Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

saurer
21. zář 2012

@kstablova
@mijadave
díky za podporu, holky 🙂 za dvě hoďky jedu za doktorem, tak uvidím, co se mnou provede 🙂 jako nic jinýho, než hodit neúspěch za hlavu, mi stejně nezbývá...takže to takhle beru...někomu to jde hned, někdo si musí počkat, však to znáte stejně dobře jako já 😉

anait
21. zář 2012

@saurer tiež som zvedavá, čo ti povie...

kstablova
21. zář 2012

@saurer tak držím palce a hlavně pak dej vědět, jo? my tu budem jak na trní zatím.... 🙂

Jinak já už jsem se naštěstí od ponděla uklidnila a samu sebe jsem přesvědčila, že na UTZ nebylo nic vidět, protže jsem tam byla moc brzo. Včra jsem dělala test clear blue digital a napsalo mi to že jsem 2-3 týdny od početí, tak v pondělí jsem mohla být +- tak akorát dva týny.... tak příští pondělí uvidím....

anait
21. zář 2012

@kstablova no a to ja ani neviem, že takéto testy sú...mám veru čo dobiehať 😉 jasné, že to pretoo, veď my vieme, že tehotná SI 🙂

kstablova
21. zář 2012

@anait to jsou tyto,myslím si je i iknella dělala a dávala sem fotku... svoji fotku u sebe v práci nemám....
http://www.clearblue.com/cz/novy-digitalni-teho...

no a hlavně aby ta fazolka byla uchycená kde být má.....😉

anait
21. zář 2012

@kstablova jáj to to číslo sú týždne od počatia? dobré ráno stará mama 😀 a kde tá @iknella je?

kstablova
21. zář 2012

@anait přesně tak, a je pěkně drahej! odpoledne dám foto svého. Akorát malá rada,kdyby si někdo ten test chtěl udělat v buducnu taky.... jsou dvě možnosti, buď pod proudem moči 5 sekund nebo 20sekund namočením do kalíšku s močí. Já ho dělala poprvé tím proudem a to podle mě není moc fyzicky možné udělat tak, aby se ten test vyhodnotil, prostě počůrala jsem to nejen na testovací části a asi nedokážu tak dobře prud moči regulovat 🙂)) haha, takže test se nevyhodnotil a byl neplatný a vyhozený 200Kč!!! Takže jsem koupila novej (jsem magor já vím) a udělala to druhou variantou, namočit do kalíšku s močí a tak už je to v pohodě, to zafungovalo pěkně 🙂

Iknella nevím, asi to nedopadlo.....

mijadave
21. zář 2012

ahojte dievcata, trosku neskor tabulka, lebo mm okupoval pc 😀 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@saurer som rada, ze to takto beries... a som zvedava, co Ti povie dr, daj potom vediet 😉
@kstablova podla mna je to jasne, ked Ti takto napisal testik, ze to tam jeeeeeee 😉 tesim sa s Tebou 😉

saurer
21. zář 2012

Takže bych asi mohla být gynekoložka 😀 řekl mi úplně to stejné, co jsem si myslela, že řekne 😀 mám počkat 14 dní, jestli mrcha nepřijde a pak si udělat těhu test, jinak mi píchne vyvolávačku. Dal mi clostil dvakrát denně, ovu testy si prej dělat nemám, že bych se jen stresovala a že jestli chci, tak mám přijít na folikulometrii. Řekl, ať jsem klidná, že sice mám všechny hladiny hormonů hraniční, což může způsobovat anovulaci, ale že to není nic hroznýho. Do novýho roku prej budeme zkoušet popohnat vaječníky clostilem, pak bysme si dali měsíc dva pauzu a pak zase clostil. Mám bejt v klidu, prej jsem mladá 😀

saurer
21. zář 2012

@kstablova no to mi taky řekl, že teď tam ještě nic neuvidí, kdybych byla náhodou těhotná...takže budeš určitě ten případ a mimísek už v tobě pěkně pučí 😉

kstablova
21. zář 2012

@saurer tak to budu držet palce, aby to vyšlo co nejdřív, nejlíp hned, ale kdyby ne, tak prostě co nejdřív!!!!!! 😉

saurer
21. zář 2012

@kstablova děkuju 🙂 pořád doufám, že do Vánoc to klapne 🙂 abych měla ultrazvuk jako dárek 🙂 když ne, tak samozřejmě se nevzdáme, ale bylo by to hezký 🙂

mijadave
22. zář 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉 prajem peknu sobotu 😉

mijadave
23. zář 2012

ahojte kocky, tu je dnesna tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
prajem Vam vsetkym krasnu nedelu 😉

anait
23. zář 2012

Dievčatá tak ja hlásim 2 neúspešné cykly s clostitom, ešte som síce neni 1DC, ale počítam, že zajtra to príde...idem si teraz dať od clostilu pauzu a skúšať iné veci, tak sa tu budem vyskytovať poredšie... držííím vám palce... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucijeta
23. zář 2012

@anait tak to mě mrzí 😔 já jsem 2DPO druhý cyklus s clostilem, ale taky tomu moc šanci nedávám.. uvažuju teď o detoxikaci metodou dr.Jonáše, slyšela jsem na to dobré refe...

anait
23. zář 2012

@lucijeta no pozri, hlavne, že si mala ovuláciu ... boli si na folikulometrii, aké boli folíky? ... tak šanca ešte vždy je...podľa mna to dobré skúšať tieto alternatívne spôsoby, keby som sa o to bola zaujímala skôr, nešla by som tak po hlave do clostilu...no ale aspoň viem, že folíky mi vedia pekne dorásť, aj ovu mávam,...

lucijeta
23. zář 2012

@anait v pondělí byly 4 folíky 14-15mm, ve středu ráno jsem píchla pregnyl a myslím, že ze čt-pá proběhla ovu, aspoň doufám 😅
přesně jak říkáš, taky mě štve že jsem to neřešila dřív, třeba i HA jsem měla vysadit hned jak jsme se rozhodli mít mimčo a na nic nečekat, když já myslela že vysadím a šup bude to a ono už 10. měsíc nic 😒
clostík mi hodně zvyšuje BT tak je teď ten graf celkem zkreslený, ale snad byla..

anait
23. zář 2012

@lucijeta podivný graf...nechce si robiť radšej na fertilityfriend? tam ti aj ovu vyznačí ... ale myslím, že bola 21ho...tak už len čakať 😉 ty máš koľko rokov?

lucijeta
23. zář 2012

@anait podivný je díky těm teplotám 😀 tady by mi to ovu taky vyznačilo, ale to by na začátku cyklu nesměly být tak vysoké teploty 😒 tam jsem taky byla ale přišlo mi to moc složité, na womezone se v tom líp orientuju
taky myslím, že ovu byla 21.9. z rána.. já jsem ve středu oslavila 29 a vždy jsem prvního mimíska chtěla do 30 tak mám co dělat 😔

anait
23. zář 2012

@lucijeta ej to sme asi všetky tak chceli 😉 hold život iný...tak držím palce, nech sa to tebe podarí ...

kvietok1605
23. zář 2012

@anait a čo ideš teraz skúsiť fytosóju alebo ? ja som už 5DC oddnes som začala s clostilom 3 cyklus

anait
23. zář 2012

@kvietok1605 nič, idem len tak skúsiť pomerať, či mávam ovu aj prirodzene a akupunktúru rozmýšľam skúsiť...idem zajtra volať doktorke jednej, čo to robí, že čo si o tom myslí a hlavne, či to nebude stáť majland...

kvietok1605
23. zář 2012

@anait tak treba skúsiť aj alternatívne ja som už toľko investovala ale ak to bude mať nakoniec pozitívny efekt tak to ľutovať nebudem radšej to ani nepočítam

kvietok1605
23. zář 2012

@anait len aby ťa BT zase nepomýlila ako tento cyklus si mala dojem že ovulka nebola a on bola či na folikulometriu ideš?

maximka33
23. zář 2012

ahoj holky, tento měsíc jsem taky stimulovala clostilbegytem. chtěla jsem se zeptat, jestli jste měly větší bolesti při ovulaci?

kvietok1605
23. zář 2012

@maximka33 áno mala dosť veľké v prvom cykle v tom druhom už nie také alebo som už bola na to pripravená

anait
23. zář 2012

@kvietok1605 fakt? a čo si poskúšala všetko? koľko sa vy snažíte?

anait
23. zář 2012

@kvietok1605 jaj no na folikulo nejdem, iba ak by bola BT taká otázna zase, žže by ma miatla... 🙂

anait
23. zář 2012

@maximka33 ja obidva razy som mala pod dňa otrasné kŕče a bolesti...