Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
5. led 2013

@martina.an jeeeej, ahoj, gratulujeeeeem, je to nadherne clostilcatko 😉

milacik3
5. led 2013

@anait no tak ja mam za problem to ze...nemam bez liekov MS...a ani ovulku som nemala preto som brala clostilbegyt ale uz ho neberiem...a chodim kazdy mesiac na folikumetriu a dokto povedal ze mavam ovulku len je neskor... ale ze to nevadi..a preto isiel muz do SPG aby vedeli ci aj v nom nie je problem

voskovka
6. led 2013

@chorucka pojdem 11DC len nech mi povie dobre spravy....

mambba
6. led 2013

kocky nemate skusenosti s meskanim MS po brani clostilu? som dnes 40 den cyklu, mam PCO a vzdy boli problemy s MS, aj ked posledne mesiace som na metformine a menzes som mala pravidelne po cca 32 -33 dnoch. teraz som mala prvy mesiac clostil len 1 tabletku denne, folikulometriu som nestihla, lebo som bola 10 dní odcestovana, menzes nikde, tehotna zrejme nie som, uz by to mali testy ukazat keby som bola..
k lekarovi som objednana v pondelok a neviem co s tym.. zrejme mi bude chciet pichnut agolutin.. mam si ho dat alebo mam nechat ten cyklus prirodzene dobehnut?

veronicka33
6. led 2013

Ahojte dievčatá 🙂som tetáááááááá krásneho synovčeka mááááám narodil sa 4.1. Šimonko a má 3,40 ,,,,47 cm 🙂 včera sme ho boli pozriet je taky drobunkýýý 🙂

mijadave
6. led 2013

@mambba moja, v tomto Ti neporadim, nemam skusenost, ale asi by som doverovala dokimu 😉
@veronicka33 jeeej, gratulujem 😉

petulak1988
6. led 2013

@mvkoty ahojky dnes jsem 2.DC

mambba
6. led 2013

@mijadave uz sa to vyriesilo samo, menzes dnes prisiel pred dvoma hodinami v plnej sile, tak uz len s optimizmom hladiet do dalsieho cyklu

mijadave
6. led 2013

@mambba tak drzim pasticky, nech je uspesny 😉

strawbery
6. led 2013

@mvkoty ahojky,poprosím ta opraviť mi ....som 10 DC, dakujem 🙂

mvkoty
6. led 2013

@strawbery opraveno

nelabela
7. led 2013

@mijadave
tak ty si tehula???? no krááásne, gratulujem

nelabela
7. led 2013

ahojte dievcata...prajem vsetkym krasny novy rok a hlavne plny ciarociek //

ja po neuspesnom prvom raze skusania s clostilom (aj ked zabral) som medzi sviatkami cakala na to, ze zaberie aj druhykrat a nic....
nechodila som na konika, lebo ma to strasne trapilo, dufala som ze na prvy sup sa hned podari a nic...
ale nepomaha mi ani ked sem nechodim emoticon

teraz ma bude cakat na konci januara zvysena davka clostilu na 2 denne, tak sa snazim na to nemysliet albo mysliet pozitivne, ale nejak sa mi neda...co ak nezaberie zas???

chodi niektora do HELIOSU do martina?

nelabela
7. led 2013

@mvkoty
ahoj, poprosim vyskrtnut calibrum baby a 22 DC dakujem

mijadave
7. led 2013

@nelabela ano, vyzera to tak 😉 dakujeeeem 😉 moja a ako vies, ze ani teraz to nevyslo? ved si len 22DC 😉 kazdopadne drzim pasticky a posielam tehu baciliky... a moja, skus byt pozitivne naladena, lebo depka k tehu nepomaha 😉

nelabela
7. led 2013

@mijadave
dakujem, no viem lebo foliky nenarastli ked som bola na folikulometrii, takze dufam na dalsi cyklus ze 2 tbl clostilu denne zaberu

mijadave
7. led 2013

@nelabela aha, to som nevedela, a nie je sanca, ze mohli dorast neskor? 😉

nelabela
7. led 2013

@mijadave asi nie je sanca, lebo od 14 dc berem dufik a ten ze ovulku blokuje, takze som s tym uz nejak vyrovnana....

mijadave
7. led 2013

@nelabela aha... no tak drzim pasticky do dalsieho cyklu 😉

voskovka
8. led 2013

nemam dobre spravy----na 11DC ziadne foliky :-/ clostil neuspesny :-/

mijadave
8. led 2013

@voskovka moja, to ma mrzi ☹ a ake si mala davkovanie clostilu, kolko tabletiek?

nelabela
9. led 2013

@voskovka ja taky tak....
ale verim, ze sa tentokrat podari, alebo to bolo na prvykrat ked zabral len nahoda???? ja som mala 1 tbl, tak idem na 2 tbl denne

voskovka
9. led 2013

@nelabela aj ja mam ist na 2xdenne a potom na 3xdenne.ked mna desne hlava z toho boli.sakris.
@mijadave 1 denne. 😒

nelabela
9. led 2013

@voskovka
cize si ho mala prvykrat? tak musime dufat, ze to na drhy, u mna treti bude vytazne a budeme spokojne.... 😝 vlastne nam nic ine neostava 😀 aj mas nejake ochorenie ci preco mas clostil?

voskovka
9. led 2013

@nelabela polycysticke vajecniky.. :-/ ja dufam ze tiez hadam druhy cyklus dame.....ale som tak negativne naladena ze ani neviem.este mam ist zajtra na foliky a pondelok ale nevidim v to ziadnu nadej

mijadave
9. led 2013

@voskovka moja, nevesaj hlavu, ved 1tbl. je malo, ja som mala 2 a nejak sa im nechcelo rast, niektore beru aj 3tbl.... tak drzim pasticky, nech vyssia davka zaberie 😢

milacik3
9. led 2013

@mijadave ahoj uz si bola na kontrole u dokt. je vsetko v poriadku ??