Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

saurer
4. zář 2012

@lucijeta no jako dnes mi přijde, že mi trochu změkl čípek a byl výš než včera...taky cítím tlak v podbřišku....ale snažíme se zatím obden, tak snad ji nepromeškáme...hlavně aby byla

anait
4. zář 2012

@saurer digitálny? aj ja mám iba taký, to nemusí byť nič špeci 😉

saurer
4. zář 2012

@anait rtuťový 😀 sto let za opicema 😀

anait
4. zář 2012

@saurer tak s takým neviem, či merajú...ja by som to neriskovala osobne...

saurer
4. zář 2012

@anait to bych asi ani nic nezjistila 🙂 ale tak můžu si odpoledne koupit digitální...akorát teda těm teplotám vlbec nerozumím...snažila jsem se to nastudovat a kdepak

lucijeta
4. zář 2012

@saurer stačí se denně měřit ve stejnou hodinu a zapisovat a grafík se ti pak vyhodnotí sám 😉 já si to zapisuju třeba na www.womenzone.cz

saurer
4. zář 2012

@lucijeta
@saurer
tak děkuju holky za ip, zkusím teda měřit...tím nic nepokazím 🙂

anait
4. zář 2012

@saurer 🙂 sama sebe si podakovala,rozkosne 😀

saurer
4. zář 2012

@anait jééé, já jsem trubka 😀 tobě jsem samozřejmě děkovala 😀

petanevesta
5. zář 2012

ahojky děvčata, chci povzbudit všechny, co berou clostil, že to u mě pomohlo, dva cykly jsem ho brala, teď jsem třetí měla bez něj a jsem asi těhule 😉 jinak u nás je to po roce snažení, takže jsem ráda, že jsme se konečně dočkali 😵

mijadave
5. zář 2012

dobre ranko dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

@petanevesta jeeeeej, to sa teda tesiiiiim s Tebou, to je super sprava, takze mozem presuvat do tehulkovskej tabulky? 😉 wow, velmi sa tesim, joj to je krasna sprava po ranu, keby tu bol tancujuci smajlik, tak ich sme dam aj 100 😀

vsetkym prajem pekny dnik 😉

activia
5. zář 2012

@anait
@lucijeta ahojte ano ja som to. posledne mesiace som mala cykly takto: 26,25,26,23 a ked som vyfasovala minuly mesiac prvy krat clostil tak som myslela, ze sa mi cyklus predlzi a prd, mrcha prisla na 26den cize cyklus opat 25dnovy. 😒 LF tym padom kratka, iba 10dnova ☹ , no co teraz som 12DC, clostil som brala aj tento mesiac, len neviem ci mam ist na foliky zajtra- 13 DC alebo 14DC (minuly mesiac som bola na 14DC, kvoli tomu, ze 13DC padol na nedelu) ale asi prebehnem zajtra, nech mi cim skor pichne pregnyl ak teda budu nejake vajka prichystane, aby som cim skor mala ovu a tym padom aj dlhsiu LF dufam budem mat 😉

activia
5. zář 2012

@petanevesta @iknella kocky gratulujem vam k pozitivnym testikom, clostil beriem 2mesiac momentalne som 12DC, zajtra idem pozriet foliky a ked vas tu citam a vidim tie // tak ma to povzbudzuje. prajem krasne tehulkovanie 🙂

iknella
5. zář 2012

@petanevesta gratulujéééém. Výborná správa. Držte sa obaja. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

iknella
5. zář 2012

@mijadave mňa si ani nestihla dať do tabuľky. 😉

iknella
5. zář 2012

@activia držím palce aby tam boli veľký chlapíci. 😉

miky
5. zář 2012

mohla bych vás poprosit o radu? Nyní beru první cyklus clostilbegyt. Brala jsem ho 5.-9. den cyklu. (dnes jsem 11DC). Zítra, tedy 12DC, jdu na folikulmetrii a ráda bych se zeptala, kdy se tak dá čekat ovulace? Bez clostilu jsem jí mívala kolem 20DC, ale slabou, takže se vlastně ani o ovulaci nejednalo a mě by teď zajímalo jestli s clostilem bude ovulace dřív. Děkuji

petanevesta
5. zář 2012

@iknella já tobě taky gratuluju 😉

activia
5. zář 2012

@iknella dakujeeem, potom podam spravu 😉

domi1988
5. zář 2012

baby prosim vas.... dnes som 10 den po pregnyle.. teraz som si spravila test,nevidim tam ziadneho ducha, myslite ze pregnyl uz vyprchal z tela?

maciatko248
5. zář 2012

@iknella dočítavam a co to vidim to je baječne 😀 to je tak krasne povzbudzujúce 🙂 tak sa len opatruj 🙂

petanevesta
5. zář 2012

@domi1988 jestli nemáš žádnýho ducha, tak ano 😉

iknella
5. zář 2012

@maciatko248 ďakujem pekne. 🙂 🙂 🙂 🙂

domi1988
5. zář 2012

@petanevesta myslis ze aj 25kovy test by ho zachytil?

petanevesta
5. zář 2012

@miky ahojky, já i po clostilu měla ovulaci až kolem 18.-20DC, protože jsem měla dřív dlouhý cykly, to je asi individuální 😉

petanevesta
5. zář 2012

@domi1988 hmm, tak to zas nemyslím, lepší by byl 10, přece jenom jsou to jenom zbytky HCG

domi1988
5. zář 2012

@petanevesta mala si aj nejake priznaky?

domi1988
5. zář 2012

@petanevesta aaa tak necham to tak,proste testnem buduci tyzden ked budem zistovat tehu a nie pregnyl 😀

iknella
5. zář 2012

@kvietok1605 prečo si ho nebrala?

petanevesta
5. zář 2012

@domi1988 já jsem testovala 10 mamatestem už dost brzy, abych právě viděla, jak mi injekce vyprchává z těla (měla jsem ovitrelle, což je to samý co pregnyl) 8. den mi sláblo, ale už 10. den mi to zase začalo sílit a teď už mám pěkný // čárky 😉 příznaky nemám nic extra, jenom mě pobolívají prsa a jsem nafouklá + mám vyšší bazál. teplotu kolem 37, což jsem předtím nikdy neměla 😉