saurer
3. zář 2012

@piefunko no já mám ty testy pořád skoro jako pozitivní, tak nevím...pokud jsou zkreslené od clostilu, tak jedině pro mě dobře...snad ovu poznám z čípku a hlenu 🙂 děkuju za radu

piefunko
3. zář 2012

@saurer najlepsia je ta folimetria ako ju ja volam, ale myslim ze hlien a cipok bude napomocny, kazdopadne nic nepokazis ani keksikom obden... a nemusis sa stresovat 😀

mijadave
3. zář 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
pekny dnik este vsetkym 😉

saurer
3. zář 2012

@piefunko neboj neboj, jistíme 🙂 když tenhle měsíc nebude mimi, tak příští si tu folinu vynutím, ať mám jisto 🙂

pechlinka
3. zář 2012

@anait ...Ahoj ...ja som dnes siedmy den. 🙂

anait
3. zář 2012

@pechlinka no výýýborne...tak mám parťáčku 🙂 ideme do toho... 🙂 meriavaš?

piefunko
3. zář 2012

@saurer ok, tak ale hadam uz nebude treba 😉

saurer
3. zář 2012

@piefunko já nevím, myslím, že ovu jsem stejně neměla a ty moje testy jsou dost divný, takže z těch nic nevybádám 🙂 tak uvidím, ještě se budeme do pátku snažit 🙂

petulak1988
3. zář 2012

@mijadave ahojky prosim opravu jsem 31DC a beru jen utrogestan .-)

pechlinka
3. zář 2012

@anait Ahoj...ano..meriavam...🙂 na pondelok 14DC som objednana svojmu gynekologovi..ci folikulky rastu... 🙂 Mam za sebou 3neuspesne IUI-cka...stimulovala som clostilbegytom....teraz idem uz druhy cyklus bez liekov....1MS som dostala na 36DC....myslim , ze ovulka nebola...:( tak to skusim teraz...nech ma gynekolog pozrie... 🙂 A ked to do noveho roka nevyjde...ide sa na IVF :( .
A ty ako?...uz si bola na IUI?