Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

voskovka
15. pro 2012

@anait dakujem za odpovede 🙂

voskovka
15. pro 2012

@anait uz som skusala gynex,fytosoju a kde ake caje.....len to je problem ze ja mam take dlhe cykly ze az...pokial nemam ha ked som ju mala menzes okej 28dni-5dnovy....a nacas a po vysadeni cele zle vsetko....moj byvaly doktor to neriesil ved cysta sem cysta tam...no ved moze byt stale nie????a to nie by nejake malinke....vyse 5cm a bolelo to slusne....ale nastastie vzdy odisli vyvolanym menzesom....a teraz mam novu doktorku a uvidime co s tym.... 😒

domi1988
15. pro 2012

@anait pol roka clostil vajko vzdy bolo nic som nevysedela.. clostil vysadila a poradila centrum takze buduci rok ideme na to... ☹

anait
15. pro 2012

@voskovka a fytosója ti fungovala?

voskovka
15. pro 2012

@anait vies co tato nova doktorka mi ju zatrhla lebo fytosoja sa pouziva u zien v prechode.....ze ta co sa da kupit v lekarni.takze neviem...

anait
15. pro 2012

@voskovka no ono lekári už len z princípu zakážu čokoľvek čo sa dá kúpiť, lebo oni potrebujú predpisovať a brať za to peniaze... to je všetko jeden veľký hnusný biznis... tu na koňovi je veľa báb, ktoré vďaka fytosóji otehotneli...akože clostil je podľa nej menšie svinstvo? no ale nečudujem sa...ale som sa pýtala, či si mávala ovuláciu, ke´d si ju brala? lebo v príncípe to funguje tak, že kto reaguje dobre na clostil, tomu funguje aj sója a naopak....tak som sa to tu aspoň dočítala...a ti poviem, že čo sa tu dozviem zo skúsenosti báb považujem za dôveryhodnejšie než od lekára, pre ktorého je to len práca a biznis...

anait
15. pro 2012

@domi1988 a kam idete?

domi1988
15. pro 2012

@anait ja som momentalne v cz takze tu nechcem rozbiehat ziadnu akciu pretoze vo februari ma vyhodia takze sa vratim na sk a tam zacneme.. no asi martin-helios.. aspon zatial som pren rozuhodnuta

anait
15. pro 2012

@domi1988 juha, to už teraz vieš, že ťa vyhodia z práce? 🙂

domi1988
15. pro 2012

@anait no uz to viem od septembra.. ale m ide do nemecka takze je mi to fuk aspon sa konecne vratim k rodine

voskovka
15. pro 2012

@anait no neovulovala.od augusta nie...teda aspon viem z toho co mi doktor povedal.a soju som brala iba jeden cyklus a hned mi ho nova dokina ZATRHLA takze neviem ci zabral ci nie.ja uz neviem comu verit a co este skusat.... 😒 som zdravotacka a viac menej sa priklanam k medicine ale uvidime co porobi clostil este ho neberiem....az na 3DC a ten bude asi az po novom roku....

chorucka
16. pro 2012

@anait
@lucka771 Ahojte pozeram ze nie som sama kto ma takeho lekara 😒 Ja som tento cyklus uzivala clostil najskorej ze 9dc 3 vajka 15 18 20mm na 11dc uz len 2vajka 20 22mm a 13dc iba 1vajko 26mm a z tohto vajka nakoniec ze nic nebude ze to je cysta a po tich predchadzajucich neostalo nic raz povie tak potom onak ja som sa tesila ze fiha 3vajka niektote by sa mohlo podarit a tu prd dnes som 27dc trosku som spinila ale to je vsetko uz cakam kedy pride mrcha nech mozem nabehnut znova na clostil

lucka771
17. pro 2012

@chorucka ahoj, ale ja mám velmi dobrého lekára 😉 , asi si niečo zle pochopila 😉

milacik3
17. pro 2012

@mvkoty ahoj prosim dopis ked budes mat cas do tabulky dnes 3 DPO 😉

milacik3
17. pro 2012

Ahojte musim sa pochvalit 🙂 piatok som bola u doktorky...uz neberiem na ovulku ziadne lieky a na 17 DC videla ze prebieha ovulka..tak so mrada to nevadi ze ju mam neskor ale hlavne ze ju mam 🙂 a od zajtra musim kazdych 8 hod. brat utrogestan 2 tabletky...to to dost ale ak to pomoze tak to vydrzim (ze sa mi bude chciet spat a zavrate bude mat) 😉

mvkoty
17. pro 2012
kacnov
17. pro 2012

@mvkoty ahojík můžeš mi prosímtě poupravit na 2DC? děkujíí

mvkoty
17. pro 2012

@kacnov upraveno

mijadave
17. pro 2012

ahojte kocky, ako sa mi mate? co mate nove? 😉 u mna nic nove, mm sa trosku spamatal, no so snazilkovanim na neho netlacim... 😉
@milacik3 to je super, ze mas ovulku aj bez liekov 😉 ja som mavala tak na 15-16DC, tento cyklus si nejako dala nacas... prisla az na 20DC 😉 asi cakala, kym sa mm konecne umudri 😀
@kacnov moja, to ma mrzi, ze ms zas dorazila, treba jej pokazit navigaciu 😀 drzim pasticky do dalsieho cyklu 😉

paulik1
18. pro 2012

@mvkoty ahoj, prosím ťa dnes som 2DC a zas začínam clostil+utrogestan. ďakujem.

milacik3
18. pro 2012

@mijadave dakujem, a s manzelom teda uz je vsetko v poriadku ? naposledy si povedala ze to je dost zle..

mvkoty
18. pro 2012
mijadave
18. pro 2012

@milacik3 no je to lepsie, podarilo sa mi trosku zapracovat na sebe a nedat sa a vsimol si, ze sa snazim... a tak sa rozhodol, ze si dame znova sancu, zas fungujeme ako rodinka, hoci on sa doma nepretrhne, no nemozem chciet vsetko, nie? 😀

kacnov
19. pro 2012

@mijadave pohoda teď to nějak neřeším mám skvělou práci která mě strášně baví 🙂 takže když to příjde jupííí ale když ne nevadí

kacnov
19. pro 2012

@mvkoty děkujííííííííííí

mvkoty
19. pro 2012

Dnešní tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

@antana123 ty jsi se smazala nebo je to jen chyba????

antana123
19. pro 2012

@mvkoty já se smázla my končíme se snažení jdem do adopce
všem vám tady přeju hodně štěstí 😉

mvkoty
19. pro 2012

@antana123 tak to jo,já jen jestli jsem neudělala nějakou botu a omylem jsem tě nesmazala