Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

milacik3
30. bře 2012

@kacule1978 ake vsetky ucinky si mala s clostilom?

milacik3
30. bře 2012

@elizabeth453 ja tiez to mam brat od 3 DC ale az 7 dni. tak uvidim ci to zaberie...

elizabeth453
30. bře 2012

@kacule1978 tak o tom ultrazvuku mi nic nepovedal...mam dobrat jednu krabicku teda tych 5 dni a potom ked mi na dalsi mesiac budu meskat, tak mam prist na krv ci sa nezadarilo...a to sa mame sanzit aj pocas menstruacie? jezis, ja si pripadam jak dilino, ze sa tomu akosi nerozumiem

milacik3
30. bře 2012

Prečo vlastne ten clostil zaberie len malo ktorej? vsak je to dost silny lieky nie? A ked aj sa podari tak z akych dovodov ked sa dvaja snazie v den ovulacie sa to nepodari ak je muz v poriadku a ovulka je tak ako ma byt? moze to byt uz potom zo psychiky alebo preco je to tak...☹

kacule1978
30. bře 2012

@elizabeth453 zimnici, návaly horka, bolesti bricha a hlavy, nespala jsem, nervozita, deprese...ale neboj, musime pro to neco udelat 😀 navíc jsem ho asi začala brát ve špatný den....protože jsem začala krvácet, ale asi to nebyl menzes..takze jsem ho brala asi zbytecne..a to se vyplati 🙄

kacule1978
30. bře 2012

@milacik3 no ja neviem, ale tak kazda sme jina....ved sa pozri, niekto berie dva clotily denne, niekdo lej 1.....kazde telo reaguje na inu liecbu.....ja sa modlim, ale mne zabral 😒

elizabeth453
30. bře 2012

@kacule1978 no tak si ma potesila...silno rozmyslam, ze to necham na nahodu, ked sa podarilo prve zadari sa snad aj druhe dietatko... ☹

kacule1978
30. bře 2012

@elizabeth453 šmankote, Eli, máš se snažit když ovuluješ 😀 Ale zavolej mu, clostil a bez ultrazvuku? Taky se TI muze stat, ze Ti dozraje 5 vajicek a budes mit 5 deti! ten ultrazvuk je nutnej. On se podiva jak velka mas vajicka a rovnou Ti pak muze rict kdy na to skocit. Zavolej si svemu gynekologovi 🙂

kacule1978
30. bře 2012

@elizabeth453 no tak asi nejaky duvod ke clostilu ma...ja nevim. Jak dlouho se snazite? ja jeste dite nemam, je mi 34, nemam skoro menzes a kdyz jo za jednou za 50 dni.....takze proto 😅

elizabeth453
30. bře 2012

@kacule1978 juj,, ☹ este to...ale viem, ze o ultrazvuku nic nehovoril, len ze keby mi bolo strasne zle a mala by som bolesti tak mam utekat na pohotovost .. no snazime sa druhy rok a nic, tak som za nim zasla ci je to v pohode, tak mi bral krv a ze neovulujem, ale ze to nieje tak strasne , ze ten clostyl by mal zabrat

elizabeth453
30. bře 2012

tak vies, ja som sa o take veci nikdy nezujimala, tak radsej sa popytam akoby som mala nieco pokazit...tak ked dobeiriem prvu krbicku mam utekat na ultrazvuk 😅

kacule1978
30. bře 2012

@elizabeth453 hele urcite mu zavolej nebo zmen gynekologa! nemuze Ti dat takovy leky a neprohlidnout Te. Moje kamaradka je lekarnice a rikala ze prohlidnout UZ se musi bri brani clostilbegytu VZDY. POkud neovulujes, je to dobry lek, ale musis byt pod kontrolou, ver mi 😉

milacik3
30. bře 2012

@kacule1978 to mas pravdu a ako doktor vie kolko je folikulov dominantných vsak tam vidi len pravy a lavy vajecnik ci nie??

kacule1978
30. bře 2012

presne, je to podivny doktor! s takovym liekom si nemoze zahravat a povedat ze nemusi na UZ!!!!! Uplne jsem se rozcilila! 😠

kacule1978
30. bře 2012

@milacik3 nie, kamoska vravela ze vraj su videt normalne vajicka a vidi aj kolko 🙂

kacule1978
30. bře 2012

@milacik3 niekedy je jich tolko, ze nedoporuci zkusat babo 🙄

milacik3
30. bře 2012

@elizabeth453 ano mala by si hned ako doberies lieky, mne povedala droktorka ze do 3 dnoch mam prist na UTZ. aby mi povedal ci lieky zabrali a mam ovulku a mohli sa snazit

milacik3
30. bře 2012

@kacule1978 to som citala ale aj tak sa niekedy podari len jedno babo takze nevadi ak je ich viacej

kacule1978
30. bře 2012

no ale ja bych to neriskovala bez UZ

elizabeth453
30. bře 2012

@milacik3 ....no este , ze som sa popytala 😕 tak zajtra zacnem brat a ked doberiem/dovtedy mi hadam menzes skonci/ utekam na ultrazvuk. 😵 a dovtedy radsej ziadny sex 😀 aby z toho potom neboli trojicky 😀 😲

elizabeth453
30. bře 2012

a inak kamoska ich ho tiez brala 3mesiace bez ultrazvuku a nepodarilo sa jej babo a ked s nim prestala za dva mesiace otehotnela

milacik3
30. bře 2012

@elizabeth453 ze vraj sa moloktorým podari s clostilom otehotniet ☹ a ked asi ho vysadia a nemyslia na babo, tak sa podari...lebo to urcite je stresujuce ked sa treba sledovat kedy mozeme sa snazit...to je dost na psychiku...

kacule1978
30. bře 2012

navic on ten clostyl se prý nesmí brát více než 3 měsíce, ale funguje pak další pár měsíců po dobrání, on by měl nastartovat u ovu, takže si nemyslím, že té kamadádce nepomohl 😉

lorreine
30. bře 2012

@milacik3
@elizabeth453 Ahojte, nesúhlasím s tým, že sa málokomu podarí otehotnieť s Clostilbegytom. Ak žena nemá ovulaci, tak aj keď na to nebude vobec myslieť, otehotnieť sa jej nepodarí. Áno, je pravda, že psychika robí veľa, ale tiež by som povedala, že Clostilbegyt proste naštartuje telo, aby pracovalo ako má. A aj keď sa podarí otehotnieť až po dobraní, stále je v tom práve Clostík, ktorý posobí ešte nejaké 2-3 mesiace po dobratí. Ja som napríklad s Clostilbegytom otehotnela 2x, prvé tehu síce skončilo potratom, teraz ale (musím zaklopať) je všetko v poriadku...a bez Clostíku by som šancu nemala, pretože som nemala vobec ovulaci...

milacik3
30. bře 2012

@lorreine to je super, keby takchto pozitívnych sprav bolo viacej 😉 tak ale niektore tu co pisu na nete,skusaju aj viackrat clostil (že vysadili ho, neotehotnely a idu do dalšej liecby)... asi niekedy to proste nezaberie ked zeny chodia na IUI... neviem v com to je...

elizabeth453
30. bře 2012

@lorreine ved ani ja nemam vobec ovulaciu ☹ len ja sa toho clostylu bojim,,,aj tych ucinkov aj toho, ze este dost priberiem a to by uz bolo..beztak mam dost kg 😠 aj ty si chodila na ultrazvuk? ked si ho brala?

kacule1978
30. bře 2012

@lorreine Dekuji, snad mam taky sanci. 😉

majushkab
30. bře 2012

@elizabeth453 neboj sa clostilu ja som ho brala už 5 cyklus síce sa tehu zatial nepodarilo no verím že to pomôže tie nežiaduce učinky su ale u každej ine mne napr.bolo prišerne zle a trošinku som pribrala berie sa 5 dni takže si myslim že sa to da zvladnuť ...no určite sa pytaj na usg u toho lieku je to nutne ja som tam niekedy chodila ako na klavir aj každe dva dni 🙂 no ale aspon doki videl či a ako clostil učinkuje kolko je folikulov ja som ich dokonca mala viacej a aj tak tehu nebolo(možno teraz) to by ich museli byť velmi vela aby sa podarilo viac naraz...

aj mne dr.povedal že niekedy sa tie spermoše nestretnu s vajkom a može to byť super načasovane ....stale hovori že on a ja s mm sme urobili čo sme mohli a dalej je to na nejakej vyššej moci 🙂

@milacik3 môj dr.ma vela pacientiek ktore s clostilom otehotneli a ktorym aj napriek tomu že zaučinkoval sa nezadarilo ale vraj je to dobry liek a použiva sa aj v zahraniči aj ked samozrejme su to hormony a tych nežiaducich učinkov je vela...takže ja tiež nechapem prečo to niekedy vyjde a niekedy nie 😒

lorreine
30. bře 2012

@elizabeth453 Vedlajšie účinky tiež nepociťuje každá...ja som teda nemala žiadne. Nepribrala som on Clostíku ani deko. Brala som ho 1 tabletu denne 3-7 den, na utz som chodila. Každý raz, čo sa mi podarilo otehotnieť, tak to bolo vtedy, keď som si nepichla pregnyl a viac-menej nejaký 16-17 DC...
@kacule1978 Šanca určite je, väčšina holiek, ktoré otehotneli s Clostíkom už sem vobec nechodí, takže je to skreslené 🙂
@milacik3 Aj moj doktor povedal, že v medicíne je možné všetko, takže samozrejme nie vždy zaberie, ale všeobecne je, myslím, úspešnosť dobrá...

kacule1978
30. bře 2012

@lorreine s pregnyl je na čo?