Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
6. zář 2012

ahojte kocky, ja som dnes absolvovala zubara a bola som pozriet v praci a tak tabulka je tu neskor 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
pekny dnik 😉

saurer
6. zář 2012

@piefunko děkuju 🙂 budu se snažit 🙂 dneska jsem měla úplně stejnou teplotu jako včera odpoledne 😀 tak snad to bude u mě fungovat 🙂

piefunko
6. zář 2012

@saurer poobede ti je nanic merat, to nema vyznam, nema to vypovednu hodnitu, bazalka je bazalka pre to ze je to teplota tela "pocas" spanku - preto sa meria ihned po zobudeni, ziadne vylihovanie, cikanie ci pitie predtym, nic, pekne otvoris oci, chytis teplomer (mala by si ho mat v dosahu, najlepsie nocny stolik) a sup s nim dnu 😉 ja som merala poobede dole a mala som 37,6 a rano 36,6 cize to je uuuuuplne irelevantne 😀

petanevesta
6. zář 2012

@mijadave ahojky, ještě poprosím opravit ty měsíce snažení - nebylo to 10, ale 11 díky 😉

saurer
6. zář 2012

@piefunko jojo, jen jsem to zkoušela 🙂 ráno jsem měla taky 36,6 🙂 ovu testy mi už slábnou, ale nepřijde mi, že by byl nějaký pozitivní...ale čípek mám teď měkký ahodně nahoře...jestli je otevřený ještě nepoznám...tak teď se budu snažit pravidelně měřit a snad z thoo něco zjistím...když nic, tak si 21. 9. na kontrolním ultrazvuku vynutím tu folikulometrii a budu zase o chlup chytřejší 🙂

piefunko
6. zář 2012

@saurer jasne, no ked je hore a je makky, treba sexikovat a poistit to, testy ti nemusia zachytit vrchol hladiny hormonu, ale krcok sa dviha pred ovu a cez ovu takze sup sup 😉

saurer
6. zář 2012

@piefunko snažíme se obden, včera večer jsem chudáka manžela doslova znásilnila, ale chápe to 🙂 mám ho nahoře už asi tak čtvrtý den a přijde mi, že by mohl být otevřený...ale ty testy...fakt nevím 😠

piefunko
6. zář 2012

@saurer hm, testy su neni pozitivne, ani jeden 🤐 ale kludne si nemusela chytit vrchol, ako som uz vravela, no nic, len istit, nic ine nam neostava 😅

saurer
6. zář 2012

@piefunko no jo, musíme zkoušet 🙂

saurer
6. zář 2012

@piefunko ještě jsem se dočetla, že ovu test se má dělat mezi 1O. a 20. hodinou a moč se má nechat 5 minut odstát, že ráno je v ní málo hormonu LH...a já to mám z ranní moči...tak možná jsem ji měla 🙂

piefunko
6. zář 2012

@saurer no hej najlepsie je poobede (vzdy v rovnaku hodinu) napr o druhej ale nesmie sa 2 hodky predtym pit, lebo to riedi moc... a niektore baby robia ze o 10tej a o 15tej napr.... no kazdopadne skusime sa zatial spoliehat na krcok a hlienik, ten mas aky?

saurer
6. zář 2012

@piefunko už mi jde ze všeho hlava úplně kolem 🙂 hlen jsem měla právě ten 14DC hodně vodový...ne jako bílek, ale prostě hodně vodový...teď spíš málo rychle zasychajícího...ale na čípku mám trochu bílého hlenu...čípek je teda měkký, vysoko a přijde mi, že je otevřený...ale nejsem si jistá

isabellaa
6. zář 2012

@saurer ja to vidim na 14dc, ze najskor ovu bola 😉

saurer
6. zář 2012

@isabellaa pevně v to doufám, díky 🙂

iknella
6. zář 2012

baby tak ja zajtra idem k dokimu, držte palce, nech ma poteší. 🙂

koira
6. zář 2012

Ahoj holky můžu se zeptat jestli se vam nektere stalo, že jste brali Clomifen v jednom cyklu, kdy byla ovu 18 den..a v druhem cyklu clomifen vůbec nezabral?jsem dnes 17DC a na uzv porad neni zadnej dominantni folikul. diky moc

mijadave
7. zář 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulecka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
@petanevesta opravene 😉
pekny dnik 🙂

iknella
7. zář 2012

tak doki zatiaľ nič nevidel, zobral krv a v utorok budem vedieť viac. 😒

petulak1988
7. zář 2012

@mijadave ahojky hlasim ze jsem 2.DC a posledni byl 33DC jinak muzu rict ze to mam tak silne a tak bolestive ze jsem nemohla ani do prace nevite cim to je??

domi1988
7. zář 2012

baby prosim vas.. dnes som 12. den po pregnyle, vcera vecer slabulinke krvacanie.. neviete co to moze byt? zeby sa valila mrcha? 😒

mijadave
7. zář 2012

@petulak1988 moja, to ma velmi mrzi.... drzim pasticky do dalsieho cyklu... a cim to je, ze mas take silne, to fakt netusim... skus sa opytat dr...

mijadave
7. zář 2012

@domi1988 no je to mozne, ze Ti pride ms skor ☹ ale tehu mozes este byt, niekedy aj tehulky spinia namiesto ms 😉

domi1988
7. zář 2012

@mijadave no nejak s tou mrchou zacinam pocitat ☹ len to ma stve ze vlastne je to skoro o tyzden skorej.. blbe nie?

mijadave
7. zář 2012

@domi1988 ked si 12 den po pregnyle a pises, ze pride o tyzdne skor, aku mavas lutelanu fazu, za kolko dni od ovulky vlasne dostanes ms? bezne byva tato faza 12-16 dni

domi1988
7. zář 2012

@mijadave ja mam zteeraz ovulku snad po roku.. teda pred necelym rokom sme sa zacali snazit a zistilo sa ze nemam ovulu teraz mi konecne nasadili clostil prvy mesiac nic a teraz som mala 22mm vajko tak mi pichli pregnyl..

mijadave
7. zář 2012

@domi1988 po pregnyle nastava ovulacia do 48 hodin, takze to moze byt kludne aj oneskorene uhniezdovanie... drzim pasticky, nech tomu tak je 😉

domi1988
7. zář 2012

@mijadave dakujem.. no mne pichli pregnyl v pondelok a podla bolesti brucha usudyujem ze ovu bola v utorok vecer.. no uvidime, ale skor ratam s tou mrchou hnusnou...

mijadave
7. zář 2012

@domi1988 tak uvidime, teplotu nemerias?

domi1988
7. zář 2012

@mijadave nemeriam akurat dnes a vcera som odmerala ani neviem preco a bola 36,9

mijadave
7. zář 2012

@domi1988 ked ju mas tak vysoke, ms este nedojde, ked Ti klesne, potom zvycajne dorazi ms 😉